ارسال بار هوایی به سوئیس

ارسال بارهوایی به سوئیس – فریت بار به سوئیس – قیمت و نحوه ارسال به سوئیس

شرکت فریت بار وحمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به سوئیس و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند زوریخ وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه سوئیس ارسال کنید یا بلعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ی و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

درباره سوئیس

سوئیس در اروپای مرکزی واقع شده و با پنج کشور فرانسه، ایتالیا، اتریش، آلمان و لیختن اشتاین هم مرز است. این شهر به دلیل مناظر دیدنی و کوه های دیدنی مشهور است و هر ساله میلیون ها گردشگر را به سمت خود جلب می کند. هوای سوئیس معتدل است، از خنک تا گرم در ماه های تابستان، از سرما و ابر در زمستان متغیر است، گرچه دما با ارتفاع متفاوت است. برای کسب اطلاعات در مورد خدمات حمل و نقل ارسال فریت بار کیپه به سوئیس ، لطفاً در ادامه بخوانید.

ارسال بار هوایی به سوئیس

ارسال بار هوایی به سوئیس

ارسال بار هوایی به سوئیس

در مقایسه با حمل و نقل دریایی، حمل و نقل هوایی از بسیاری جهات برتر است. ایمنی، برنامه های مکرر، زمان سرب کوتاه تر و مهمتر از همه  راندمان بالا (زمان تحویل کوتاه تر) که دلیل اصلی تحویل بار از طریق هوا بویژه برای کالاهای با ارزش بالا است.

همچنین بخوانید  ارسال بارهوایی به بلاروس - فریت بار بلاروس- قیمت و نحوه ارسال به بلاروس

چگونه در هنگام مسافرت به خارج از کشور با مواردی حرکت کنیم؟ برای ما مشکلی نیست، ما حمل و نقل سریع و راحت را به هر نقطه ای در بالاترین سطح ارائه خواهیم داد. حداکثر راحتی ، حداقل نگرانی. جابجایی بین المللی و حمل و نقل کالاهای شخصی و مبلمان به سوئیس. انتخاب هواپیما ها بسته به حجم. اسناد و مدارک برای گمرک در گذرگاه های مرزی ، پشتیبانی کامل ، سرویس “درب به درب”. بیمه اموال شما تجربه طولانی مدت شرکت ما این امکان را برای ما فراهم می کند که هنگام انتقال به تضمین کامل ایمنی امور خود ، خدمات کاملی ارائه دهیم.

آیا شما به خارج از کشور نقل مکان می کنید و باید مبلمان و وسایل شخصی خود را حمل کنید؟ آیا در هنگام تعطیلات اقلام بزرگ و سنگین خریداری کرده اید و دوست دارید آن را به خانه بفرستید؟ آیا می خواهید موتور اتومبیل خود را به خارج از کشور بیاورید؟ ارسال بار هوایی کیپه می تواند حمل و نقل وسایل شخصی شما را مانند خانواده و کلیه وسایل شخصی بزرگ و سنگین (از جمله وسایل نقلیه موتوری) را ترتیب دهد.

حمل و نقل هوایی به سوئیس

محموله های بین المللی محدود به سوئیس به دلیل موقعیت جغرافیایی کمی پیچیده تر از سایر کشورهای اروپایی است. این کشور توسط فرانسه ، ایتالیا ، آلمان ، اتریش و لیختن اشتاین محاصره شده است. از آنجا که هیچ بندر مستقیمی در کشور وجود ندارد ، کالاها از طریق خدمات ریلی و هوایی  به مقصد نهایی خود در سوئیس منتقل می شوند. با این وجود یک استثنا نیز در استفاده از آبراه رودخانه راین به بازل وجود دارد. کالاهایی که شما به سوئیس ارسال می کنید مسیر کلی گرفته شده را دیکته می کند.

همچنین بخوانید  فریت بار مسافری - ارسال بار هوایی - حمل و نقل هوایی

فریت بار کیپه هزاران بار حمل و نقل به سوئیس را انجام داده و می تواند حرکت درب به درب شما را تسهیل کند. راهنمای ما در مورد نحوه حمل و نقل از ایران به سوئیس را بخوانید و محموله خود را از امروز شروع کنید.

ارسال بار هوایی به سوئیس

ارسال بار هوایی به سوئیس

هزینه ارسال بار به سوئیس

هزینه ارسال به سوئیس به عوامل مختلفی بستگی دارد. برخی از عوامل شامل نوع کالا ، منشاء و نوع خدمات است. به عنوان مثال ، حمل و نقل به سوئیس قیمت متفاوتی از LA یا NY حتی با سایر موارد مشابه دارد. به همین دلیل ، ما نمایندگان خود را برای هر حمل و نقل سهمیه های سفارشی ایجاد می کنیم. آنها به دنبال بهترین مسیرها برای هوایی می باشند تا بهترین قیمت های موجود را در زمان شما به دست آورند. از طریق فرم نقل قول آنلاین ما بهترین قیمت را برای حمل و نقل خود به سوئیس دریافت کنید

فرودگاه بین المللی سوئیس

سوئیس به راحتی در مرکز اروپا واقع شده است و باعث می شود فرودگاه های سوئیس نقاط پرتاب محبوب برای مسافرت در قاره اروپا باشند. هفت فرودگاه در سوئیس وجود دارند که پروازهای داخلی و بین المللی را به سوئیس و به علاوه تعدادی فرودگاه خصوصی سوئیس انجام می دهند.

شلوغ ترین فرودگاه های سوئیس در زوریخ ، ژنو و بازل است. فرودگاه زوریخ در سال 2015 با بیش از 26.2 میلیون مسافر که از فرودگاه پرواز می کردند سهم شیر را در مسافران خود داشته است. ژنو دومین فرودگاه شلوغ سوئیس با 15.7 میلیون مسافر در سال 2015 بود. فرودگاه های اصلی سوئیس  به ویژه فرودگاه های واقع در زوریخ،ژنو، بازل و برن، نقاط شروع محبوبیتی برای گردشگرانی هستند که به دنبال دسترسی به مکان های برتر برای بازدید در سوئیس هستند.

ارسال بار هوایی به سوئیس

ارسال بار هوایی به سوئیس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *