فریت بار به دوشنبه

ارسال بار هوایی به دوشنبه –  فریت بار به دوشنبه – قیمت و نحوه ارسال بار به دوشنبه

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه وظیفه دارد تا به ارسال بار مطمئن به تمامی نقاط جهان با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما هموطنان عزیزمان در ایران ارائه خدمان کند. با سپردن بار خود به شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه امنیت بار و کالای خود را تضیمن کنید و با خیالی راحت هر نوع باری را ارسال کنید زیرا افراد متخصص ما متناسب با نوع بار شما مناسب ترین بسته بندی را انجام داده و تا مقصد امنیت بار شما را تضمین می کند.

معرفی شهر دوشنبه:

شهر دوشنبه (استالین آباد سابق و پایتخت SSR سابق تاجیک از سال 1925) پایتخت تاجیکستان است. این یک شهر نسبتا جوان است که در میان کوه ها در درهی منظره ای گیسار واقع شده است که ارتفاع آن بیش از 800 متر است. بالاتر از سطح دریا. برای اولین بار این شهر در منابع تاریخی 1676 ذکر شده است. دوشنبه از تاجیک به عنوان “دوشنبه” ترجمه شده است (“دو” دو، “شانبه” شنبه است، بنابراین دو روز پس از شنبه). دلیل این نیست که شهر در این روز تاسیس شد، اما از روزهای اخیر، بازار شرقی بزرگ “bazar” هر روز دوشنبه برگزار می شود. این شهر قلمرو مطلوب را در عبور از جاده های شتر ساخته شده، دره گیسار را با بخارا، سمرقند و افغانستان متصل می کند.

موقعیت شهر دوشنبه در تاجیکستان

موقعیت شهر دوشنبه در تاجیکستان

امروز دوشنبه، که در طول رودخانه دوشبانکینک 12 کیلومتر و در اطراف کوه ها و باغچه ها قرار دارد، مطابق با الزامات زندگی شهری مدرن است. این شهر دوست داشتنی در تعداد خیابان ها، راه ها و مربع هایی است که به افتخار شاعران و نویسندگان نامگذاری شده است. مکان های بسیاری برای بازدید در شهر وجود دارد.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به کانادا - فریت بار به کانادا – قیمت و نحوه ارسال بار به کانادا

ارسال بار هوایی به دوشنبه:

با توجه نزدیک بودن فرهنگ دو کشور و همچنین به لیل جاذبه های گردشگری و رونق صادرات و واردات سالانه افراد زیادی ایران را به مقصد دوشنبه ترک می کنند. شما که قصد اقامت طولانی مدت در تاجیکستان را دارید و می خواهید اسباب و اثاثیه خود را از ایران به دوشنبه ببرید دیگر نگران نباشید. شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه تمامی کار های گمرکی، پذیرش، بسته بندی وسایل و … را در کوتاه ترین زمان و با بالاترین امنیت انجام خواهد داد. تاجرانی که قصد صادرات فرش، زعفران، صنایع دستی، تابلوهای نقاشی، گلاب و … را به دوشنبه دارند می توانند بدون نگرانی از امنیت بار خود، کالاهای خود را به ما بسپارند و من تضمین می کنیم که بار شما را با بالاترین امنیت به مقصد برسانیم.

ارسال بار هوایی به دوشنبه

ارسال بار هوایی به دوشنبه

قیمت ارسال بار به دوشنبه:

همیشه در ارسال بار عوامل مختلفی بر روی قیمت تاثیر گذار است از جمله وزن بار، فاصله کشور مقصد، بسته بندی و … به همین دلیل توصیه می کنیم حتما قبل از هر کاری با کارشناسان سایت فریت بار کیپه تماس بگیرید تا همه جزئیات در اختیار شما قرار بگیرد.

فرودگاه بین‌المللی دوشنبه:

فرودگاهی بین‌المللی است که در شهر دوشنبه، پایتخت تاجیکستان واقع شده ‌است و قطب اصلی شرکت‌های سامان ایر و تاجیک ایر است. پایانه ی جدید این فرودگاه که ظرفیت جابه‌جایی ۱٫۵ میلیون مسافر در سال را دارد، در ۳ سپتامبر ۲۰۱۴ تأسیس شد.

فرودگاه بین المللی دوشنبه

فرودگاه بین المللی دوشنبه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *