ارسال هوایی لوازم منزل به انگلستان

ارسال هوایی لوازم منزل به انگلستان – فریت ارسال هوایی لوازم منزل به انگلستان

ارسال هوایی لوازم منزل به انگلستان با شرکت فریت بار کیپه به تمامی نقاط جهان. شرکت فریت بار و حمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به انگلستان و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما همچنین یک سرویس کارآمد در باربری هوایی از درب به فرودگاه را در اختیار شما قرار می دهیم که به شما امکان می دهد انواع بار را از هر نشانی در ایران به هر جای انگلستان ارسال کنید. برای استعلام بیشتر با ما تماس بگیرید.

ارسال هوایی لوازم منزل به انگلستان

فریت بار کیپه با ارائه خدمات حمل بار از درب به فرودگاه امکانات جدیدی را تنظیم کرده است. انتخاب کارآمد ما و تحویل درب به درب به این معنی است که محموله شما را از هر نشانی در ایران برداشت می کنیم و آن را به هر فرودگاه در انگلستان تحویل می دهیم. شما می توانید سریعترین محموله هوایی یا ارزانترین خدمات حمل و نقل هوایی ما به انگلستان را برای محموله خود انتخاب کنید.

فریت بار کیپه دارای بسته استثنایی درب به درب برای سراسر انگلستان است. 10سال تجربه به ما در ایجاد شبکه توزیع سریع و کارآمد با بهترین سیستم پشتیبانی آنلاین کمک کرده است. ما سالها در کار باربری بوده ایم که به ما این امکان را می دهد تا ارزان ترین نرخ آنلاین خدمات بسته درب به درب را به شما ارائه دهیم با کمترین قیمت های آنلاین خدمات حمل بار درب به درب به انگلستان تماس بگیرید.

فریت ارسال هوایی لوازم منزل به انگلستان

اگر به دنبال ارزانترین نرخ حمل و نقل هوایی از ایران به انگلستان هستید در صفحه مناسب فرود آمده اید. نه تنها ما رقابتی ترین نرخ ها را ارائه می دهیم ، بلکه ما همچنین دارای خدمات مشتری 24/7 ایران هستیم که شما را در مورد حمل و نقل خود در حلقه نگه می دارد. باربری به آفریقا بهترین در فرکانس کلاس و زمان حمل و نقل است. ما خودمان افتخار می کنیم که نه تنها می توانیم بهترین و رقابتی ترین نرخ ها را به شما بدست آوریم بلکه توانایی ارائه خدمات متناسب را از ابتدا تا انتها نیز داریم. هم اکنون با ما تماس بگیرید تا در مورد نیازهای حمل و نقل هوایی خود از ایران به انگلستان صحبت کنید.

ارسال هوایی لوازم منزل به انگلستان

ارسال هوایی لوازم منزل به انگلستان

قیمت و نحوه ارسال به انگلستان

برای جلوگیری از هدر رفتن فضا و تحمل بارهای غیرضروری از افزایش اندازه حمل، کالاهای پالت شده باید محکم بسته بندی شوند. آنها همچنین باید باند شوند هر کدام که مناسب باشد. در حالت ایده آل حمل و نقل نباید از پایه پالت پیشی بگیرد. Navigator می تواند جعبه های حاوی فشار، پالت ها و قاب ها را برای محموله هایی با اندازه غیرمعمول فراهم کند.

جعبه ها و کارتن ها باید مهر و موم شده و به اندازه کافی قوی باشند تا در مقابل سایر مواردی که در بالای آنها قرار گرفته اند مقاومت نکنند. برای محموله های جعبه های متعدد، معمولاً بهترین کار این است که همه آنها را روی یک پالت قرار دهید تا از محافظت اضافی در هنگام بارگیری و تخلیه آنها محافظت بیشتری کند.

وسایل حلقوی آسان برای محافظت آسان بوده و بهترین محافظت را دارند. اگر جعبه های داخل خانه را درست می کنید ، حتما از تخته سه لا یا ISPM-15 استفاده کنید. در صورت استفاده از چوب غیرقابل درمان گاهی اوقات می توانید در مقصد امتناع كنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *