ارسال بارهوایی به پاراگوئه

ارسال بارهوایی به پاراگوئه – فریت بار پاراگوئه – قیمت و نحوه ارسال به پاراگوئه

شرکت فریت بار وحمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به پاراگوئه و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند آسونسیان وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه پاراگوئه ارسال کنید یا بلعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ی و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

درباره پاراگوئه

پاراگوئه، کشوری بدون محاصره در جنوب غربی آمریکای جنوبی است. تاریخ اخیر پاراگوئه با آشفتگی و حاکمیت اقتدارگرا مشخص شده است. این درگیر در دو سه جنگ بزرگ در قاره – جنگ ائتلاف سه گانه، علیه آرژانتین، برزیل، اروگوئه، و جنگ چاکو، علیه بولیوی بود. علاوه بر این، یک جنگ داخلی در سال 1947 و دیکتاتوری طولانی آلفردو استروئسنر میراث عمیقی از ترس و خودسانسوری را در بین پاراگوئه ها به جا گذاشت، که فقط در اوایل قرن 21 شروع به غلبه بر این موانع کرد.

ارسال بارهوایی به پاراگوئه

ارسال بارهوایی به پاراگوئه

ارسال بار هوایی به پاراگوئه

فریت بار کیپه برای تأمین نیازهای شما ، دفاتر دیگری در ایالات متحده، اسپانیا، جمهوری دومینیکن و مکزیک دارد. حضور ما در این کشورها به ایجاد اتصالات محلی مناسب برای حمل و نقل هوایی شما و  به ما این امکان را می دهد تا خدمات حمل و نقل بار هوایی را از درب به درب ارائه دهیم.

ما خدمات حمل و نقل بین المللی را از هر کشوری که از لحاظ جسمی در آن حضور داریم ارائه می دهیم. حمل و نقل درب به درب از طریق کد پستی که توسط فرستنده ارسال می شود شروع و پایان می یابد. با حمل و نقل بار به در ، شما واسطه ها را می گیرید و یک راه حل ساده تر حمل و نقل هوایی را تجربه می کنید.

حمل و نقل بار به پاراگوئه

حمل و نقل بار کیپه باعث افتخار در طیف گسترده ای از حمل بار هوایی به خدمات پاراگوئه است که ما ارائه می دهیم. ما خدمات حمل و نقل را به افراد و شرکت هایی در سراسر جهان ارائه می دهیم. شما می توانید به تیم قابل اطمینان و مجرب ما اعتماد کنید تا با شما همکاری کنند تا اطمینان حاصل شود که بار شما با خیال راحت و به موقع به پاراگوئه برسد.

قیمت و نحوه ارسال بار به پاراگوئه

در فریت بار کیپه ما به توانایی خود افتخار می کنیم تا بتوانیم باربری قابل اطمینان و مقرون به صرفه را به پاراگوئه ارائه دهیم. این که آیا شما به دنبال حمل و نقل هوایی به پاراگوئه، حمل و نقل اقیانوس به پاراگوئه، حمل کانتینر به پاراگوئه یا هر گزینه دیگری برای حمل و نقل بین المللی هستید ، می توانید به حمل و نقل کیپه تکیه کنید.

در ارسال بار هوایی کیپه رسالت ما این است که خدمات حمل و نقل و لجستیک با کیفیت بالا ، قابل اعتماد و شخصی را به مشتریان خود با نرخ های مناسب ارائه دهیم. ما باری و محموله ای از هر شکل و اندازه را به مقصد نقاط مختلف دنیا ارسال می کنیم.

ارسال بار هوایی به مالمو

ارسال بار هوایی به مالمو

خدمات حمل و نقل هوایی کیپه

خدمات حمل و نقل هوایی کیپه حمل و نقل هوایی بین المللی را ساده ، راحت و مقرون به صرفه می کند. ما مشکلات و دلخوری ها را با دیگر خدمات حمل و نقل هوایی درک می کنیم و هدف ما این است که ساده ترین ، راحت ترین و ارزان ترین فرآیند حمل و نقل هوایی را ارائه دهیم.

ما در تلاش هستیم تا روند حمل و نقل هوایی را ساده تر کرده و حمل و نقل وسایل شخصی یا محموله های تجاری آن را مقرون به صرفه تر کنیم. ما خدمات حمل و نقل هوایی بین المللی را در سراسر کانادا ، ایالات متحده ، آمریکای مرکزی و جنوبی ، اروپا ، آسیا و سایر مقاصد جهانی ارائه می دهیم.

در فریت بار کیپه، ما در خدمات حمل و نقل هوایی مناسب، آسان و مقرون به صرفه به تقریباً در هر نقطه جهان افتخار می کنیم. خدمات حمل و نقل هوایی بین المللی ما شامل خدمات باربری و حمل و نقل هوایی از درب به فرودگاه و فرودگاه به فرودگاه است. ما همچنین این امکان را برای شما فراهم می کنیم که محموله هوایی خود را در یکی از انبارهای ما در شهرهای مهم رها کنید و آن را در یک فرودگاه محلی در شهر مقصد بردارید. ما حتی می توانیم با هزینه اضافی محموله هوایی شما را در محل کار یا محل اقامت خود انتخاب کنیم. اگر به دنبال حمل و نقل هوایی بین المللی هستید ، به حمل و نقل هوایی کیپه اعتماد کنید.

فرودگاه بین المللی پاراگوئه

فرودگاه اصلی پاراگوئه در Luque ، حومه ای از پایتخت آسونسیان واقع شده است. این فرودگاه به نام پیشگام حمل و نقل هوایی سیلویو پتیرروسی ساخته شده است که اولین باشگاه هواپیمایی را در پاراگوئه تأسیس کرد. فرودگاه Asunci aftern پس از رئیس جمهور سابق پاراگوئه بعنوان فرودگاه بین المللی استروسنر شناخته می شد.

ارسال بارهوایی به پاراگوئه

ارسال بارهوایی به پاراگوئه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *