شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با ارسال بار به تمامی نقاط جهان با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما هموطنان عزیزمان در ایران می باشد. با شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه امنیت بار و کالای خود را تضیمن کنید.

معرفی شهر بانکوک

بانکوک پایتخت و بزرگترین شهر تایلند است و با جمعیتی بیش از یازده میلیون نفر، شهرت اصلی خود را دارد. ساختمان های بلند، تراکم ترافیکی سنگین، گرما شدید به شما خوش آمد میگویند – اما اجازه ندهید اولین تصور شما گمراه شود. این شهر یکی از شهرهای جهان بسیار زیبای آسیا با معابد و کاخ های باشکوه، کانال های معتبر، بازار های شلوغ و یک زندگی شبانه پر جنب و جوش است که چیزی برای همه دارد.

بانکوک یکی از شهرهایی است که هرساله مسافران و توریست های متعددی به انجا سفر میکنند که از ایران بیشترین مسافرت ها مربوط به تایلند است . هم وطنان عزیز که قصد سفر به تایلند و یا هرکشور خارجی دیگر دارند مسلما دارای بارهای اضافی و یا حتی کالاهایی برای صاردارت و واردات دارند. که اگر بار بیش از حد استاندارد باشد اجازه حمل بار با خود شما داده نمی شود . بنابراین شرکت های حمل و نقل هوایی بین المللی در خدمت شما هم وطنان عزیز می باشد که بار ها و سایل شما را به مقصد مورد نظر ارسال کند.

ارسال بار هوایی به بانکوک

ارسال بار هوایی به بانکوک

قیمت ارسال بار به بانکوک

اگر مالک یک کسب و کار هستید یا مسئول یک شرکت بزرگتر هستید، می دانید چقدر مهم است که هزینه های حمل و نقل را مدیریت کنید. این امر مخصوصا در مورد حمل و نقل بین المللی صادق است، زیرا هزینه های حمل و نقل طولانی مدت به همراه هزینه های گمرکی و فرودگاه می تواند از مدل سود برای هر محصول بی نظیر باشد.

در شرکت فریت بار هوایی کیپه ما به طور مداوم با مشتریان خود درباره مقرون به صرفه ترین حمل و نقل بحث خواهیم کرد. ما به کمک کارنمان باتجربه حالت حمل و نقل مطلوب را برای هر کالا مشخص می کنیم. هنگام کار با مشتریان ما برای ایجاد بهترین استراتژی حمل و نقل، بسیاری از مسائل زیر را در نظر می گیریم تا بهترین راه حل را بیابیم.

ارسال بار هوایی به بانکوک

از این رو ما قادر به پیگیری ارسال بار مشتریانمان در ایران به بانکوک هستیم. ما آنها را با هم اداره می کنیم و آنها را تنها با یک بار حمل می کنیم و اجتناب از هر گونه ناراحتی و هزینه اضافی برای ارسال محموله های جداگانه یا استفاده از محموله های مختلف. آنچه ما برای شما انجام می دهیم: ترخیص کالا از گمرک برای کالاهای داخلی، بسته بندی، حمل و نقل، انتقال، ذخیره، حمل و نقل هوایی و فوق العاده کم هزینه.

ارسال بار هوایی به بانکوک

ارسال بار هوایی به بانکوک

فرودگاه بین المللی بانکوک

بانکوک دو فرودگاه دارد: فرودگاه Suvarnabhumi (BKK) و فرودگاه Don Mueang (DMK). Airport Suvarnabhumi توسط تقریبا تمام خطوط هوایی استفاده می شود، اما Nok Air، Orient Thai، Air Asia، Scoot و برخی دیگر از حمل کننده های کم هزینه از فرودگاه Don Mueang استفاده می کنند. هر دوی این فرودگاه ها حدود 30 کیلومتر (19 مایل) در طرف مقابل شهر قرار دارند.

فرودگاه اسپارو Suvarnabhumi در سپتامبر 2006 عملیات آغاز شده و در حال حاضر فرودگاه اصلی بانکوک و یکی از شلوغ ترین فرودگاه ها در جنوب شرقی آسیا است. این برای پروازهای بین المللی و داخلی به بانکوک استفاده می شود. تنها یک ساختمان ترمینال وجود دارد که شامل پروازهای داخلی و بین المللی است. این عظیم است، و با برخی از اقدامات بزرگترین در جهان است، بنابراین اجازه می دهد زمان برای دور زدن. دو بخش مهاجرت وجود دارد، اما زمان پردازش می تواند طولانی باشد.

فریت بار به عراق

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با ارسال بار به تمامی نقاط جهان با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما هموطنان عزیزمان در ایران می باشد. با شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه امنیت بار و کالای خود را تضیمن کنید.

معرفی کشور عراق:

عراق (عربی: العراق الیره) جمهوری در خاورمیانه و شمال غرب خلیج فارس است. این کشور با ایران به شرق، کویت به جنوب، عربستان سعودی به جنوب غربی، اردن به غرب، سوریه به شمال غربی و ترکیه به شمال مرز می زند. در حالی که عراق حاوی بین النهرین باستانی است، گهواره تمدن، آن را از طریق جنگ و ستم برای قرن گذشته ویران شده است.

موقعیت قرارگیری عراق

موقعیت قرارگیری عراق

وضعیت سیاسی در عراق همچنان بسیار ناپایدار است، حتی اگر جنگ در دسامبر 2017 به طور رسمی اعلام شود. مسافرت بسیار خطرناک است و به شدت دلسرد شده است. همه خارجی ها هنوز در معرض آدم ربایی، قتل و خشونت مسلحانه هستند. ویزای گردشگری برای عراق به جز منطقه مستقل کردستان اعطا نمی شود. اگر چه استان های شمال شرقی استان کردستان عراق را می توان نسبتا امن برای خارجی ها درنظر گرفت، اما حاشیه اشتباهات کوچک است. خشونت عضلانی در هر نقطه از کشور ممکن است رخ دهد.

نقشه کشور عراق

نقشه کشور عراق

شهر های مهم عراق:

 1. بغداد
 2. سلیمانیه
 3. بصره
 4. دهوک
 5. اربیل (هولیر)
 6. فلوجه
 7. کربلا
 8. کرکوک
 9. موصل
شهرهای مهم عراق

شهرهای مهم عراق

ارسال بار هوایی به عراق:

با توجه به شهرهای زیارتی مانند کربلا و نجف و همچنین با کیفیت بودن مناطق کردنشین از لحاظ گردشگری و امنیت برای خارجی ها، همچنین به دلیل اتفاقات اخیر که برای ارز ایران افتاد، سالانه افراد زیادی جهت کار ایران را به مقصد سلیمانیه، کرکوک و دیگر شهر ها ترک می کنند. کم ارزش شدن پول ایران باعث شد تا افراد برای درآمد بیشتر راهی عراق شوند با توجه به نزدیکی و همچنین روابط خوب دو کشور تجارت بین دو کشور رونق فراوان دارد. افرادی که قصد دارند کالاهای مانند کاشی مرغوب ایرانی، زعفران، خاویار، فرش و … را به عراق صادر کنند دیگر نگران امنیت با خود نباشید.

دیگر نیاز نیست بار های خود را از طریق کوهستان و راه های نا امن ارسال کنید. ارسال بار هوایی موثرترین راه برای حفظ امنیت بار شما می باشد. ضمن اینکه ارسال بار هوایی بسیار سریع انجام می شود. شرکت فریت بار کیپه با تجربه چندین ساله بهترین انتخاب برای ارسال بار هوایی شما می باشد.

فریت بار به عراق

فریت بار به عراق

قیمت ارسال بار به عراق:

همیشه در ارسال بار عوامل مختلفی بر روی قیمت تاثیر گذار است از جمله وزن بار، فاصله کشور مقصد، بسته بندی و … به همین دلیل توصیه می کنیم حتما قبل از هر کاری با کارشناسان سایت فریت بار کیپه تماس بگیرید تا همه جزئیات در اختیار شما قرار بگیرد.

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه:

شرکت فریت بار و حمل هوایی بار کیپه خدمات حمل و نقل بین المللی حمل و نقل هوایی را ارائه می دهد که شامل همه بازارهای عمده جهانی می شود: ورودی و خروجی، بین قاره ای و بین منطقه ای.

پوشش خدمات ما شامل آمریکای شمالی، آمریکای لاتین، منطقه آسیا و اقیانوس آرام، اروپا، خاورمیانه و آفریقا است.

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه

خدمات شرکت کیپه برای فریت بار

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر: بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و آگاهی نیاز دارد. عدم آگاهی باعث  می شوند  که بار ارسالی با مشکل و یا بسیار زمانبر انجام شود. شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می دهد. بعد از کار تشریفاتی گمرک نوبت به بسته بندی بار و وسایل می شود که این کار در فرودگاه توسط نیروهای متخصص صورت می گیرد.

بسته بندی:

بیشتر نگرانی مسافران از بارهای خود، سالم ماندن و در خطر نیفتادن در هنگام بارگیری و باراندازی می باشد زیرا برای رفع این مشکل باید کالا اصولی بسته بندی شود. که با توجه به نوع کالا شرکت ما بسته بندی ها را در پالت های مقرر شده و مخصوص و متناسب با نوع بار بسته بندی می کنند. در این صورت مسافران می توانند از سالم ماندن بار خود خیالشان راحت باشد. شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه مسئولیت بار را تا بار انداز مقصد و تحویل به شما به عهده می گیرد.

برخی از وسایل و یا حتی وسایلی که شکستنی نیستند به درخواست فرد ارسال کننده و کارشناسان پالت بندی می شوند و این کار از آسیب دیدن محصول در طول مسیر جلوگیری می‌کند مسئولیت تمامی این کارها بر عهده‌ی شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه می باشد.

فرودگاه های مهم عراق:

 • اربیل : فرودگاه بین‌المللی اربیل
 • نجف : فرودگاه بین‌المللی نجف
 • سلیمانیه : فرودگاه بین‌المللی سلیمانیه
 • بصره : فرودگاه بین‌المللی بصره
 • موصل : فرودگاه بین‌المللی موصل
 • بغداد : فرودگاه بین‌المللی بغداد
 • البکر : فرودگاه جنوب ‌شرقی بلد
 • اسکندریه، عراق : فرودگاه اسکندریه
 • کوت : فرودگاه ابوعبیده جراح
 • نعمانیه : فرودگاه نعمانیه
 • واشور : فرودگاه واشور
 • جالیبا : فرودگاه جالیبا
 • کرکوک : فرودگاه کرکوک
 • تکریت : فرودگاه شرق تکریت
 • تکریت : فرودگاه جنوب تکریت
 • ام‌قصر : فرودگاه ام‌قصر
اربیل : فرودگاه بین‌المللی اربیل

اربیل : فرودگاه بین‌المللی اربیل

ارسال بارهوایی به تایلند

شرکت فریت بار وحمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به تایلند و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند بانکوک وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه تایلند ارسال کنید یا برعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ی و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

درباره تایلند

ارسال بار هوایی به تایلند: آب و هوای تایلند گرمسیری است و در طول سالها عمدتا گرم و مرطوب است و بین 28 تا 35 درجه سانتیگراد است و این امر به عنوان یک مقصد عالی برای افراد خورشید است. زبان رسمی تایلند تایلندی است و اگر چه انگلیسی به عنوان یک موضوع اجباری است، تعداد سخنرانان مسلط بسیار به ویژه در خارج از شهرها و مناطق گردشگری مهم است

شهرهای بزرگ با گردشگران محبوب شامل بانکوک، پایتخت شلوغ تایلند، شهر تاریخی ایوتایایا و دروازه ای به مثلث طلایی در چیانگ رای هستند. هر شهر برای مسافرین، از پیاده روی کوهستانی تا زندگی شبانه پر جنب و جوش و فرصتی برای تجربه فرهنگ و تاریخ متنوع این کشور باشکوه، ارائه می دهد.

ارسال بارهوایی به تایلند

ارسال بارهوایی به تایلند

دلایل مسافرت به تایلند

غذا به تنهایی یک دلیل عالی برای بازدید از تایلند است و طیف گسترده ای از curry، سرخ کردن سرخ کرده و غذاهای ماهی تازه واقعا شگفت انگیز است. غذا نسبتا ارزان است و خرید غذا از سالنها و رستورانهای پیاده رو کاملا متفاوت است و بر خلاف سایر کشورهای آسیایی. طعم های قوی در بسیاری از غذاهای تایلند، به ویژه ادویه جات ترشی جات و سبزیجات تسلط دارند. برنج و رشته فرنگی مواد غذایی تایلندی هستند، بنابراین انتظار می رود حداقل یکی از این با ظروف خود را.

با طیف گسترده ای از فعالیت ها برای تجربه در تایلند، آسان است که ببینید که چرا آن را با گردشگران بسیار محبوب است. جاذبه های تاریخی و فرهنگی در فهرست بسیاری از مردم است، اما برای کسانی که می خواهند آرام شوند، سواحل یکی از بهترین ها در جهان می باشند، به همین دلیل ما می بینیم که تیلور بیشتر و بیشتر از بین می رود.

برای دوستداران در فضای باز، تایلند تقریبا در هر فضای باز ورزشی، از جمله غواصی، صخره نوردی، کوهستان ها و تورهای قایقرانی، با قیمت های بسیار مناسب، ارائه می دهد. گلف نیز در میان گردشگران با بسیاری از زمین های گلف نوین طراحی شده توسط نام های برتر مانند جک نیکلاس و نیک فالدو، سرگرم کننده محبوب است.

ارسال بار هوایی به تایلند

شما در حال رفتن به تایلند هستید و قصد دارید برای مدت زمان طولانی انجا بمانید، ابتدا باید برای یک سال ویزا درخواست کنید. بعد از کارهای مقدماتی برای اقامت نوبت به ارسال بارها و وسایل شخصی خود از ایران به کشور مورد نظر می رسد. شما باید یک نماینده حمل و نقل خوب که بارهای شما را با بهترین کیفیت و امنیت به تایلند برساند پیدا کنید. که در این مورد شرکت فریت بار کیپه در زمینه حمل و نقل بین المللی هوایی در خدمت شما هم وطنان عزیز می باشد. که برای حمل و نقل اقلام، ساده ترین روش هوایی است.

اگر از ایران به تایلند و یا هر کشور دیگری بار ارسال می کنید، می توانید خدمات فریت بار کیپه را امتحان کنید. آنها به موقع می رسند و خدمات عالی ارائه می دهند و اقلام مورد نظر شما را حفظ می کنند. در پایان تایلند، ترخیص و تحویل کالاهای گمرکی به همان اندازه خوب انجام می شود.

سرویس حامل ما می تواند تمامی وسایل خانه شما را جمع آوری کند و به سرعت و ایمن و با قیمت مناسب به تایلند از طریق ارسال بار هوایی ارسال کند. این امر مخصوصا مفید است اگر شما در طول سفر خود چندین بار انتقال دهید. نگرانی و تردید را از حمل بار خود با کیپه از بین ببرید.

خدمات ما عالی است برای مسافران و گردشگران به طور یکسان، اما همچنین برای دانشجویان انتقال به کشور یا از کشور برای گسترش مهارت های خود مفید است.

قیمت ارسال بار به تایلند

قیمت های ارسال بار به کشور های خارجه بر اساس بار و وزن محموله شما تعیین می شود. و این بسته به شما دارد که بارهای های خود را با چه روشی به کشور مورد نظر ارسال کنید. کیپه ساده ترین و مقرون به صرفه ترین راه را به شما پیشنهاد میکند که بتوانی بار ها وسایل خود را به صورت حرفه ای و ایمن به مقصد ارسال کنید.

بازدید از وب سایت فریت بار کیپه به این عنوان است که پایین ترین رخ موجود برای ارسال بار را بدانید. فقط مطمئن شوید که وسایل خود را از طریق کیپه ارسال می کنید . قیمت “درب به درب” ممکن است گزینه ارزان تری باشد، اما به افراد مختلفی کمک می کند تا اموال خود را از طریق آداب و رسوم تایلندی و غیره پرداخت کنند. از سوی دیگر، تحویل درب به درب، هزینه اضافی پنهان را ارائه نمی دهد. ما همچنین در صورت لزوم بسته بندی های رایگان را ارائه می دهیم.

ارسال بارهوایی به تایلند

ارسال بارهوایی به تایلند

سایرخدمات فریت بار کیپه برای ارسال بار به تایلند

پالت بندی وسایل منزل، شکستنی، البسه وغیره به صورت استاندارد و حرفه ای.

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر: بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و آگاهی نیاز دارد. و از طرفی باعث  می شوند  که بار ارسالی با مشکل مواجه شود.شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اتمام می رسانند.

بعد از کار تشریفاتی گمرک نوبت به بسته بندی بار و وسایل می شود که این کار درفرودگاه توسط نیروهای حرفه ای صورت میگیرد.

خیلی از کسانی که در کار صادرات و واردات هستند حساسیت بیشتر بر روی کالاهای خود دارند و نحوه بسته بندی و نگهداری بار برای انها بسیار مهم می باشد. محصولاتی که در بالا توضیح داده شد باید با دقت بالا و مواد مخصوص پالت بندی شوند بنابراین فریت بار کیپه با کمال دقت و مهارت تمامی کالاها و وسایل را پالت بندی و ارسال میکند.

فرودگاه بین المللی تایلند

سوورنابومی: همچنین به صورت غیر رسمی به عنوان فرودگاه بین المللی Bangkok شناخته می شود، یکی از دو فرودگاه بین المللی در خدمت بانکوک، تایلند است. یکی دیگر از قدیمی تر فرودگاه بین المللی دون موآن است. سوورنابومی مساحتی حدود 3،240 هکتار (32.4 کیلومتر مربع و 8000 هکتار) را پوشش می دهد که یکی از بزرگترین فرودگاه های بین المللی در جنوب شرقی آسیا و یک مرکز منطقه ای برای حمل و نقل هوایی است.

سوورنابومی دارای یک ترمینال بزرگ ترمینال است که در خدمت پروازهای داخلی و بین المللی است. این در حال حاضر بیش از ظرفیت مسافر طراحی شده است که می تواند حتی در 2 ساعت در خطوط مهاجرت، تحویل بار و تحویل به ایستگاه از راه دور و یا از آن استفاده شود. ترافیک سالانه در حال افزایش است، اما پروژه توسعه در سرعت حلزون ادامه دارد.

سوورنابومی تنها یک فرودگاه تجاری برای بانکوک بود، اما ترافیک پرشور مجبور شد دوباره فرودگاه Don Mueang را باز کند. از آن زمان تا کنون چند خطوط هواپیمایی بودجه عملیاتی خود را از جمله Air Asia نقل مکان کرده اند.

سوورنابومی به طور رسمی برای خدمات پرواز داخلی محدود در 15 سپتامبر 2006 افتتاح شد و برای بیشتر پروازهای داخلی و بین المللی در 28 سپتامبر 2006 باز شد.

این فرودگاه در حال حاضر مرکز اصلی پروازهای شهر ها است. این همچنین به عنوان دروازه منطقه ای و نقطه اتصال برای حامل های مختلف خارجی عمل می کند.

ارسال بارهوایی به تایلند

ارسال بارهوایی به تایلند

ارسال بارهوایی به برزیل

شرکت فریت بار وحمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به برزیل و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند ریودوژانیرو وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه برزیل ارسال کنید یا برعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ی و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

درباره برزیل

ارسال بار هوایی به برزیل (پرتغالی: برزیل) بزرگترین کشور در آمریکای جنوبی است. برزیل یک کشور فوق العاده متنوع در مردم، فرهنگ و مناظر است – از کارناوال تابستانی مشهور در ریودوژانیرو، سالوادور، اولیندا و مجسمه به طبیعت وحشی طبیعت در آمازون و ایگواسو فالز. شما می توانید شهرهای شلوغ، سواحل روباز و شیوه های زندگی سنتی، که اغلب در کنار یکدیگر قرار دارند، پیدا کنید. فرهنگ برزیل که اساسا در سراسر کشور متفاوت است، از ترکیب بین المللی استعمارگران اروپایی، جوامع آفریقایی و آسیایی (به ویژه در سالوادور و سائوپائولو)، و نفوذ بومی در سراسر کشور می آید.

ارسال بارهوایی به برزیل

ارسال بارهوایی به برزیل

تقسیمات کشور برزیل

برزیل به پنج منطقه تقسیم می شود که عمدتا در خطوط دولتی کشیده می شوند، اما آنها نیز به مرزهای طبیعی، اقتصادی و فرهنگی نزدیک تر می شوند.

شمال :آمازون، جنگل باران و زندگی مرزی، با نفوذ قابل توجه آمریکایی. وضعیت ماتو گروسو در مرکز منطقه غرب (زیر) نیز عمدتا در حوضه آمازون قرار دارد.

شمال شرقی :فرهنگ اغلب با فرهنگ سیاه در Bahia، با فرهنگ عامیانه یونانی و سنت های بومی مخلوط می شود. این اغلب به عنوان زیباترین خط ساحلی کشور محسوب می شود و دارای خورشید ترین و گرم ترین آب و هوا است. اما این نیز خشک ترین و فقیرترین منطقه کشور است. پایتخت سبک موسیقی “Forró”.

غرب مرکزی :تالاب ، مزارع بزرگ، شهرهای جوان، سرادو و ناحیه فدرال با معماری مدرنیست دیگر جهان. محل تولد سبک موسیقی.

جنوب شرقی: قلب جهانگردی کشور. سائوپائولو و ریو بزرگترین شهرهای کشور و مرکز اقتصادی و صنعتی آن هستند. بعضی از شهرهای استعماری چند صد ساله نیز به ویژه در میناس گرایس وجود دارد.

ارسال بار هوایی به برزیل

شرکت فریت بار کیپه می تواند واردات و صادرات کالا را به صورت جهانی انجام دهد؛ دسترسی به شبکه عامل مؤسسات معتبر و کارکنان را برای انجام حمل و نقل هوایی، حمل و نقل زمینی، حمل و نقل اقیانوس، حمل و نقل ریلی و حمل بار در هر نوع حمل و نقل کمک می کند.

اولین نکته در هنگام حمل و نقل به برزیل درک روش های مختلف کار خود در صنعت حمل و نقل می باشد. گام دوم، انتخاب یک ارائه دهنده تدارکاتی است که قبلا با این فرهنگ آشنا بوده و دارای مدرک ثابت درمورد بهنگام بودن، ایمنی و قابلیت اطمینان است. فریت بار کیپه این شرکت است. ما همیشه وعده داده ایم که حمل و نقل به برزیل به سرعت، ایمن و با آرامش خاطر انجام شود. درک کامل ما از فرایند تدارکات، کیپه را قادر می سازد تا بار مشتریان را با یک سرویس عالی به پایان برسانیم.

قیمت ارسال بار به برزیل

این که آیا شما اسناد، جعبه ها، پالت ها، وسایل نقلیه، ماشین آلات سنگین، بسته های بزرگ، ظروف، بارهای بخشی و یا الزامات منظمی را ارسال می کنید؛ کیپه می تواند با تمام نیازهای حمل و نقل خود در سراسر جهان کمک کند. و نحوه قیمت گذاری و هزینه ارسال بار بر اساس ابعاد و وزن بار و محموله شما تعیین می شود. فریت بار کیپه ارسال بار مقرون به صرفه ای را برای مشتریان خود ارائه می دهد.

ارسال بارهوایی به برزیل

ارسال بارهوایی به برزیل

سایرخدمات فریت بار کیپه برای ارسال بار به برزیل

پالت بندی وسایل منزل، شکستنی، البسه وغیره به صورت استاندارد و حرفه ای.

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر: بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و آگاهی نیاز دارد. و از طرفی باعث  می شوند  که بار ارسالی با مشکل مواجه شود.شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اتمام می رسانند.

بعد از کار تشریفاتی گمرک نوبت به بسته بندی بار و وسایل می شود که این کار درفرودگاه توسط نیروهای حرفه ای صورت میگیرد.

خیلی از کسانی که در کار صادرات و واردات هستند حساسیت بیشتر بر روی کالاهای خود دارند و نحوه بسته بندی و نگهداری بار برای انها بسیار مهم می باشد. محصولاتی که در بالا توضیح داده شد باید با دقت بالا و مواد مخصوص پالت بندی شوند بنابراین فریت بار کیپه با کمال دقت و مهارت تمامی کالاها و وسایل را پالت بندی و ارسال میکند.

قوانین ویزا برای کشور برزیل

شهروندان از کشورهای دیگر نیاز به ویزا دارند. هزینه ها بسته به نوع متقابل متفاوت است: ویزای توریستی (از جمله کسانی که در حوزه کنترل مهاجرت به سر می برند) می تواند در هر اداره پلیس فدرال گسترش یابد. ویزای گردشگری برای شهروندان منطقه شنگن اعطا نمی شود. تمام پایتخت های دولتی، و بیشتر شهرهای مرزی و بنادر بین المللی یکی هستند. ویزای توریستی تنها یک بار برای حداکثر 90 روز افزایش می یابد و تحت هیچ شرایطی نمی تواند بیش از 180 روز با یک ویزای توریستی برای هر دوره 365 روز اعطا کند. شما باید حدود یک هفته قبل از پایان دادن به ویزای خود، با پلیس فدرال تماس بگیرید. هزینه دست زدن به R $ 67 (اکتبر 2008) است. ممکن است شما درخواست یک بلیط بیرون بیایید (یک نسخه کاملا قابل پرداخت در اینترنت را در اینترنت بنویسید و بعد از آنکه ویزای شما تمدید شود لغو شود) و مدرک معیشتی (برای آن کارت اعتباری شما بیشتر پذیرفته شده است). برای درخواست ، شما باید از طریق وب سایت پلیس فدرال، که شما را به Banco do Brasil به منظور پرداخت هزینه، پر کنید. هزینه را پرداخت نکنید تا زمانی که با پرونده پلیس فدرال در مورد پرونده خود صحبت نکنید. اگر او پس از ویزای خود را رد کند، برای دریافت بازپرداخت باید در یک برزیل حساب بانکی داشته باشید.

فرودگاه بین المللی برزیل

فرودگاه بین المللی پائولو گوارولش که قبلا به نام Cumbica شناخته می شود، یکی از بزرگترین فرودگاههای برزیل است. فرودگاه در نزدیکی شهر گوارولوش در ایالت سائو پائولو واقع شده و در منطقه ای از 13،774 کیلومتر مربع قرار دارد. این در سال 1985 به طور رسمی افتتاح شد و توسط Infraero اداره می شود.

این فرودگاه بیش از 26 میلیون مسافر را سرویس می دهد و سالانه بیش از 250،000 فروند هواپیما را ثبت می کند. هر سال حدود 380،000 مگاوات حمل می شود.

این فرودگاه دارای سه پایانه مسافری است. ترمینال 1 (TPS1) بیش از 87850 مترمربع و ترمینال دو است. فرودگاه دارای بیش از 350 شمارنده چک است. یک ترمینال دارای دو بال A و B است، در حالیکه پایانه دو دارای بال های C و D است.

دومین فرودگاه بزرگ در برزیل، فرودگاه بین المللی ریودوژانیرو گالیاو خانه است که به بسیاری از مقصد های منطقه ای از جمله مونته ویدئو، بوینس آیرس و آسونسیون پرواز می کند.

ارسال بارهوایی به برزیل

ارسال بارهوایی به برزیل

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با ارسال بار به تمامی نقاط جهان با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما هموطنان عزیزمان در ایران می باشد. با شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه امنیت بار و کالای خود را تضیمن کنید.

معرفی شهر عشق آباد ترکمنستان:

عشق آباد پایتخت ترکمنستان می باشد. نام شهرستانی عشق آباد شهر عشق است اما امروزه اسم مستعار مدرن آن، شهر سنگ مرمر سفید به نظر می رسد بسیار مناسب تر است. ترکمنباشی، رئیس جمهور پیشین ترکمنستان، این شهر را از یک پایتخت شوروی نسبتا پوشیده به شهر ساختمان های مرمر سفید خالص تبدیل کرده است. بسیاری از آن ها نمادگرایانه هستند (ساختمان وزارت امور خارجه، یک تصویر کامل است). اشکال از شهر پیونگ یانگ احتمالا بهترین شهرستانی است که اتفاق می افتد، زمانی که شهر با توجه به دید دقیق یک مرد، دوباره طراحی شده و اکثر بازدید کنندگان در ابتدا در معرض دشواری قرار می گیرند و با توجه به شباهت بسیار زیاد بسیاری از ساختمان ها با هم دارند.

شهر عشق آباد

شهر عشق آباد

ارسال بار هوایی به عشق آباد ترکمنستان:

با توجه به همجواری کشور ترکمنستان با ایران و همچنین میزان صادرات و واردات بین 2 کشور، ارتباط مناسبی بین 2 کشور وجود دارد. شما می توانید بار و کالای خود را از فرودگاه امام خمینی تهران به مقصد عشق آباد در کمترین زمان فریت کنید. با توجه به وجود ترکمن ها در شمال کشور سالانه افراد زیادی ایران را به مقصد عشق آباد ترک می کنند. شرکت فریت بار کیپه تمامی کار های گمرکی، پذیرش، بسته بندی وسایل و … را در کوتاه ترین زمان و با بالاترین امنیت انجام خواهد داد. تاجرانی که قصد صادرات فرش، زعفران، صنایع دستی، تابلوهای نقاشی، گلاب و … را به عشق آباد دارند می توانند بدون نگرانی از امنیت بار خود، کالاهای خود را به ما بسپارند و ما تضمین می کنیم که بار شما را با بالاترین امنیت به مقصد برسانیم.

فریت بار به عشق آباد ترکمنستان

فریت بار به عشق آباد ترکمنستان

قیمت ارسال بار به عشق آباد:

همیشه در ارسال بار عوامل مختلفی بر روی قیمت تاثیر گذار است از جمله وزن بار، فاصله کشور مقصد، بسته بندی و … به همین دلیل توصیه می کنیم حتما قبل از هر کاری با کارشناسان سایت فریت بار کیپه تماس بگیرید تا همه جزئیات در اختیار شما قرار بگیرد.

فرودگاه بین المللی عشق‌آباد:

فرودگاه عشق‌آباد یک فرودگاه همگانی با کد یاتا ASB است این فرودگاه در ۱۰ کیلومتری شمال غرب شهر عشق‌آباد کشور ترکمنستان قرار دارد. فرودگاه قدیمی که یک باند فرود بتن دارد و طول باند آن ۳۷۰۰ متر است در سال ۱۹۹۴ و به نام صفرمراد نیازف رئیس‌جمهور وقت کشور نامگذاری شد. این فرودگاه در و در ارتفاع ۲۱۱ متری از سطح دریا واقع شده‌است. فردگاه جدید پس از طراحی جدید و بازسازی کامل در سال ۲۰۱۶ افتتاح شد.

فرودگاه بین المللی عشق‌آباد

فرودگاه بین المللی عشق‌آباد

فریت بار به ترکمنستان

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با ارسال بار به تمامی نقاط جهان با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما هموطنان عزیزمان در ایران می باشد. با شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه امنیت بار و کالای خود را تضیمن کنید.

معرفی کشور ترکمنستان:

ترکمنستان یک کشور در آسیای مرکزی با جمعیت حدود 5 میلیون و یک منطقه نزدیک به نیم میلیون کیلومتر مربع یا تقریبا به اندازه اسپانیا است. کشورهای همسایه ایران و افغانستان به جنوب و ازبکستان و قزاقستان به شمال است. این ساحل در دریای خزر ساحلی است، اما در غیر این صورت دریای سرخ است. تقریبا 80٪ کشور بخشی از کویر Karakum است.

ترکمنستان

ترکمنستان

زندگی سنتی ترکمن ها این است که چوپانان عشایر، گرچه برخی از آن ها در قرن ها در شهرها سکونت دارند. این کشور با فرش های خوب خود (یکی حتی در پرچم خود) و اسب ها شناخته شده است. این یک کشور نسبتا فقیر است که از جهان جدا شده است. به غیر از این، میلیاردها دلار برای مدرن سازی در عشق آباد، ترکمنباشی و بسیاری از شهرهای دیگر در دوران پسا شوروی صرف شده است. همچنین، کشور دارای ذخایر نفت و گاز گسترده ای است که با خط لوله به چین، ایران و به زودی آذربایجان توسعه می یابد. ترکمنستان دومین ثروتمندترین کشور در آسیای مرکزی است.

کشور ترکمنستان

کشور ترکمنستان

شهر های مهم ترکمنستان:

 1. عشق آباد، پایتخت ترکمنستان (2004: 727،200 نفر)
 2. بالکانابات (2004: 140،000 ساکن)
 3. داشوگاز Tashauz (2004: 210،000 ساکن)
 4. مری (2004: 160،000 نفر)
 5. ترکمن آباد (2004: 256،000 نفر)
 6. ترکمنباشی (یک بندر در کنار دریای خزر (2004: 86،000 نفر)

از لحاظ تاریخی، بیشتر این شهرها در امتداد جاده ابریشم قرار داشتند.

ارسال بار هوایی به ترکمنستان:

ارسال بار هوایی به ترکمنستان از فرودگاه امام خمینی به مقصد فرودگاه بین‌المللی عشق‌آباد صورت می پذیرد. با توجه به همسایگی با ایران و صادرات به کشور ترکمنستان سالانه افراد زیادی مخصوصا تاجران کالاها و تولیدات و صنایع دستی ایران را به ترکمنستان صادر می کنند. بهترین سریع ترین راه برای ارسال بار هوایی ارسال از طریق هوا می باشد. با توجه به همجواری ترکمنستان با ایران تبادلات زیادی بین 2 کشور انجام می شود. شرکت فریت بار کیپه با بالاترین امنیت کالاها و محصولا شما را به ترکمنستان فریت می کند.

فریت بار به ترکمنستان

فریت بار به ترکمنستان

قیمت ارسال بار به ترکمنستان:

همیشه در ارسال بار عوامل مختلفی بر روی قیمت تاثیر گذار است از جمله وزن بار، فاصله کشور مقصد، بسته بندی و … به همین دلیل توصیه می کنیم حتما قبل از هر کاری با کارشناسان سایت فریت بار کیپه تماس بگیرید تا همه جزئیات در اختیار شما قرار بگیرد.

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه:

شرکت فریت بار و حمل هوایی بار کیپه خدمات حمل و نقل بین المللی حمل و نقل هوایی را ارائه می دهد که شامل همه بازارهای عمده جهانی می شود: ورودی و خروجی، بین قاره ای و بین منطقه ای.

پوشش خدمات ما شامل آمریکای شمالی، آمریکای لاتین، منطقه آسیا و اقیانوس آرام، اروپا، خاورمیانه و آفریقا است.

ارسال بارهوایی به ترکمنستان

ارسال بارهوایی به ترکمنستان

خدمات شرکت کیپه برای فریت بار

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر: بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و آگاهی نیاز دارد. عدم آگاهی باعث  می شوند  که بار ارسالی با مشکل و یا بسیار زمانبر انجام شود. شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می دهد. بعد از کار تشریفاتی گمرک نوبت به بسته بندی بار و وسایل می شود که این کار در فرودگاه توسط نیروهای متخصص صورت می گیرد.

بسته بندی:

بیشتر نگرانی مسافران از بارهای خود، سالم ماندن و در خطر نیفتادن در هنگام بارگیری و باراندازی می باشد زیرا برای رفع این مشکل باید کالا اصولی بسته بندی شود. که با توجه به نوع کالا شرکت ما بسته بندی ها را در پالت های مقرر شده و مخصوص و متناسب با نوع بار بسته بندی می کنند. در این صورت مسافران می توانند از سالم ماندن بار خود خیالشان راحت باشد. شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه مسئولیت بار را تا بار انداز مقصد و تحویل به شما به عهده می گیرد.

برخی از وسایل و یا حتی وسایلی که شکستنی نیستند به درخواست فرد ارسال کننده و کارشناسان پالت بندی می شوند و این کار از آسیب دیدن محصول در طول مسیر جلوگیری می‌کند مسئولیت تمامی این کارها بر عهده‌ی شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه می باشد.

ارسال بار هوایی به ترکمنستان

ارسال بار هوایی به ترکمنستان

فرودگاه های مهم ترکمنستان:

 • فرودگاه بین الملی عشق‌آباد در شهر عشق‌آباد
 • فرودگاه داش‌اغوز در شهر داش‌اغوز
 • فرودگاه کرکی در شهر کرکوه
 • فرودگاه ماری در شهر ماری
 • فرودگاه ترکمنباشی در شهر ترکمن‌باشی
 • فرودگاه ترکمن‌آباد درر شهر ترکمن‌آباد
فرودگاه بین الملی عشق‌آباد

فرودگاه بین الملی عشق‌آباد

ارسال بارهوایی به اوکراین

شرکت فریت بار وحمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به اوکراین و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند کی اف وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه اوکراین ارسال کنید یا برعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ی و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

درباره اوکراین

اوکراین کشور بزرگی در اروپای شرقی است. این در انتهای شمال غربی دریای سیاه، با روسیه در شرق، بلاروس در شمال، لهستان در شمال غربی، اسلواکی و مجارستان در غرب، و رومانی در جنوب غربی و جنوب با مولداوی در میان است. تاریخ اوکراین طولانی و افتخار است، با شروع از کیان روس (احتمالا توسط وایکینگهای سوئدی) به عنوان قدرتمندترین دولت در قرون وسطی اروپا تاسیس شده است. در حالی که این کشور سقوط سد انحصار مغول را گرفت، بخش غربی اوکراین از قرن چهاردهم تا قرن هجدهم بخشی از امپراطوری لهستان و لیتوانی بود، حتی مدرن اوکراین، آن را بدهی های خاصی می دانست. یک دولت بعدی اوکراین توانست، در مواجهه با فشار مسلح صعودی، بیش از یک قرن خود را مستقل نگه دارد، اما امپراتوری روسیه در قرن هجدهم، به ضرر فرهنگ و هویت خود، بسیاری از اوکراین را جذب کرد.

ارسال بارهوایی به اوکراین

ارسال بارهوایی به اوکراین

تقسیمات مناطق اوکراین

 • اوکراین مرکزی: مرکز سیاسی، اقتصادی و فرهنگی اوکراین، در اطراف پایتخت کیف قرار دارد
 • غرب اوکراین: از لحاظ تاریخی تحت کنترل کشورهای اروپایی غیر روسی برای قرن ها (به عنوان مثال لهستان، لیتوانی، مجارستان، رومانی، چکسلواکی و ترکیه)؛ بر این اساس شما می توانید معماری، آشپزی، زبان و دین مرکزی اروپا را پیدا کنید
 • شرق اوکراین: بخش سنگ شکن صنعتی و روحانیون دونباس که به شهرهای شوروی بزرگ و بزرگترین جمعیت قومی روسیه وابسته است
 • جنوب اوکراین: محبوب اوکراین سواحل دریای سیاه، بهترین برای شهرستان با شکوه از اودسا شناخته شده است

قیمت ارسال بارهوایی به اوکراین

همه ما از دریافت چیزی لذت می بریم. و مطمئنا بنا به یک مناسبت بود که هر یک از ما مجبور به ارسال یک هدیه به یک دوست، یک کالا به یک مشتری، اسناد به یک شریک تجاری. می شدیم. گاهی اوقات شما باید جستجو و مقایسه اطلاعات را در مورد اینکه چه کسی آماده ارائه ارزانترین یا سریع ترین خدمات تحویل می باشد، و گاهی اوقات با شک و تردید در مورد این که آیا واقعا تحویل امن است.

گاهی اوقات، زمانی که ما نیاز به حمل فوری را داریم، به قیمت چنین خدماتی که با توجه به فاصله بیش از حد زیاد است، هراس داریم. اگرچه ظاهرا یک روش ساده است، حمل و نقل از ایران به اوکراین مشکل می شود. این مورد با فریت بار کیپه قابل حل است. یک روش که ممکن است قبلا باعث ناراحتی شما شده است با کیپه بسیار ساده است. شما فقط باید جزئیات حمل و نقل را در فرم پرس و جو وارد کنید و به طور منظم حالت های حمل و نقل و قیمت های ارائه شده توسط شرکت فریت بار کیپه را خواهید دید. ویژگی پلت فرم کیپه این است که سیستم به تنهایی بهترین پیشنهاد را از لحاظ قیمت و زمان برای حمل و نقل (فوری یا نه) از ایران به اوکراین پیدا می کند. فقط چند ثانیه طول خواهد کشید.

ارسال یک بسته به اوکراین

اوکراین بزرگترین کشور در اروپا است و تقریبا 50 میلیون نفر جمعیت دارد. با توجه به این که کشور نشان دهنده یک بازار بزرگ و توسعه یافته مصرف کننده است، تقاضای زیادی برای خدمات حمل و نقل هوایی به اوکراین وجود دارد و با فرایند ساده رزرو آنلاین و خدمات تخفیف ویژه خدمات کیپه، ارسال یک بسته به کشور اروپای شرقی تمام کشور های جهان آسان تر و ارزان تر می باشد.

آیا شما به دنبال ارسال یک بسته به اوکراین به دلایل کسب و کار و یا شخصی هستید، در مقایسه با رزرو مستقیم با حامل، می توانید با فریت بار کیپه از صرفه جویی های بزرگ لذت ببرید. برای دریافت یک نقل قول و مقایسه قیمت های تحویل بار، به سادگی وزن و ابعاد بسته را که می خواهید ارسال کنید با ما تماس بگیرید.

ارسال بارهوایی به اوکراین

ارسال بارهوایی به اوکراین

سایرخدمات فریت بار کیپه برای ارسال بار به لهستان

پالت بندی وسایل منزل، شکستنی، البسه وغیره به صورت استاندارد و حرفه ای.

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر: بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و آگاهی نیاز دارد. و از طرفی باعث  می شوند  که بار ارسالی با مشکل مواجه شود.شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اتمام می رسانند.

بعد از کار تشریفاتی گمرک نوبت به بسته بندی بار و وسایل می شود که این کار درفرودگاه توسط نیروهای حرفه ای صورت میگیرد.

خیلی از کسانی که در کار صادرات و واردات هستند حساسیت بیشتر بر روی کالاهای خود دارند و نحوه بسته بندی و نگهداری بار برای انها بسیار مهم می باشد. محصولاتی که در بالا توضیح داده شد باید با دقت بالا و مواد مخصوص پالت بندی شوند بنابراین فریت بار کیپه با کمال دقت و مهارت تمامی کالاها و وسایل را پالت بندی و ارسال میکند.

قوانین ویزا اوکراین

برای کشورهای دیگر، ویزا در عرض چند ساعت از بازدید از یک کنسولگری / سفارت در اوکراین قابل دسترسی است. ممکن است “نامه دعوت نامه” از طرف دوست، اعضای خانواده، ارائه خدمات یا ارائه دهنده خدمات تجاری مورد نیاز باشد.

همیشه بدانید که چقدر ارز با شما دارید. مقامات گمرکی ممکن است در مورد مقدار به کشور وارد شود. ممنوع است که مقدار زیادی از ارز اوکراین به کشور، مگر اینکه آن را پس از ترک اوکراین اعلام کرد. مبلغ نقدی معادل 10،000 یورو یا بیشتر باید به صورت ورود یا خروج از اوکراین اعلام شود.

هنگام ورود به کشور دیگر نیازی به تکمیل فرم مهاجرتی نخواهید داشت. با این حال، اگر پاسپورت شما برای تمبرها فضای نداشته باشد یا شما نمی خواهید آن را تمدید کنید، هنوز می توانید یک فرم مهاجرت را در خانه پر کنید و به جای گذرنامه آن را تمدید کنید.

فرودگاه بین المللی اوکراین

دو پایانه هوایی بزرگ در نزدیکی کیف، پایتخت اوکراین واقع شده است. این فرودگاه بین المللی Boryspil و Zhuliany است. آنهایی که باقی مانده اند در سراسر کشور پراکنده شده و در نزدیکی بزرگترین شهرهای اوکراین واقع شده اند

فرودگاه بین المللی Boryspil  بزرگترین فرودگاه اوکراین است – بیش از 60 درصد از ترافیک مسافری هوایی اوکراین. در حدود 30 کیلومتری جنوب شرقی مرکز کیف قرار دارد و سالانه بیش از 8 میلیون مسافر را در اختیار دارد.

در اوکراین بیش از 20 فرودگاه وجود دارد. با توجه به انتساب روسیه در سال 2014 کریمه و جنگ در دونساس، مقامات حمل و نقل هوایی اوکراین مجبور شدند گواهینامه های فرودگاه ها را در منطقه عملیات نظامی لغو کنند، زیرا کنترل های مثبتی بر فرودگاه ها در کریمه و شرق اوکراین وجود ندارد.

ارسال بارهوایی به اوکراین

ارسال بارهوایی به اوکراین

فریت بار به ایروان

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با ارسال بار به تمامی نقاط جهان با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما هموطنان عزیزمان در ایران می باشد. با شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه امنیت بار و کالای خود را تضیمن کنید.

معرفی شهر ایروان:

ایروان پایتخت جمهوری ارمنستان است که یکی از سه مرکز قفقاز جنوبی است و بیش از یک میلیون نفر بزرگترین جامعه ارمنی در جهان است. در سال های اتحاد شوروی، ایروان تحت بازسازی گسترده ای قرار گرفت، به دنبال طرح معمار الکساندر تامانیان برای ایجاد “شهر کامل” – شهر نئو کلاسیک با راه های گسترده، شبیه به پاریس، وین و سن پترزبورگ.

شهر ایروان ارمنستان

شهر ایروان ارمنستان

مرکز ایروان یک جواهر واقعی از معماری اولیه شوروی است. همچنین به برخی از مقولات بزرگ مدرن و پست مدرن مبادرت می ورزند که عمدتا نتیجه ماندالمانیا معماری شوروی و ارمنستان است. در دوران شوروی، یوروان قبلا به دلیل شهرت صورتی به علت رنگ سنگ توفای مورد استفاده برای ساختن به عنوان روح طلبی جوانانش شناخته شده بود. اکثر گردشگران یونان در مرکز شهر متمرکز شده اند که بسیار جمع و جور و راحت قابل استفاده هستند، با گزینه های ناهار خوری و سرگرمی. بقیه شهر عمدتا خواب و یا محل کسب و کار است، بنابراین یک توریست معمولی انگیزه زیادی برای ترک مرکز نخواهد داشت.

شهر ایروان

شهر ایروان

شهر ایروان توسط یونسکو به عنوان پایتخت جهانی کتاب در سال ۲۰۱۲ (میلادی) برگزیده شد. ایروان عضو وابسته به شهرهای اروپا است. ایروان یک شهر بسیار هماهنگ قومی است، گرچه اقلیت های کوچک یزدی و مولکا (روسی) وجود دارد. از آنجا که جمعیت این شهر تنها 20 هزار قرن پیش بود، اکثریت قریب به اتفاق ارامنه، خودشان مهاجران از سراسر جهان هستند. از روستاها و شهرهای ارمنستان، از تفلیس که مرکز فرهنگ شرق ارمنستان قبل از سال 1918 بود، از غرب ارمنستان به عنوان بازماندگان نسل کشی، و حتی از شرق میانه و اروپا در طول موج بزرگ مهاجرت پس از جنگ جهانی دوم. از زمان استقلال، این شهر تبدیل به قلب کل دنیای ارمنستان شده است، زیرا حکومت های متخاصم کمونیست به داسپورا اجازه داده اند که تعداد بیشتری از مردم ارمنستان را به خود اختصاص دهند.

ارسال بار هوایی به ایروان ارمنستان:

با توجه به اینکه ارمنی های زیادی در ایران وجود دارد و همچنین به لیل جاذبه های گردشگری و همسایه بودن با ایران و رونق صادرات و واردات سالانه افراد زیادی ایرا را به مقصد ایروان ترک می کنند. شما که ققصد اققامت طولانی مدت در ایراوان را دارید و می خواهید اسباب و اثاثیه خود را از ایران به ایران ببرید دیگر گران نباشید شرکت فریت بار کیپه تمامی کار های گمرکی، پذیرش، بسته بندی وسایل و … را در کوتاه ترین زمان و با بالاترین امنیت انجام خواهد داد. تاجرانی که قصد صادرات فرش، زعفران، صنایع دستی، تابلوهای نقاشی، گلاب و … را به ایروان دارند می توانند بدون نگرانی از امنیت بار خود، کالاهای خود را به ما بسپارند و من تضمین می کنیم که بار شما را با بالاترین امنیت به مقصد برسانیم.

ارسال بار هوایی به ایروان

ارسال بار هوایی به ایروان

قیمت ارسال بار هوایی به ایروان:

همیشه در ارسال بار عوامل مختلفی بر روی قیمت تاثیر گذار است از جمله وزن بار، فاصله کشور مقصد، بسته بندی و … به همین دلیل توصیه می کنیم حتما قبل از هر کاری با کارشناسان سایت فریت بار کیپه تماس بگیرید تا همه جزئیات در اختیار شما قرار بگیرد.

فرودگاه بین‌المللی زوارتنوتس:

فرودگاه بین‌المللی زوارتنوتس فرودگاهی بین‌المللی است که در سال ۱۹۷۱ میلادی ساخته شده و در نزدیکی زوارتنوتس، ارمنستان و در ۱۲ کیلومتر (۷٫۵ مایل) غرب شهر ایروان، پایتخت کشور ارمنستان قرار دارد. تأمین امنیت این فرودگاه را نگهبانانی از روسیه و ارمنستان برعهده دارند.

فرودگاه بین‌المللی زوارتنوتس

فرودگاه بین‌المللی زوارتنوتس

فریت بار به ارمنستان

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با ارسال بار به تمامی نقاط جهان با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما هموطنان عزیزمان در ایران می باشد. با شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه امنیت بار و کالای خود را تضیمن کنید.

معرفی کشور ارمنستان:

ارمنستان یک کشور دریای خزر در قفقاز است که با ترکیه به غرب، گرجستان به شمال، ایران به جنوب، آذربایجان به شرق، و آذربایجان ناخوچوان به جنوب غربی سرازیر شده است. این جمهوری شوروی سابق آسیا و اروپا را گسترش می دهد و فرهنگ قدیم و غنی دارد.

کشور ارمنستان

کشور ارمنستان

شهر های مهم ارمنستان:

 1. ایروان: پایتخت ارمنستان و تا حد زیادی بزرگترین شهر
 2. آلواردی: شهر ک در یونسکو، میراث جهانی یونسکو، صومعه ساناهین و حومه ی حبه شرقی ثبت جهانی شده است.
 3. دیلجان: معبد جنگل محبوب که به عنوان “سوئیس کوچک” ارمنستان شناخته می شود.
 4. اکمیادزین: پایتخت روحانی ارمنستان، خانه ای که به کاتولیکس ارمنی می آید.
 5. گومیری: دومین شهر بزرگ ارمنستان است که یک بار در یورووان کشیده است. منطقه کوچک قدیمی شهر هنوز هم نشان دهنده آسیب زمین لرزه از سال 1988 است.
 6. جرموک: معروف به آب معدنی آن، که در دمای بسیار بالا می آید و می تواند در اسپا لذت ببرد.
 7. تانکادزور: مقصد اسکی ارمنستان.
 8. ونادزور: سومین شهر بزرگ ارمنستان با چند کلیسای زیبا
شهر های ارمنستان

شهر های ارمنستان

ارسال بار هوایی به ارمنستان:

ارسال بار هوایی به ارمنستان از فرودگاه امام خمینی به مقصد فرودگاه بین‌المللی زوارتنوتس ایروان صورت می پذیرد. با توجه به جاذبه های دیدنی و صادرات به کشور ارمنستان سالانه افراد زیادی مخصوصا تاجران کالاها و تولیدات و صنایع دستی ایران را به ارمنستان صادر می کنند. بهترین سریع ترین راه برای ارسال بار هوایی ارسال از طریق هوا می باشد. با توجه به همجواری ارمنستان با ایران تبادلات زیادی بین 2 کشور انجام می شود. شرکت فریت بار کیپه با بالاترین امنیت کالاها و محصولا شما را به ارمنستان فریت می کند.

ارسال بارهوایی به ارمنستان

ارسال بارهوایی به ارمنستان

قیمت ارسال بار به ارمنستان:

همیشه در ارسال بار عوامل مختلفی بر روی قیمت تاثیر گذار است از جمله وزن بار، فاصله کشور مقصد، بسته بندی و … به همین دلیل توصیه می کنیم حتما قبل از هر کاری با کارشناسان سایت فریت بار کیپه تماس بگیرید تا همه جزئیات در اختیار شما قرار بگیرد.

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه:

شرکت فریت بار و حمل هوایی بار کیپه خدمات حمل و نقل بین المللی حمل و نقل هوایی را ارائه می دهد که شامل همه بازارهای عمده جهانی می شود: ورودی و خروجی، بین قاره ای و بین منطقه ای.

پوشش خدمات ما شامل آمریکای شمالی، آمریکای لاتین، منطقه آسیا و اقیانوس آرام، اروپا، خاورمیانه و آفریقا است.

فریت بار به ارمنستان

فریت بار به ارمنستان

خدمات شرکت کیپه برای فریت بار

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر: بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و آگاهی نیاز دارد. عدم آگاهی باعث  می شوند  که بار ارسالی با مشکل و یا بسیار زمانبر انجام شود. شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می دهد. بعد از کار تشریفاتی گمرک نوبت به بسته بندی بار و وسایل می شود که این کار در فرودگاه توسط نیروهای متخصص صورت می گیرد.

بسته بندی:

بیشتر نگرانی مسافران از بارهای خود، سالم ماندن و در خطر نیفتادن در هنگام بارگیری و باراندازی می باشد زیرا برای رفع این مشکل باید کالا اصولی بسته بندی شود. که با توجه به نوع کالا شرکت ما بسته بندی ها را در پالت های مقرر شده و مخصوص و متناسب با نوع بار بسته بندی می کنند. در این صورت مسافران می توانند از سالم ماندن بار خود خیالشان راحت باشد. شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه مسئولیت بار را تا بار انداز مقصد و تحویل به شما به عهده می گیرد.

برخی از وسایل و یا حتی وسایلی که شکستنی نیستند به درخواست فرد ارسال کننده و کارشناسان پالت بندی می شوند و این کار از آسیب دیدن محصول در طول مسیر جلوگیری می‌کند مسئولیت تمامی این کارها بر عهده‌ی شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه می باشد.

فرودگاه های مهم ارمنستان:

 • فرودگاه گوریس (در استان سیونیک، شهر گوریس)
 • فرودگاه شیراک (در استان شیراک، شهر گیومری)
 • فرودگاه استپاناوان (در استان لوری، شهر استپاناوان)
 • فرودگاه کالیینو (در استان لوری، شهر تاشیر)
 • فرودگاه بین‌المللی زوارتنوتس (در ایروان، پایتخت ارمنستان)
 • فرودگاه اربونی (در ایروان، پایتخت ارمنستان)
 • فرودگاه یروان یغد (در ایروان، پایتخت ارمنستان)
فرودگاه بین‌المللی زوارتنوتس

فرودگاه بین‌المللی زوارتنوتس

ارسال بارهوایی به لهستان

شرکت فریت بار وحمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به لهستان و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند ورشو وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه لهستان ارسال کنید یا برعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ی و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

درباره لهستان

لهستان یک کشور مرکزی اروپایی است که در کنار هفت کشور دیگر اروپایی قرار دارد، از جمله روسیه، آلمان و اوکراین. این کشور از سال 2004 عضو اتحادیه اروپا بوده اما از یورو استفاده نکرده است. آن پول خود را دارد – Zloty لهستانی. آب و هوای لهستان متوسط است و دمای تابستان بین 20 تا 30 درجه سانتی گراد و دمای زمستان بین 3 تا 8 درجه سانتیگراد است.

پایتخت لهستان ورشو، واقع در شرق کشور است. این یک شهر بزرگ با بیش از 2 میلیون نفر است. جاذبه های بازدید کننده در ورشو شامل میدان بازار پارک سلطنتی رزیدنس و موزه قیام ورشو است

دیگر شهرهای لهستانی که ارزش دیدن آن را دارند، کراکوف و گدانسک با شهرهای زیبا و قدیمی خود هستند. سفرهای طولانی را می توان در لهستان در اطراف معدن شور جذاب، به موزه دولتی آشویتس و قلعه Malbork گرفته شده است.

اگر در فعالیت های فضای باز هستید، لهستان پیاده روی و اسب سواری عالی را در کوه های تاترا و پارک های مختلف در سراسر کشور ارائه می دهد. ورزش های آبی در ساحل شمالی و اسکی در کوه های جنوبی، بین نوامبر و فوریه می توانند لذت ببرند.

ارسال بارهوایی به لهستان

ارسال بارهوایی به لهستان

تقسیم بندی لهستان

 •  لهستان مرکزی: لهستان مرکزی در اطراف پایتخت ورشو و شهر بزرگ Łódź با میراث تولید کننده نساجی متمرکز شده است
 •  جنوب لهستان: خانه ها به کوه های دیدنی و جذاب، قدیمی ترین معادن عملیاتی جهان، چشم انداز فوق العاده، غارها، بناهای تاریخی و شهرها. شهر قرون وسطایی با شکوه از Kraków، بیشترین بازدید کننده لهستان است، در حالی که شهرک سلیسین بزرگترین کشور در این کشور است.
 •  جنوب غربی لهستان: ترکیبی رنگارنگ از مناظر مختلف. یکی از گرم ترین مناطق لهستان با شهر بسیار محبوب و پویا. در این منطقه میراث لهستانی، آلمانی و چکی را خواهید یافت.
 •  شمال غربی لهستان: چشم انداز متنوع، غنای حیات وحش، بهشت ​​بهشت ​​پرندگان و تپه های داخلی. بخش عمده ای از این بخش از لهستان برای قرن ها به آلمان تعلق داشت که میراث آن را شکل داد.
 •  شمال لهستان: خانه به سوی ساحل جذاب لهستان؛ سواحل شنی با تپه ها و صخره ها دریاچه ها، رودخانه ها و جنگل ها.
 •  شرقی لهستان: منطقه بسیار سبز پر از دریاچه. این طبیعت بی نظیر و امکان کمپینگ در حومه های زیبا را ارائه می دهد. جنگل های منحصر به فرد اولیه و رودخانه های زیبا (مانند رودخانه بیبرگ) با گونه های حفاظت شده پرنده این منطقه را برای گردشگران جذاب تر می کند.

ارسال بار هوایی به لهستان

بارها و سوغاتی ها با شما در طول سفر خود و بسته بندی آنها در چمدان خود می تواند آزار دهنده باشد، اما ممکن است گزینه ای بهتر برای حمل آنها به خانه وجود داشته باشد. که این گزینه بتر می تواند ارسال بار هوایی به کشور مورد نظر باشد.

اگر در سفرهای خود اقلام شکننده یا ارزشمند مانند ظروف، جواهرات و یا آثار هنری را خریداری کرده اید، باید دقت کنید که چگونه آنها را به خانه می آورید. اگر سوغاتی های شما به اندازه کافی کوچک باشد تا به راحتی بسته بندی شوند، ببا چمدان حمل و نقل خود، احتمالا امن ترین و ارزان ترین گزینه است. اگر اقلام شما بزرگتر باشد، باید تصمیم بگیرید که ان را به چه صورت به خانه و محل زندگی خود ارسال می کنید که چند راه وجود دارد:

 • راه دریایی
 • راه زمینی
 • راه هوایی

مناسب ترین و سریعترین راه که بیشتر مسافران ان را برای ارسال بار خود انتخاب میکنند مسلما حمل و نقل بی المللی هوایی می باشد.

قیمت ارسال بار به لهستان

استفاده از یک کیسه خالی برای سوغاتی دیگر گزینه ارزان قیمت نیست. امروز، بسیاری از خطوط هوایی برای هر کیسه چک شده هزینه های بسیاری را از شما خواهد گرفت. و ممکن است بار شما اسیب ببیند و هیچ گونه تضمینی برای سوغاتی ها و محموله های شما وجود ندارد. با شرکت حمل و نقل هوایی فریت بار کیپه تمامی بار های خود را بیمه کنید و از سالمبودن انها اسوده خاطر باشید در کشور ایران شرکت های حمل و نقل خصوصی خدمات قابل اعتماد و کارکنان فارسی زبان را ارائه می دهند؛ فریت بار کیپه نمونه ای از این نوع شرکت است.

بسته بندی و پالت بندی کالا

سیاست های حمل و نقل از کشور به کشور متفاوت است. در ایالات متحده، جعبه های مورد استفاده برای ارسال فقط باید با نوار مناسب مهر و موم شده باشند، اما شما نمی توانید موارد را در جعبه هایی که قبلا برای نگهداری نوشیدنی های استفاده می شود حمل کنید، مگر اینکه همه ارجاعات به این نوشیدنی ها را نادیده بگیرید. در هند، اقلام باید در پارچه بسته بندی شوند. کشورهای دیگر نیاز به بسته بندی همه بسته های کاغذی قهوه ای دارند. شما می توانید اقلام و بار های خود را به شرکت فریت بار کیپه بسپارید که متخصصان بار و حمل و نقل بهترین بسته بندی ممکن در حال حاضر را برای وسایل و کالا های شما انجام دهند.

وظایف گمرکی و مالیات

نرخ های گمرکی و مالیات از کشور به کشور متفاوت است. اگر شما قصد خرید چند کالای گران قیمت یا بسیاری از سوغاتی های کم هزینه دارید، می توانید قبل از خروج از خانه خود را با معافیت های غیر ضروری و شرایط اجباری خود در کشور آشنا کنید. اگر سوغاتی خود را به خانه بفرستید، ممکن است هنوز هم برای عواید گمرکی و مالیات کالاهای تازه خریداری شده مسئولیتی داشته باشید و ممکن است موارد معافیت شخصی برای اقلام ارسال شده و اقلام دستکاری شده متفاوت باشد. تمامی کارهای تشریفات گمرکی در ایران بر عهده فریت بار کیپه می باشد.

ارسال بارهوایی به لهستان

ارسال بارهوایی به لهستان

سایرخدمات فریت بار کیپه برای ارسال بار به لهستان

پالت بندی وسایل منزل، شکستنی، البسه وغیره به صورت استاندارد و حرفه ای.

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر: بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و آگاهی نیاز دارد. و از طرفی باعث  می شوند  که بار ارسالی با مشکل مواجه شود.شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اتمام می رسانند.

بعد از کار تشریفاتی گمرک نوبت به بسته بندی بار و وسایل می شود که این کار درفرودگاه توسط نیروهای حرفه ای صورت میگیرد.

خیلی از کسانی که در کار صادرات و واردات هستند حساسیت بیشتر بر روی کالاهای خود دارند و نحوه بسته بندی و نگهداری بار برای انها بسیار مهم می باشد. محصولاتی که در بالا توضیح داده شد باید با دقت بالا و مواد مخصوص پالت بندی شوند بنابراین فریت بار کیپه با کمال دقت و مهارت تمامی کالاها و وسایل را پالت بندی و ارسال میکند.

قوانین ویزا کشور لهستان

لهستان عضو توافقنامه شنگن است.به طور معمول هیچ کشوری مرزی بین کشورهائی که امضا کرده و اجرا شده اند، وجود ندارد. این شامل اکثر اتحادیه اروپا و چند کشور دیگر است.معمولا چک های هویت قبل از پرواز بین المللی یا قایق ها وجود دارد. گاهی مرزهای موقت مرزی در مرزهای زمینی وجود دارد.به همین ترتیب، ویزای اعطا شده برای هر عضو شنگن در تمام کشورهای دیگر که معاهده را امضا کرده و اجرا کرده اند، معتبر است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی کار این طرح، کشورهای عضو اعزام شده و شرایط مورد نیاز برای ملیت خود، به مسافرت در سراسر منطقه شنگ مراجعه کنید.

علاوه بر ویزای شینگن معمولی، شهروندان کره جنوبی، ایالات متحده آمریکا و اسرائیل مجاز به صرف 90 روز در لهستان بدون ویزا هستند، صرف نظر از زمان صرف شده در دیگر کشورهای شنگن. با این حال، زمان صرف شده در لهستان در برابر زمانهایی که توسط یک کشور دیگر شنگن اعطا می شود، حساب می شود.

ویزاهای منظم برای مسافران به لهستان برای اهداف گردشگری و تجاری صادر می شود. ویزا های منظم اجازه می دهد تا یک یا چند ورودی به قلمرو لهستانی و اقامت در لهستان برای حداکثر تا 90 روز و برای مدت مشخص اقامت صادر می شود. هنگام درخواست ویزا، لطفا تعداد روزهای مورد نظرتان را در لهستان و تاریخ ورود در نظر بگیرید. دارنده ویزای معمول مجاز به کار نیست.

فرودگاه بین المللی لهستان

در حالی که فرودگاه های بین المللی زیادی در لهستان وجود دارد و مسافرت هوایی بین المللی در حال افزایش است، فرودگاه چوپن ورشو (WAW یاتا) همچنان مرکز اصلی بین المللی این کشور است. این تنها فرودگاهی است که پروازهای مستقیم بین قاره ای را ارائه می دهد – LOT به پکن، تورنتو، نیویورک و شیکاگو پرواز می کند، در حالی که قطار ایرلاینز و امارات پروازهای خود را به هاب های خود در خاورمیانه ارائه می دهند که امکان اتصال به شبکه های بین المللی غنی است. بیشتر هواپیماهای اروپایی نیز به Warsaw متصل می شوند و به شما امکان می دهند که از طریق پروازهای خود از پروازهای متصل استفاده کنید.

ارسال بارهوایی به لهستان

ارسال بارهوایی به لهستان