ارسال بار هوایی به هند

ارسال بار به هند – فریت بار هند – قیمت و نحوه ارسال به هند

شرکت فریت بار و حمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به هند و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند بمبئی وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه هند ارسال  کنید یا برعکس، شرکت فریت بار و حمل بارهوایی کیپه آن را به صورت حرفه ی و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

از زمان آغاز فعالیت ما، بسیاری از مشتریان ما به عنوان ارائه دهنده خدمات حمل و نقل هوایی ترجیحا خود ما را انتخاب کرده اند. شرکت ما به دلیل روابط کار قوی، سرعت و تحویل به موقع و دقت به رسمیت شناخته شده است. ما به توانایی تیم جهانی متخصصان حمل و نقل هوایی خود افتخار می کنیم که در تلاش برای اطمینان از انتقال صحیح محموله شما عزیزان می باشد.

ارسال بار هوایی به هند

هند، کشور که بخش عمده ای از آسیای جنوبی را اشغال می کند. این یک جمهوری قانون اساسی است که شامل 29 ایالت است که هر کدام دارای میزان قابل توجهی از کنترل امور خود می باشند؛ 6 قلمرو اتحادیه کمتر قدرتمند؛ و قلمرو پایتخت ملی دهلی که شامل دهلی نو، پایتخت هند است. با تقریبا یک ششم جمعیت کل جهان، هند پس از چین دومین کشور پرجمعیت است.

هندوستان (هندی: هندوستان یا بارت) بزرگترین کشور در شبه قاره هند است و مرزهای خود را با پاکستان به سمت شمال غربی، چین و نپال به شمال، بوتان به شمال شرقی و بنگلادش و میانمار در شرق می گذارد. کشور های جزیره ای که در اقیانوس هند زندگی می کنند، سریلانکا به جنوب شرقی و مالدیو به جنوب غربی است.هند هفتمین کشور بزرگ جهان در منطقه است و دومین کشور پرجمعیت با بیش از یک میلیارد نفر است و از بزرگترین دموکراسی در زمین برخوردار است. این یک کشور بسیار متنوع است و تفاوت های زیادی در جغرافیا، آب و هوا، فرهنگ، زبان و قومیت دارد.

هندوستان به طور مدون به 29 ایالت و 7 سرزمین متحد تقسیم می شود. ایالت ها به طور گسترده در خطوط زبانی نقض شده اند. آنها در اندازه متفاوت هستند؛ آنها بزرگتر و متنوع تر از برخی کشورهای اروپایی هستند. سرزمین های اتحادیه از ایالت ها کوچکتر هستند – گاهی اوقات آنها فقط یک شهر هستند و دارای کمترین استقلال هستند. هند دارای دو زون جزیره ای از سرزمین اصلی جزایر اندام و نیکوبار در خلیج بنگال و جزایر لاکشتوپ در دریای عربی است.

ارسال بار هوایی به هند

ارسال بار هوایی به هند

ایالت های هندوستان

هیمالیا شمالی (جامو و کشمیر، هیماکال پرادش، اوتاراکند)

کوهستانی و زیبا، مقصد توریستی برای ماجراجو و روحانی است. این منطقه شامل برخی از محبوب ترین ایستگاه های تپه هند و اماکن مذهبی است. پلینز (بیحر، چندیگر، دهلی، هاریانا، مادایا پرادش، پنجاب، اوتار پرادش)

دشتها، نان کاسه هند، توسط رودخانه مقدس گنگ و یامونا و شاخه های آن آب می خورند. این منطقه همچنین دارای پایتخت کشور، دهلی، شهر آگرا از شهر تاج محل و شهرهای مقدس الله آباد، ماتورا، وارانانی و بدخواهان است. بسیاری از رویدادهایی که تاریخ هند را شکل دادند، در این منطقه صورت گرفت.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به مونترآل - فریت بار به مونترآل - قیمت و نحوه ارسال بار به مونترآل

هند غربی

خانه به کویر گسترده Thar؛ کاخ های رنگارنگ، قلعه ها و شهر های راجستان؛ پر جنب و جوش ترین و بزرگترین شهر کشور، بمبئی؛ غارهای سنگین برفی Ajanta و Ellora در ماهاراشترا؛ جنگل های بکر؛ سواحل شگفت انگیز گوا؛ شیرهای آسیایی گجرات در جنگلهای گیر؛ و شهرهای در حال توسعه سریع احمدآباد، سورات، جیپور و پونا.

 جنوب هند

(آندامان و نیکبار، آندرا پرادش، کارناتاکا، کرالا، لاکشتوپ، پندریکری، تامیل نادو، تلانگانا) دارای معابد معروف و تاریخی، جنگل های گرمسیری، حوضه آبریز، سواحل، ایستگاه های تپه و شهرهای پر جنب و جوش بنگلور، چنای، توروواناتاپورام و حیدرآباد هستند. شهر میسور برای کاخ های خود، مخصوصا قصر میسور مشهور است. گروه های جزیره ای از آندامان و نیکوبار (در شرق) و  و Lakshadweep در غرب، برای راحتی این منطقه در این منطقه قرار دارند، دور از سرزمین اصلی و ویژگی های خاص خود هستند.Lakshadweep در غرب، برای راحتی این منطقه در این منطقه قرار دارند، دور از سرزمین اصلی و ویژگی های خاص خود هستند.

 هند شرقی

شمال شرقی هند (آرانچال پرادش، آسام، منیپور، مگالایا، میزورام، ناگالند، تریپورا)

از لحاظ اقتصادی کمتر توسعه یافته، اما از لحاظ فرهنگی ثروتمند و شاید بیشتر از استقبال بیگانه. ویژگی های کلکته، یک بار پایتخت بریتانیا هند، و شهرهای معبد Puri، Bhubaneswar و Konark. این منطقه از کوه به ساحل گسترش یافته و منجر به تغییرات جالب در آب و هوا می شود. این نیز انبار مواد معدنی هند است که دارای بزرگترین و ثروتمندترین معادن کشور است.

جزیره و نسبتا باکره، این گوشه قبیله ای کشور است که دارای منظره های سرسبز، زیبا، گیاهان و جانوران اندامی از گروه اندو مالایی و باغ های چای معروف است. متشکل از هفت ایالت مشهور به عنوان “هفت خواهران” شناخته شده است. حالت Meghalaya به عنوان “اسکاتلند هند” به دلیل محیط مسحور آن نشان داده شده است.

ارسال بار هوایی به هند

فریت بار کیپه برنده جایزه ستاد حمل و نقل بین المللی است. با شور و شوق قوی برای برتری، 200+ کارمند ما با انجام کارهای بزرگ و چیزهای بی شماری که با هم رضایت مشتری و موفقیت کامل را تامین می کنند فعالیت دارند ما نرخ های رقابتی، حامل های برتر و خدمات فوق العاده ای را ارائه می دهیم.

خدمات حمل و نقل فرودگاه به درب قابل اعتماد هستند و وعده داده می شود که محموله را به مقصد در هندتحویل داده میشود.
ما در فریت بار کیپه از این حقیقت می ترسیم که اولین انتخاب برای خانه های مختلف شرکت های بزرگ، صادرکنندگان و خانه های تجاری است که به سرعت، تحویل صاف و کارآمد برای تمامی محموله های خود به هند متکی هستند. پس لازم است که ما کارخود را به صورت حرفه ای و امنیت بالا انجام دهیم.

ارسال بار هوایی به هند

ارسال بار هوایی به هند

ایمنی حمل و نقل

ما پیشگام حمل محموله به هند از ایران هستم. ما یک لیست سریع سیستم را در موقعیت خود قرار داده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که با کمترین ارزان ترین کالاها به هند از ایران کار می کنیم. هنگامی که به امنیت حمل و نقل و همچنین حفاظت مربوط می شود، بارگیری به هند غیر قابل مقایسه است، ما فقط مشتریان خاصی را اداره نمی کنیم، بلکه علاوه بر این، راه حل هایی برای مشتریان صنعتی ارائه می دهیم.

ارسال هدایا به موارد خاص

ما ارزش و همچنین اهمیت موارد منحصر به فرد را درک می کنیم. شما می خواهید هدایا را از طریق حمل و نقل هوایی به هند برای عزیزان خود طی یک رویداد منحصر به فرد مانند دیوالی، هولی در یک روش سریع و ایمن و مطمئن ارسال کنید. وظیفه ما این است بار شما را با کمترین و سریعترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر ارسال کنیم

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به مینسک - فریت بار هوای به مینسک - قیمت و نحوه ارسال به مینسک

قیمت ارسال بار به هند

با استفاده از کیپه، موثر و همچنین سریع توزیع، کمترین هزینه را به هند تحویل دهید. ما در شرکت فریت بار کیپه اطمینان داریم که ما هر مشتری را به یک نیاز متداول ملاقات می کنیم و این امر ما را از رقبا متمایز می کند به این دلیل که فکر می کنیم در خدمت مصرف کنندگان خود قرار بگیریم.

سایرخدمات فریت بار کیپه برای ارسال بار به امریکا

پالت بندی وسایل منزل، شکستنی، البسه وغیره به صورت استاندارد و حرفه ای.

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر: بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و آگاهی نیاز دارد. و از طرفی باعث  می شوند  که بار ارسالی با مشکل مواجه شود.شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اتمام می رسانند.

بعد از کار تشریفاتی گمرک نوبت به بسته بندی بار و وسایل می شود که این کار درفرودگاه توسط نیروهای حرفه ای صورت میگیرد.

خیلی از کسانی که در کار صادرات و واردات هستند حساسیت بیشتر بر روی کالاهای خود دارند و نحوه بسته بندی و نگهداری بار برای انها بسیار مهم می باشد. محصولاتی که در بالا توضیح داده شد باید با دقت بالا و مواد مخصوص پالت بندی شوند بنابراین شرکت فریت بار کیپه با کمال دقت و مهارت تمامی کالاها و وسایل را پالت بندی و ارسال میکند.

ارسال بار هوایی به هند

ارسال بار هوایی به هند

حمل و نقل و مسافرت به هند

میراث و فرهنگ هند، آمالگام غنی از گذشته و حال است. این کشور عظیم و پرجمعیت مسافرین را به دیدگاه های ادیان و قوم نویسان جذاب، طنز و طنز از زبان ها و شاهکارهای معماری که هزاره ها پیش ساخته شده اند، امروزه دست نخورده می دهد. در حالی که ملت به یک جهان جهانی تبدیل می شود، هند هنوز عمق تاریخ و شدت فرهنگ را به خود جلب می کند، که باعث شگفتی و جذب بسیاری از آن ها می شود.

یکی از چیزهایی که مسافران خارجی باید بدانند این است که هند به روش های مختلف ناهمگن است. اگر آنها یک دسته از رفتارهای مردم محلی را در یک بخش از کشور تجربه کنند، این بدان معنا نیست که رفتار مشابه در منطقه دیگری رایج است. برای مثال یک مثال ساده، یک راننده تاکسی در بمبئی بدون گفتن یک کلمه پرچم متر خود را از بین می برد و تغییر دقیق را برمی گرداند، در حالی که در دهلی، شما باید راننده را از متر استفاده کنید و امیدوار باشید که تغییر خود را تغییر دهید و در دیگر موارد مناطق راننده تاکسی یا رانندگان خودرو حتی متر ندارند و نرخ حتی برای مدت کوتاهی ثابت شده اند – و شما فقط مبلغ مورد نیاز را پرداخت می کنید؛ اگر شما یک راننده صادق را دریافت کنید، به خودتان خوش بگذرانید. هند در اکثر موارد تنوع بسیار زیادی را نشان می دهد و برای رسیدن به بهترین نیاز به صبر و شکیبایی نیاز دارد. هرگز تصور نکنید که همه چیز را در مورد هر جنبه ای از هند می دانید؛ آماده باشید که هر روز چیزهای کاملا جدیدی را ببینید.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به داکا - فریت بار هوایی داکا - قیمت و نحوه ارسال به داکا

قوانین ویزا برای کشور هند

قوانین و رویه ویزا براساس شهروندی متفاوت خواهد بود. وب سایت سفارت، کنسولگری یا کمیسیون عالی هند در کشور خود را که در این فهرست یافت شده است، بررسی کنید.

بسته به اهداف این بازدید، با اکثر گذرنامه می توانید یک ویزای توریستی (چندین بار برای شش ماه یا یک سال بسته به ملیت)، یک ویزای تجاری (6 ماه، یک سال یا بیشتر، چندین مدرک) یا یک ویزای دانشجویی دریافت کنید (تا 5 سال). یک ویزای ویژه 10 ساله برای اتباع کشورهای خاص، از جمله شهروندان ایالات متحده (100 دلار) در دسترس است. یک ویزای هند از تاریخ صادر شده معتبر است، نه تاریخ ورود. برای مثال، یک ویزای 6 ماهه صادر شده در تاریخ 1 ژانویه، بدون در نظر گرفتن تاریخ ورود شما، 30 ژوئن متوقف خواهد شد. (این برای Visa-Visa که 60 روز معتبر از تاریخ ورود به هند است معتبر نیست.)

از سال 2012، برای اتباع افغانستان، چین، ایران، پاکستان، عراق، سودان و بنگلادش، اقوام بیگانه پاکستان و بنگلادش و اشخاص بدون اشخاص، حداقل 60 روز انتظار بین ویزای توریستی متوالی یا بازدید از توریست یا ویزای بازدید کننده؛ این قانون برای تمام ملیت های دیگر در سال 2012 لغو شد. ویزای توریستی معتبر برای 6 ماه می تواند حداکثر مدت اقامت 90 روز در هر بازدید، بسته به شهروندی باشد. مطمئن شوید که حداکثر مدت هر دیدار را با سفارت محلی خود بررسی کنید.

مهاجران یا آوارگان سابق پاکستان، افغانستان، کره شمالی و ایران باید مدت زمان طولانی قبل از ویزا را درخواست کنند (برای پاکستانی ها حداقل 45 روز و برای دیگران حداقل چهار هفته). قبل از هر گونه برنامه سفر، با دیپلماتیک محلی خود در هند تماس بگیرید.

فرودگاه بین المللی هند

فرودگاه بین‌المللی چاتراپاتی شیواجی که قبلا به عنوان فرودگاه بین المللی اهل سحر شناخته شده است، اولین فرودگاه بین المللی است که در منطقه متروپولیتن بمبئی هند فعالیت می کند. این دومین شلوغ ترین فرودگاه در کشور از نظر کل ترافیک مسافرتی و بین المللی پس از دهلی است و 14 بار شلوغ ترین فرودگاه در آسیا و 28 فرودگاه شلوغ ترین در جهان با ترافیک مسافری در سال 2017 تقویم است. ترافیک مسافری آن در سال 2018 حدود 49.8 میلیون تن بوده است. این فرودگاه در مقایسه با ترافیک محموله بار دوم در کشور است. در مارس 2017، فرودگاه لاتوی گاتویک فرودگاه را به عنوان شلوغ ترین فرودگاه جهان که فقط یک باند عملیاتی در آن زمان را در بر می گرفت، فرو برد. این فرودگاه دارای سه پایانه عملیاتی است که بر روی زمین مجموع 750 هکتار (1850 هکتار) گسترش می یابد و حدود 950 فروند هواپیما را در روز حمل می کند.

اکثر فرودگاه های هندی همچنان با یک باند و تعداد انگشت شماری از دروازه های سوارکاری فعالیت می کنند. چک کردن و صف های امنیتی می تواند بسیار طول بکشد، به ویژه در دهلی و بمبئی. هند دو فرودگاه بین المللی جدید در حیدرآباد و بنگلور ساخته است که مدرن و مجهز هستند. فرودگاه های بمبئی و دهلی نو ارتقا یافته اند. ترمینال جدید 3 ساخته شده در فرودگاه دهلی هشتمین ترمینال جهان است.

ارسال بار هوایی به هند

ارسال بار هوایی به هند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *