ارسال بار هوایی به پاتایا

ارسال بار هوایی به پاتایا –  فریت بار به پاتایا – قیمت و نحوه ارسال بار به پاتایا

تماس با کارشناس فریت بار

شرکت فریت بار و حمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به پاتایا و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند پاتایا وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه تایلند ارسال کنید یا برعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ای و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

تماس با کارشناس فریت بار

پاتایا استراحتگاه ساحلی در ساحل خلیج شرقی تایلند ، در حدود 150 کیلومتری جنوب شرقی بانکوک است. پادشاهی تایلند از هر کشور دیگری در جنوب شرقی آسیا بازدید کنندگان بیشتری را به خود جلب می کند. با ترکیبی غیر قابل مقاومت از زیبایی طبیعی نفس گیر ، معابد الهام بخش ، مهمان نوازی مشهور ، غذاهای مستحکم و ویرانه پادشاهی های باستانی شگفت انگیز. پاتایا بهشت ​​سرگرم کننده تایلند است ، با سواحل ، غواصی ، تورهای بادی ، سفرهای جزیره ، کاسه های چمن ، زمین های گلف بی شماری ، یک زندگی شبانه مشهور که تمامی این ویژگی ها موجب سفر و اقامت در شهر بزرگ پاتایا می شود.

ارسال بار هوایی به پاتایا

ارسال بار هوایی به پاتایا

ارسال بار هوایی به پاتایا

حداقل خدمات حمل و نقل هوایی 45 کیلو گرم است. با این کار شما هزینه ای به وزن 45 کیلوگرم پرداخت خواهید کرد. موارد دیگری که میتواند در قیمت گذاری و هزینه تاثیر داشته باشد طول، عرض، ارتفاع بسته و یا کالا می باشد که توسط خود فرد ارسال کننده و یا گروه متخصص ما صورت میگیرد. هزینه بیش از 300 کیلو و 500 کیلوگرم ارزانتر می شود و هزینه حمل و نقل هوایی می تواند در تایلند گاهی دو بار در هر ماه افزایش یابد. تمام پروازهای هوایی توسط شرکت حمل هوایی کیپه و با استفاده از جعبه های مقوایی بسته می شوند تا هیچ بسته ای باز نشود.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به مونترآل - فریت بار به مونترآل - قیمت و نحوه ارسال بار به مونترآل

ما می توانیم در 2 روز تمامی کارهای گرکی و بسته بندی و ارسال با را انجام دهیم و تحویل به طور معمول طی 4 روز در فرودگاه بین المللی مقصد شما انجام می شود. ارسال بار هوایی کیپه تمامی کارهای لازم برای صادرات و واردات و از همه مهمتر ترخیص کالا که یکی از مهمترین بخش در واردات است را انجام دهد و شخص ارسال کننده و وارد کننده بدون هیچ نگرانی بار خود را در محل مورد نظر تحویل گیرند. اگر می خواهید به هر جای دنیا حمل و نقل هوایی را انجام دهید  لطفا از فرم قیمت گذاری استفاده کنید و برای ما بنویسید. آدرس و تلفن کامل ، مشخصات تماس با ایمیل و همچنین فرودگاه مورد نظر برای استفاده در کشور خود را درج کنید. همه اسناد به شما ایمیل می شوند و نقل قول های کامل داده می شود.

ارسال بار هوایی به پاتایا

ارسال بار هوایی به پاتایا

قیمت و نحوه ارسال بار به مراکش

حمل و نقل هوایی خود را از طریق باربری هوایی کیپه دریافت کرده و از طریق راه حل های منحصر به فرد لجستیکی و گزینه های مختلف ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. حمل و نقل هوایی یک سرویس پرهزینه است و ما به شما کمک خواهیم کرد تا از طریق روابط محکم ما با اکثر شرکت ها در سراسر جهان و از طریق راه حل های سریع حمل و نقل ، اتصال و ادغام ، ایجاد فرصت برای حالت های مختلف حمل و نقل و ارائه بهترین موارد ، تا حد امکان در هزینه های شما صرفه جویی شود همراه با راه حل های موردی با قیمت های مناسب.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به واشنگتن - فریت بار به واشنگتن - قیمت و نحوه ارسال بار به واشنگتن آمریکا

امکان دسترسی به ظرفیت حمل و نقل هوایی موجود در سرتاسر جهان به ما این امکان را می دهد تا انعطاف پذیری ، سفارشی سازی و بهینه سازی راه حل های زنجیره تأمین را به روش دیگری برای لذت بردن از بهترین ، قیمت ها و سرعت تحویل به دست آوریم.

فرودگاه فرودگاه بین المللی پاتایا

فرودگاه پاتایا یا فرودگاه بین المللی U-Tapao در میانه راه بین پاتایا و ریونگ واقع شده است که تقریباً 40 کیلومتر از هر شهر فاصله دارد. جدا از ترمینال اصلی – که پروازها دارای سرویس های برنامه ریزی شده و چارتر هستند – فرودگاه U-Tapao همچنین یک ایستگاه هوایی رویال نیروی دریایی سلطنتی و یک خانه اولین بال هوایی نیروی دریایی است. به همین دلیل همیشه از مسافران خواسته می شود هنگام برخاستن و فرود آمدن ، از پنجره عکس نگیرند.

این فرودگاه تعداد کمی پرواز روزانه و بین المللی را انجام می دهد و سایر خدمات فقط در سه یا چهار روز در هفته پرواز می کنند. مقصد شامل پوکت ، کوه سامویی ، چیانگ مای ، هات یای و اودون ثانی در تایلند ، شانگهای ، ماکائو ، نانچانگ و نانینگ در چین ، کوالالامپور در مالزی و سنگاپور است. برنامه هایی برای توسعه بیشتر قابلیت های تجاری U-Tapao وجود دارد ، و این امر به طور موثری آن را به سومین فرودگاه بانکوک تبدیل می کند.

ارسال بار هوایی به پاتایا

ارسال بار هوایی به پاتایا

تماس با کارشناس فریت بار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *