ارسال بار هوایی به وین

ارسال بار هوایی به وین اتریش – فریت بار به وین اتریش – قیمت و نحوه ارسال بار به وین اتریش

تماس با کارشناس فریت بار

وین پایتخت و بزرگترین شهر اتریش و یکی از نه ایالت اتریش است. وین شهر اصلی اتریش است و جمعیت آن حدود 1.731 میلیون نفر است (2.4 میلیون نفر در منطقه شهری، بیش از 25 درصد از جمعیت اتریش)، و در واقع بزرگترین شهر در اتریش، و همچنین فرهنگی، اقتصادی و سیاسی آن است مرکز این شهر 9 درصدی جمعیت در اتحادیه اروپا است. تا اواخر قرن بیستم، این شهر بزرگترین شهر آلمانی در جهان بود و قبل از جنگ جهانی اول و تقسیم امپراتوری اتریش-مجارستان شهر دارای 2 میلیون نفر بود. وین میزبان بسیاری از سازمان های بزرگ بین المللی، از جمله سازمان ملل و اوپک است. این شهر در شرق اتریش قرار دارد و نزدیک مرزهای جمهوری چک، اسلواکی و مجارستان است.

تماس با کارشناس فریت بار
موقعیت جغرافیایی وین

موقعیت جغرافیایی وین

حمل و نقل هوایی به وین

از طریق فریت بار و حمل بار هوایی کیپه شما بار و وسایل خود را به سرعت، قابل اعتماد و با قیمت قابل قبول به وین ارسال کنید، حتی در موارد اضطراری خاص. شاید شما به طور موقت به وین یا هر جای اتریش حرکت می کنید و می خواهید اموال خود را از ایران به اتریش یا برعکس ارسال کنید.شاید شما در حال تحصیل هستید و می خواهید بعضی از کتاب ها لوازم شخصی ، اثاثیه منزل و غیره را به محل اقامت انتقال دهید. یا شاید در حالی که مسافرت کرده اید، بسیاری از خرید ها را انجام داده اید که چمدان شما برای هواپیما بسیار بزرگ است و شما تعجب می کنید که چطور می توان این همه بار را جابجا کرد و قطعا به دنبال یک سرویس ارزان می گردید.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به ارمنستان - فریت بار به ارمنستان – قیمت و نحوه ارسال بار به ارمنستان

شرکت فریت بار کیپه حمل و نقل محموله ها را به یک کار ساده و قابل حل کاهش داده است. ارسال از طریق فریت بار کیپه نیازی به سر و صدا در صف و یا اداره انواع اسناد و غیره نیست- فقط باچند کلیک ماوس، مشکل شما حل شده است.

قیمت ارسال بار

مشتریان در ایران می توانند با شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه ارزانترین هزینه های بین المللی حمل و نقل هوایی به وین و سراسر جهان را پرداخت نمایند. قیمت ما برای ارسال بار رقابتی می باشد و دلیل ان امکانات و خدماتی هستش که از طرف شرکت فریت بار کیپه ارائه می شود. با توجه به بار و محموله شما تمامی قیمت ها مقرون به صرفه می باشند.

خدمات حمل و نقل هوایی به وین

  • حمل و نقل هوایی بار و محموله
  • حمل و نقل بار
  • تشرفات گمرکی
  • پالت بندی وسایل
  • حمل و نقل تحت کنترل دما
  • حمل و نقل خطرناک

فرودگاه بین المللی وین

فرودگاه بین المللی وین، پایتخت اتریش، واقع در شوچات، 18 کیلومتری (11 مایل) از جنوب شرقی وین و 57 کیلومتر (35 کیلومتر)، فرودگاه بین المللی وین (آلمان: Flughafen Wien-Schwechat؛ یاتا: VIE، ایکائو: LOWW) می) غرب براتیسلاوا. این بزرگترین فرودگاه این کشور است و به عنوان مرکز اصلی هواپیماهای اتریشی و Eurowings اروپا و همچنین پایگاه آسانسورهای اروپایی، Lauda، Level و Wizz Air حمل و نقل ارزان قیمت است. فرودگاه دارای یک شبکه متراکم از مقصد اروپا و همچنین پروازهای طولانی مدت به آسیا، آمریکای شمالی و آفریقا است. در سال 2018، فرودگاه 27 میلیون مسافر را در اختیار داشت که در مقایسه با سال 2017 افزایش 10.8٪ بود.

فرودگاه بین المللی وین

فرودگاه بین المللی وین

تماس با کارشناس فریت بار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *