ارسال بارهوایی به پرتغال

ارسال بارهوایی به پرتغال – فریت بار پرتغال – قیمت و نحوه ارسال به پرتغال

شرکت فریت بار وحمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به پرتغال و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند ریکیاویک وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه پرتغال ارسال کنید یا بلعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ی و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

درباره پرتغال

پرتغال در شبه جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا واقع شده است ، غربی ترین کشور سرزمین اصلی اروپا است و دارای فرهنگ فراوان تاریخی ، شهرهای سرزنده و حیرت انگیز است. در طی چند سال گذشته ، پرتغال تلاش زیادی برای سرمایه گذاری در زیرساخت های گلف خود کرده است ، که این کشور را به نوعی پناهگاه گلف تبدیل کرده است.

ارسال بارهوایی به پرتغال

ارسال بارهوایی به پرتغال

ارسال بار هوایی به پرتغال

زمان حمل و نقل فریت بار کیپه بر اساس مجموعه ها و تحویل ها به سرزمین اصلی پرتغال است. در حالی که خدماتی به مادیرا ارائه می شود ، مادیرا قلمرو خودمختاری است که در فاصله 1000 کیلومتری پرتغال واقع شده و توسط یک کشتی هفتگی سرویس می یابد. ما توصیه نمی کنیم چمدان های تعطیلات را با کشتی به مادیرا (از جمله در سرویس های اکسپرس) ارسال کنید ، زیرا اگر محموله شما به هر دلیلی کشتی را از دست دهد باید زمان بسیاری را سپری کنید.

همچنین بخوانید  ارسال بارهوایی به ژاپن - فریت بار ژاپن - قیمت و نحوه ارسال به ژاپن

حمل و نقل هوایی یک مؤلفه اساسی برای هر شبکه لجستیک بین المللی است. ما می توانیم نوع انتخاب و انعطاف پذیری را نسبت به نوع سرویس های موجود هنگام ارسال بار با هواپیما به شما ارائه دهیم.

قیمت و نحوه ارسال بار به پرتغال

نمایندگان حمل و نقل کالا متخصص در نظارت بر حمل و نقل به موقع، کارآمد و مقرون به صرفه کالاهای شما هستند. ما به عنوان نماینده حمل و نقل، خودمان محموله را حمل نمی کنیم – ما از طرف شما برای مذاکره درمورد کاهش نرخ با حامل ها ، مرتب سازی مدارک و ارتباط با شرکت های حمل و نقل برای اطمینان از تحویل صاف و موفق اقدام می کنیم.

چه در حال تحویل محموله های تجاری و چه اثرات شخصی، حمل و نقل کالا می تواند بهترین توصیه های حمل و نقل را برای شما و تجارت شما به همراه مشاوره و پشتیبانی تخصصی ارائه دهد.

ارسال بارهوایی به پرتغال

ارسال بارهوایی به پرتغال

متخصصان با تجربه حمل و نقل بار

فریت بار کیپه یک شرکت حمل و نقل مستقل با بیش از 8 سال تجربه در صنعت است. به عنوان دارندگان عمده حساب با بزرگترین حامل های جهانی از کشور های مختلف، ما قادر به مذاکره بر روی بهترین نرخ های حمل و نقل ممکن هستیم و آن پس هزینه را برای شما منتقل می کنیم. ما تنها شرکت اصلی حمل و نقل در ایران هستیم که در هر یک از این دسته بندی های اصلی خدمات ارائه می دهیم و خدمات پیک درب به درب را نیز ارائه می دهیم. این بدان معنی است که ما می توانیم بسته به زمان و بودجه شما ، راه حل حمل و نقل را برای نیازهای شما تهیه کنیم.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به اوکلند - فریت بار به اوکلند – قیمت و نحوه ارسال بار به نیوزلند

خدمات حمل و نقل هوایی کیپه

خدمات حمل و نقل هوایی ما از فرودگاه به فرودگاه دیگر فعالیت می کند. شما می توانید خودتان کالا را در یکی از انبارهای فرار ما رها کنید هنگامی که کالاها را در انبار رها می کنید ، باید اطمینان حاصل کنید که همه اسناد حمل و نقل لازم در آن گنجانده شده است. پس از ارسال کالا به فرودگاه مقصد ، گیرنده نیاز به ترخیص کالا از طریق گمرک دارد.

علاوه بر این خدمات ، ما یک سرویس جمع آوری اختیاری ارائه می دهیم که به موجب آن کالاهای شما از آدرس مورد نظر شما جمع آوری می شود و از طرف شما به انبار کشویی منتقل می شود.

فرودگاه های بین المللی پرتغال

پرتغال دارای سه فرودگاه بین المللی، لیسبون، فارو و پورتو است. این سه فرودگاه کل کشور را تحت پوشش خود قرار داده و مسیرهای بین المللی متعددی را ارائه می دهند که توسط انواع خطوط هوایی از جمله هواپیمایی ملی و کم هزینه پرواز می شوند. جزایر مادیرا و آزورس هرکدام فرودگاه های خاص خود را دارند و پروازهای منظمی به سرزمین اصلی پرتغال دارند.

طی چند سال گذشته سرمایه گذاری قابل توجهی در زیرساخت های فرودگاه پرتغال انجام شده است ، با یک ساختمان ترمینال جدید در لیسبون و یک مدرن سازی کامل فرودگاه فارو. این سرمایه گذاری به طور کلی ظرفیت کلی را بهبود می بخشد اما نه همیشه تجربه مسافر. خطوط هوایی کم هزینه هنوز با صف های طولانی و تأخیرهای مداوم رنج می برند ، کنترل گذرنامه بسیار آهسته است و پایانه ها تأکید بیشتری نسبت به سفر نسبت به خرید دارند. این راهنما یک مرور کلی در مورد فرودگاه های پرتغال ، ارائه راهنمایی ها و راهنمایی های مفید در مورد مسافران خواهد داشت.

ارسال بارهوایی به پرتغال

ارسال بارهوایی به پرتغال

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *