فریت بار به سنت پترزبورگ روسیه

ارسال بار هوایی به سنت پترزبورگ / فریت بار به سنت پترزبورگ روسیه

تاریخچه:

سنت پترزبورگ توسط Peter the Great در سال 1703 بر روی رودخانه Neva تاسیس شد، در سرزمین ای که تازه از سوئد فتح شده بود، در خارج از منطقه ای که مردم روسیه آن را پر کردند. شهر، که توسط پیتر “پنجره من در اروپا” به نام خودپندانی تقریبا از ابتدا طراحی شده بود، طراحی شده بود که به جای اروپایی و نه به روسی نگاه کند، و بسیاری از معماران اروپایی برای این کار دعوت شدند. به عنوان پایتخت امپراتوری روسیه از اوایل قرن 18 تا اوایل قرن بیستم، این شهر به طور پیوسته رشد کرد، شاهد رویدادهای مهم تاریخ تاریخ روسیه بود و مرکز بزرگ فرهنگی بود. بسیاری از هنرمندان، دانشمندان، نویسندگان و آهنگسازان معروف جهان، مانند مندلیف، داستایفسکی و چایکوفسکی، اینجا زندگی کردند و کار کردند.

شهر سنت پترزبورگ روسیه

شهر سنت پترزبورگ روسیه

سنت پترزبورگ (Санкт-Петербург سانتپرتبور) که پتروگراد در سال های 1914-1924 و لنینگراد در سال‌های 1924 تا 1991 شناخته می شود، دومین شهر بزرگ روسیه با 5 میلیون نفر و پایتخت سابق امپراتوری روسیه است. در سال 1703 تاسیس شده است، شهری باستانی نیست، اما شهرک های تاریخی آن به خوبی حفظ شده است. از سال 1991 آن و برخی از حومه های تاریخی، از جمله Peterhof، توسط یونسکو به عنوان میراث جهانی فهرست شده است. این خانه یکی از بزرگترین موزه های هنر در جهان است. بسیاری از روس ها شهر را به عنوان پتر (پیتر)، که از سنت پترزبورگ معروف است، می دانند.

سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ

فریت بار به سنت پترزبورگ:

حمل و نقل کالا در کوتاه ترین زمان تحت شرایط مطلوب با بالاترین امنیت برای مشتری، و همچنین طیف گسترده ای از خدمات مرتبط ارائه شده، حمل و نقل در دسترس، خدمات با کیفیت برتر، تحویل دقیق و سریع در هر نقطه از جهان و.. این فقط مزایای اصلی کار با شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه است.

همچنین بخوانید  ارسال بارهوایی به کرواسی - فریت بار به کرواسی - قیمت و نحوه ارسال به پاناما

شما به راحتی نمی توانید اسناد و یا مدارک و کالاهای خود را در کوتاه ترین زمان تحویل دهید. اما شرکت فریت بار ما در کمترین زمان تمامی کارهای شما را بعهده گرفته ما توجه ویژه به کیفیت خدمات، تلاش برای رسیدن به حداکثر درک با مشتری، به طوری که معاهدات وارد شده توسط شرکت ما در جزئیات حقوق و مسئولیت هر یک از طرفین شرح داده شده است.

فریت بار از فرودگاه امام خمینی تهران به مقصد سنت پترزبورگ روسیه

فریت بار از فرودگاه امام خمینی تهران به مقصد سنت پترزبورگ روسیه

در حالت کلی بارها به دو دسته بار خانگی و بار تجاری تقسیم می شود. با توجه به جاذبه های شهر سنت پترزبورگ و امکانات رفاهی و همچنین دانشگاه های مطرح بین المللی، سالانه افراد زیادی از ایران برای صادراتو اقامت طولانی مدت ایران را به مقصد سنت پترزبورگ ترک می کنند. با سپردن کالاهای خرد و کلان خود به شرکت فریت بار و حمل هوایی بار کیپه می توانید در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه بارهای مسافربری بیش از حد مجاز و بارهای تجاری خود را به سنت پترزبورگ ارسال کنید.

مراحل فریت بار کردن:

طبیعتا کسانی که می خواهند بار خود را به خارج از کشور ارسال کنند شاید از روند کار اطلاع نداشته باشند. روند کارهایی که شما باید انجام بدهید به این صورت است:

  • مشاوره تخصصی با شرکت های فریت بار
  • ثبت سفارش و پذیرش کالا
  • بسته بندی و صدور بارنامه
  • ارسال و فریت بار کالا
فریت بار به سنت پترزبوگ روسیه

فریت بار به سنت پترزبوگ روسیه

فرودگاه بین‌المللی سن پترزبورگ:

فرودگاه پالکوو Аэропорт Пулково  یک فرودگاه همگانی مسافربری با کد یاتای LED است که یک باند فرود آسفالت دارد و طول باند آن ۳۷۸۰ متر است. این فرودگاه در شهر سن پترزبورگ کشور روسیه قرار دارد و در ارتفاع ۲۴ متری از سطح دریا واقع شده‌است.

فرودگاه بین‌المللی سن پترزبورگ

فرودگاه بین‌المللی سن پترزبورگ

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *