ارسال بار هوایی به جاوا

ارسال بار هوایی به جاوا – فریت بار به جاوا – قیمت و نحوه ارسال بار به جاوا

شرکت فریت بار و حمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به جاوا و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند جاکارتا وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه اندونزی ارسال کنید یا برعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ای و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

جاوا پنجمین جزیره اندونزی است که تنها 7 درصد از قلمرو اندونزی را تشکیل می دهد (127،569 کیلومتر مربع (49،255 کیلومتر مربع))، اما 65 درصد کل جمعیت اندونزی (130 میلیون نفر) این جزیره را پر می کند. این جزیره پرجمعیت جهان با تراکم 940 نفر در کیلومتر مربع است

ارسال بار هوایی به جاوا

ارسال بار هوایی به جاوا

مهمترین شهرهای اندونزی در این جزیره هستند. جاکارتا، پایتخت اندونزی، در ساحل شمال غربی جاوا واقع شده است. سورابایا دومین شهر بزرگ در اندونزی) در جاوا شرقی واقع شده است. باندونگ (سومین شهر پرجمعیت اندونزی)، شهر پایتخت استان وست غنا جاوا است. یوگیاکارتا و سوره كارتا مراکز بسیار مهم فرهنگ، در جنوب جاوه مرکزی هستند.

ارسال بار هوایی به جاوا

ارسال بار هوایی به جاوا: شرکت حمل بار هوایی کیپه متخصصان حمل و نقل در ایران هستند و در اینجا برخی از و مشکلات را که ممکن است در هنگام صادرات به آن کشور اتفاق بیفتد، مشخص کرده ایم. حمل و نقل برای اندونزی نیاز به دانش تخصصی از مستندات و روش های گمرکی برای جلوگیری از اشتباهات طولانی و گران قیمت دارد.

همچنین بخوانید  ارسال هوایی محصولات کشاورزی - فریت محصول کشاورزی - قیمت و نحوه ارسال

بازار اندونزی می تواند، اگر شما به شدت سخت گیرانه نیستید، یک میدان مینوشتنی از نیازهای پنهان باشد، که اگر نتواند کاملا تحمل کند، حمل ونقل فوری را تاخیر خواهد داد و یا در واقع، منجر به مصادره کالاها خواهد شد. تیم صادرات ما در فریت بار کیپه دارای ثروت در عمق تجربه، دانش عملی و بینش فرهنگی است که به شما اجازه می دهد تا اطمینان داشته باشید که بارها و محموله های شما با کمترین هزینه و سریعترین زمان ممکن به کشور مورد نظر ارسال می شود.

قیمت ارسال بار هوایی

اگر شما نیاز به ارسال موارد بزرگ مانند مبل یا صندلی به اندونزی دارید می توانید حمل و نقل هوایی کیپه را امتحان کنید. این امر سریع تر از حمل و نقل دریایی است، معمولا یک یا دو روز طول می کشد. چقدر هزینه حمل و نقل توسط حمل و نقل هوایی را با وزن و اندازه حمل و نقل خود تعیین می کنید. علاوه بر این، احتمالا مجبور خواهید بود که برای خدمات گمرکی هزینه ای را پرداخت کنید. هزینه دیگر این است که اقلام خود را به فرودگاه و از فرودگاه منتقل کنید. بنابراین قیمت می تواند به سرعت بالا برود. اگر شما از طریق حمل و نقل هوایی بین المللی به اندونزی ارسال کنید، اقلام شما به یک فرودگاه بزرگ اندونزیایی مانند فرودگاه بین المللی سوکرنو هاتا، فرودگاه بین المللی یوگیاکارتا، فرودگاه بین المللی جودا یا فرودگاه بین المللی نگوهر رسی خواهد رسید.

فرودگاه بین المللی یوگیاکارتا

فرودگاه بین المللی فرودگاه اصلی منطقه یوگیاکارتا در جزیره جاوه است. این منطقه واقع در منطقه ویژه یوگیاکارتا در حومه شمال شرقی شهر، در نزدیکی محل معبد تاریخی Prambanan است. فرودگاه حدود 6 کیلومتر (3.7 مایل) از مرکز شهر است.

همچنین بخوانید  ارسال کتاب به خارج از کشور - فریت بار کتاب - قیمت ارسال کتاب به خارج از کشور

Adisutjipto فرودگاه چهارم شلوغ ترین فرودگاه در منطقه Java-Bali است، پس از فرودگاه بین المللی سوکارنو-هاتا (CGK) در جاکارتا، فرودگاه بین المللی جودانا (SUB) در سورابایا و فرودگاه بین المللی نگوهر ربی (DPS) در بالی. این یک باند با ابعاد 2200 متر (7200 فوت) با 45 متر (148 فوت) دارد. تعداد مسافرانی که از طریق فرودگاه بین المللی Adisucipto در Yogyakarta در طول سال 2016 افزایش یافته اند، حدود 13 درصد در مقایسه با سال 2015 افزایش یافته است. 7.2 میلیون مسافر در سال 2016 در حالی که در سال 2015، این تعداد 6.38 میلیون بود. این فرودگاه تا زمانیکه به طور کامل اداره می شود، جایگزین فرودگاه بین المللی یوگیاکارتا شود.

فرودگاه بین المللی یوگیاکارتا

فرودگاه بین المللی یوگیاکارتا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *