ارسال بار هوایی به همیلتون

ارسال بار هوایی به همیلتون – فریت بار به همیلتون – قیمت و نحوه ارسال بار به نیوزلند

شرکت فریت بار وحمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به نیوزلند و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند همیلتون وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه نیوزلند ارسال کنید یا برعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ای و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

ارسال بار هوایی به همیلتون

همیلتون (Kirikiriroa در موری) یک شهر داخلی در منطقه Waikato جزیره شمالی نیوزیلند است. رودخانه وایکیتو، طولانی ترین رودخانه نیوزلند، از وسط شهر عبور می کند. این به طور موثر شهر را به نصف کاهش می دهد، با همیلتون غرب شامل منطقه تجاری مرکزی و مناطق خرید اصلی است. همیلتون شرق، از جمله چیزهای دیگر، خانه دانشگاه وایکاتو است،

ارسال بار هوایی به همیلتون

ارسال بار هوایی به همیلتون

قیمت ارسال بار به همیلتون

فریت بار کیپه به یکی از مؤسسات پیشرو مستقل حمل و نقل در کشور تبدیل شده است. توانایی ما برای خرید فضای فله ما را قادر می سازد تا نرخ بسیار رقابتی را برای هر کالا و هر جا که لازم باشد، ارائه دهیم. فریت بار کیپه با تجربه 80 ساله در عرصه حمل و نقل و تدارکات رشد کرده است.

ما با خطوط هوایی بزرگ بین المللی، حمل و نقل هوایی، تولید کنندگان اولیه، تولید کنندگان، عمده فروشان و کاربران نهایی به منظور ایجاد سرویس هایی که امکان حرکت سریع محصولات در سراسر نیوزیلند را دارند، کار کرده ایم.

امروز تماس بگیرید تا متوجه شوید چگونه فریت بار کیپه می تواند کسب و کار شما را با هم هموارتر کند. بهره وری بهتر بدین معنی است که تمام خط مشی های مهم شما را افزایش می دهد، سود بیشتری برای کسب و کارتان و بهتر شدن از رقابت تان داشته باشید.

فرودگاه بین المللی همیلتون

فرودگاه همیلتون (کد فرودگاه: YHM)، به طور رسمی به نام John C. Munro فرودگاه بین المللی همیلتون واقع شده است، واقع در حومه همیلتون، انتاریو. همیلتون به راحتی برای بازدیدکنندگان منطقه ای که مایل به بازدید از نایگارا فالز و / یا تورنتو هستند، به همان اندازه که در فاصله ای برابر با هر دو مکان قرار دارد، قرار دارد.

هواپیما به هامیلتون ممکن است ارزان تر از فرودگاه بین المللی پیرسون تورنتو باشد. (البته، توانایی شما برای فرود در همیلتون بستگی به جایی که شما از آن می آید و یا چه هواپیمایی پرواز می کنید). علاوه بر این، پارکینگ در فرودگاه همیلتون ارزان تر است.

ارسال بار هوایی به همیلتون

ارسال بار هوایی به همیلتون

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *