فریت بار به ایروان

ارسال بار هوایی به ایروان – فریت بار به ایروان – قیمت و نحوه ارسال بار به ایروان

تماس با کارشناس فریت بار

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با ارسال بار به تمامی نقاط جهان با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما هموطنان عزیزمان در ایران می باشد. با شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه امنیت بار و کالای خود را تضیمن کنید.

تماس با کارشناس فریت بار

معرفی شهر ایروان:

ایروان پایتخت جمهوری ارمنستان است که یکی از سه مرکز قفقاز جنوبی است و بیش از یک میلیون نفر بزرگترین جامعه ارمنی در جهان است. در سال های اتحاد شوروی، ایروان تحت بازسازی گسترده ای قرار گرفت، به دنبال طرح معمار الکساندر تامانیان برای ایجاد “شهر کامل” – شهر نئو کلاسیک با راه های گسترده، شبیه به پاریس، وین و سن پترزبورگ.

شهر ایروان ارمنستان

شهر ایروان ارمنستان

مرکز ایروان یک جواهر واقعی از معماری اولیه شوروی است. همچنین به برخی از مقولات بزرگ مدرن و پست مدرن مبادرت می ورزند که عمدتا نتیجه ماندالمانیا معماری شوروی و ارمنستان است. در دوران شوروی، یوروان قبلا به دلیل شهرت صورتی به علت رنگ سنگ توفای مورد استفاده برای ساختن به عنوان روح طلبی جوانانش شناخته شده بود. اکثر گردشگران یونان در مرکز شهر متمرکز شده اند که بسیار جمع و جور و راحت قابل استفاده هستند، با گزینه های ناهار خوری و سرگرمی. بقیه شهر عمدتا خواب و یا محل کسب و کار است، بنابراین یک توریست معمولی انگیزه زیادی برای ترک مرکز نخواهد داشت.

شهر ایروان

شهر ایروان

شهر ایروان

شهر ایروان توسط یونسکو به عنوان پایتخت جهانی کتاب در سال ۲۰۱۲ (میلادی) برگزیده شد. ایروان عضو وابسته به شهرهای اروپا است. ایروان یک شهر بسیار هماهنگ قومی است، گرچه اقلیت های کوچک یزدی و مولکا (روسی) وجود دارد. از آنجا که جمعیت این شهر تنها 20 هزار قرن پیش بود، اکثریت قریب به اتفاق ارامنه، خودشان مهاجران از سراسر جهان هستند. از روستاها و شهرهای ارمنستان، از تفلیس که مرکز فرهنگ شرق ارمنستان قبل از سال 1918 بود، از غرب ارمنستان به عنوان بازماندگان نسل کشی، و حتی از شرق میانه و اروپا در طول موج بزرگ مهاجرت پس از جنگ جهانی دوم. از زمان استقلال، این شهر تبدیل به قلب کل دنیای ارمنستان شده است، زیرا حکومت های متخاصم کمونیست به داسپورا اجازه داده اند که تعداد بیشتری از مردم ارمنستان را به خود اختصاص دهند.

همچنین بخوانید  ارسال بارهوایی به تایوان - فریت بار به تایوان - قیمت و نحوه ارسال به تایوان

ارسال بار هوایی به ایروان ارمنستان:

با توجه به اینکه ارمنی های زیادی در ایران وجود دارد و همچنین به لیل جاذبه های گردشگری و همسایه بودن با ایران و رونق صادرات و واردات سالانه افراد زیادی ایرا را به مقصد ایروان ترک می کنند. شما که ققصد اققامت طولانی مدت در ایراوان را دارید و می خواهید اسباب و اثاثیه خود را از ایران به ایران ببرید دیگر گران نباشید شرکت فریت بار کیپه تمامی کار های گمرکی، پذیرش، بسته بندی وسایل و … را در کوتاه ترین زمان و با بالاترین امنیت انجام خواهد داد. تاجرانی که قصد صادرات فرش، زعفران، صنایع دستی، تابلوهای نقاشی، گلاب و … را به ایروان دارند می توانند بدون نگرانی از امنیت بار خود، کالاهای خود را به ما بسپارند و من تضمین می کنیم که بار شما را با بالاترین امنیت به مقصد برسانیم.

ارسال بار هوایی به ایروان

ارسال بار هوایی به ایروان

قیمت ارسال بار هوایی به ایروان:

همیشه در ارسال بار عوامل مختلفی بر روی قیمت تاثیر گذار است از جمله وزن بار، فاصله کشور مقصد، بسته بندی و … به همین دلیل توصیه می کنیم حتما قبل از هر کاری با کارشناسان سایت فریت بار کیپه تماس بگیرید تا همه جزئیات در اختیار شما قرار بگیرد.

فرودگاه بین‌المللی زوارتنوتس:

فرودگاه بین‌المللی زوارتنوتس فرودگاهی بین‌المللی است که در سال ۱۹۷۱ میلادی ساخته شده و در نزدیکی زوارتنوتس، ارمنستان و در ۱۲ کیلومتر (۷٫۵ مایل) غرب شهر ایروان، پایتخت کشور ارمنستان قرار دارد. تأمین امنیت این فرودگاه را نگهبانانی از روسیه و ارمنستان برعهده دارند.

فرودگاه بین‌المللی زوارتنوتس

فرودگاه بین‌المللی زوارتنوتس

تماس با کارشناس فریت بار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *