ارسال فرش به خارج از کشور

ارسال فرش به خارج از کشور – فریت بار فرش – قیمت و نحوه ارسال فرش

این یک واقعیت شناخته شده است که قالی با بالاترین کیفیت ساخته شده با دست ساخته شده است و قالیچه شرقی را بسیاری از مردم به همین دلیل ترجیح می دهند. با این حال، این نوع قالیها در همه جا در جهان یافت نمیشود، و این دلیل آن است که برخی از مردم در هنگام مسافرت فرشهای خود را از کشور دیگری خریدند. از آنجایی که ممکن است سخت باشد که چنین قالی هایی را با استفاده از پیک پست کنیم؛ خدمات بین المللی فریت بار کیپه بهترین راه حل برای حمل فرش ها به هر مقصد مورد نظر می باشد.

در این صفحه، شما می توانید تمام اطلاعاتی را که در مورد چگونگی بسته بندی فرش برای حمل و نقل و نحوه ارائه یک فرش از طریق پیک در چند مرحله ساده ارائه می کنید پیدا کنید. از طریق فریت بار کیپه شما به بهترین کیفیت و خدمات مشهور دسترسی خواهید داشت.

ارسال فرش به خارج از کشور

اگر فرش کامل را برای اتاق نشیمن یا اتاق خواب خود در کشور دیگری پیدا کرده اید و به دنبال ارزان ترین روش برای حمل یک فرش به خانه خود هستید، خدمات حمل و نقل فریت بار کیپه  ممکن است دقیقا همان چیزی باشد که شما نیاز دارید. انتقال یک فرش بزرگ به یک مکان جدید ممکن است یک کار سخت و دشوار با توجه به وزن و ابعاد آن باشد، اما با آماده سازی مناسب، و کارشناسان ما شما می توان یک فرش را از طریق ارسال هوایی در چند مرحله ساده ارسال کرد.

بسته بندی و محافظت از قالیچه

فرش های کشویی برای حمل و نقل و یا حتی برای ذخیره سازی قطعا کار سختی نیست. این که آیا شما قالی های شرقی یا فرش های ایرانی را حمل می کنید، با پیروی از چند مرحله ساده، قادر خواهید بود بدون هیچ زحمتی آن را انجام دهید. ما می دانیم که مشکل از این واقعیت است که گاهی اوقات بیش از حد بزرگ و سنگین است، اما در کیپه تمامی کار ها به صورت اسان و حرفه ای صورت میگیرد.

مواد بسته بندی قالیچه

ما پیشنهاد می دهیم که در هنگام بسته بندی فرش خود اطمینان حاصل شود که مراقبت های ویژه ای صورت می گیرد.

نوار بسته بندی و ضخیم. شما می توانید آنها را در هر سخت افزار و یا فروشگاه لوازم التحریر و حتی در سوپر مارکت ها پیدا کنید.

فویل پلاستیکی – توصیه می شود از یک فویل پلاستیکی ضخیم استفاده کنید و فروشگاه سخت افزار بهترین مکان برای پیدا کردن آن است. اگر برای شما یک فویل پلاستیکی ضخیم پیدا نکنید، می توانید بسته بندی پلاستیکی مورد استفاده برای غذا را در هر سوپرمارکت خریداری کنید.

جعبه مقوا – فقط اگر شما می توانید فرش از ابعاد کوچکتر در داخل مناسب باشد شما می توانید آنها را در هر فروشگاه سخت افزاری پیدا کنید یا به طور متناوب، شما می توانید یک قدیمی را دوباره استفاده کنید تا زمانی که به اندازه کافی محکم باشد تا از وزن فرش پشتیبانی کند.

ورق های کارتن تک چهره – این یک گزینه است و می تواند به عنوان یک لایه اضافی از حفاظت استفاده شود؛ شما می توانید آن را در فروشگاه سخت افزاری پیدا کنید.

ارسال فرش به خارج از کشور

ارسال فرش به خارج از کشور

چرا فرش حمل می کنید

در فریت بار کیپه، ما درخواست های زیادی از افرادی که می خواهند فرش بین المللی را حمل کنند، دریافت کرده ایم.

فرش حمل نقل قول می کند – فرش ها می توانند بسیار گران باشند، بنابراین آنها نوع اقلامی نیستند که هنگام حرکت به مکان جدید باید باقی بمانند. در اینجا جایی است که کیپه وارد بازی شد و به مشتریان این امکان را داد که قالی را از طریق خدمات هوایی ارسال کنند.

خرید فرش در خارج از کشور

قطعا مکان های زیادی وجود دارد که می توان فرش را پیدا کرد. با این حال، برخی از کشورها برای فرش های با کیفیت بالا مشهور هستند و به همین دلیل است که بسیاری از مردم تصمیم می گیرند که آنها را در طول سفر خود خریداری کنند. با این حال، گرفتن یک فرش در هیئت مدیره هواپیما قطعا یک راه حل مناسب نیست. برای جلوگیری از حمل و نقل فرش در اطراف، بسیاری از مردم به خدمات ارسال هوایی علاقه مند شدند.

حمل فرش برای مشتریان

بسیاری از فروشگاه های آنلاین که فرش را به فروش می رسانند وجود دارد. آنها نیاز به خدمات پیک مقرون به صرفه برای ارسال فرش به مشتریان دارند. در ارسال بار هوایی کیپه ما نیازهای مشتریان تجاری را درک می کنیم، صرف نظر از صنعت، که آنها در آن کار می کنند. به همین دلیل ما برای دسترسی به خدمات پیک بین المللی راحت تر خواهیم بود. دارندگان حساب های کسب و کار می توانند یک نظرسنجی دائمی از سفارشات فعلی و گذشته خود داشته باشند.

اگر هنوز سوالی در مورد بهترین راه برای ارسال یک فرش بین المللی و آماده سازی آن برای حمل و نقل دارید، دریغ نکنید با ما تماس بگیرید و ما به هر سوالی که ممکن است پاسخ می دهیم.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *