هوایی به چیانگ مای

ارسال بار هوایی به چیانگ مای – فریت بار به چیانگ مای – قیمت و نحوه ارسال بار به چیانگ مای

شرکت فریت بار و حمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به چیانگ مای و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند چیانگ مای وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه تایلند ارسال کنید یا برعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ای و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

چیانگ مای قطب شمال تایلند است. با جمعیت بیش از 170000 نفر در سطح شهر مناسب (و بیش از یک میلیون نفر در کلان شهرها) ، سومین شهر بزرگ کشور پس از کلانشهرهای بانکوک و ناخون راچاسیما بود. این مرکز به عنوان مرکز دینی ، اقتصادی ، فرهنگی ، آموزشی و حمل و نقل برای شمال تایلند و بخشی از همسایگان خدمت می کند. برخلاف شهر معمولاً پرجمعیت آسیا ، چیانگ مای ظاهر یک دهکده بزرگ – منظم ، تمیز ، سنتی و تقریباً گسترده دارد.

بخش قدیمی شهر ، به ویژه شهرک دیواری قرن 18 ، در ساحل غربی رودخانه واقع شده است. این شامل ویرانه های بسیاری از معابد قرن سیزدهم و چهاردهم است. بخش مدرن سواحل شرقی منطقه بازتری است. دو پل از رودخانه پینگ گسترده عبور می کنند. چیانگ مای یک مرکز گردشگری و تفریحی پر رونق است. کاخ Phu Ping ، خانه تابستانی خانواده سلطنتی تایلند ، در همین نزدیکی است.

هوایی به چیانگ مای

هوایی به چیانگ مای

ارسال بار هوایی به چیانگ مای

فریت بار کیپه رویکرد جدیدی را برای خدمات حمل و نقل ارائه می دهد که به ما امکان می دهد فضای بازی در اختیار افراد ارسال کننده و هواپیماهای پیشرفته بگذاریم ، بنابراین اطمینان حاصل می کنیم که محموله ها به شیانگ مای به شیوه مطلوب تحویل داده می شوند در صورت لزوم با یک سرویس سریع در دسترس محموله شما را با بهترین قیمت به به چیانگ مای ارسال می کنیم . شما باید خدمات تحویل درب به درب را – با خیال راحت ، قابل اعتماد ، سریع انجام دهید. هزاران شرکت هواپیمایی بین المللی و محلی (آژانس های حمل و نقل) که قادر به حمل و نقل وسال بزرگ و کوچک هستند ، همه در سکوی حمل و نقل بین المللی ارسال بار هوایی کیپه جمع شده اند.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به ویتنام - فریت بار به ویتنام – قیمت و نحوه ارسال بار به ویتنام

علاوه بر این کلیه محمولاتی که از طریق کیپه به چیانگ مای تایلند ارسال می شوند تحت پوشش بیمه استاندارد قرار دارند. تمام کشور ها و شهر های دنیا در دسترس است ، خدمات درب به درب ، و بدون قرارداد. فریت بار کیپه مطمئن ترین پیک را انتخاب کرده و اطمینان حاصل می کند که محموله های مسلفران و افراد ارسال کننده به موقع به گیرنده ها می رسند. حمل بار هوایی کیپه با ارائه گزاره تحویل بار حمل و نقل نوین ، هنر لجستیک معاصر را نشان می دهد. شاید شما یک کارآفرین با نیاز روزانه برای ارسال کالاها یا اسناد به بسیاری از کشورها باشید. یا شاید فعالیت شما با تحویل کالاهای تولیدی به مشتریان در سراسر جهان همراه باشد فریت بار کیپه با گروه متخصص مجرب و با تجربه اماده هرگونه خدمات حمل و نقل هوایی به تمامی کشور ها و شهر های جهان می باشد.

هزینه ارسال بار چیانگ مای چقدر است؟

بسته های مربوط به چیانگ مای قیمت مشخصی ندارند ، بنابراین ، اگر می خواهید دریابید که تحویل بسته شما هزینه ای دارد ، به صورت جداگانه با ما تماس بگیرید. راحت ترین و سریعترین راه برای انجام آن ارسال پکینگ لیست، وزن بار، ابعاد واندازه وسیله و یا بسته از طریق تلگرام و یا واتساپ به شماره های موجود در سایت که در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.. سیستم ما در کنار قیمت های خود گزینه های مختلفی را ارائه می دهد

از میان آنها می توانید یکی از بهترین ها را شما انتخاب کنید. قیمت ارائه شده شامل کلیه هزینه های مربوط به حمل و نقل است ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که هیچ هزینه پنهانی وجود نخواهد داشت. همانطور که گفته شد هزینه تحویل بسته به چیانگ مای تحت تأثیر این عوامل قرار دارد: ارتفاع ، عرض و طول بسته ، وزن و مسافت آن ، باید قبل از تحویل بسته ، طی شود.

هوایی به چیانگ مای

هوایی به چیانگ مای

چه مدت طول خواهد کشید که بسته به چیانگ مای برسد؟

معمولاً بسته به چیانگ مای در 3+ روز تحویل داده می شود. در حالی که هدف ما آگاهی از مشتری های چندگانه است ، ما این فرصت را برای پیگیری بسته های شما فراهم می کنیم. برای این کار شما باید دکمه “پیگیری سفارش خود” را در وب سایت ما فشار دهید ، شماره ثبت بسته خود را در فیلد ظاهر شده وارد کنید و شما قادر خواهید بود دقیقاً نحوه تحویل بسته خود را به گیرنده پیگیری کنید.

همچنین بخوانید  ارسال بارهوایی به دانمارک - فریت بار دانمارک - قیمت و نحوه ارسال به دانمارک

چه چیزی را نمی توان به چیانگ مای ارسال کرد؟

طبق قانون فعلی تقریباً همه موارد ، به جز مواردی که ورود به کشور ممنوع است را می توانید برای چیانگ مای ارسال کنید. همچنین ، به چیانگ مای نمی توانیم مواد خطرناک را حمل کنیم (به عنوان مثال: مواد شیمیایی ، مواد قابل اشتعال ، سموم دفع آفات ، مواد منفجره ، اسید ، چسب و غیره) ، اسلحه ، مهمات ، الکل ، محصولات دخانیات ، محصولات غذایی به سرعت قابل فاسد ، مواد مخدر و مواد روانگردان ، حیوانات ، بقایای انسانی ، گیاهان و غیره. این لیست محدود میباشند، محتوای بسته به عهده فرستنده است. اگر در مورد اینکه می توانید یکی از موارد دیگر را ارسال کنید ، شک دارید ، با ما تماس بگیرید.

فرودگاه بین المللی چیانگ مای

فرودگاه چیانگ مای فرودگاه اصلی شمال تایلند است.. این فرودگاه در 4 کیلومتری جنوب غربی چیانگ مای واقع شده است.. فرودگاه چیانگ مای در سال 2015 به 8،3 میلیون مسافر خدمت کرده است. یک ساختمان ترمینال وجود دارد که به صورت داخلی و بین المللی تقسیم شده است.. این فرودگاه دروازه اصلی گردشگری منطقه است. فرودگاه بین المللی چیانگ مای مهمترین فرودگاه بین المللی است که در خدمت Chiang Mai و دروازه اصلی شمال تایلند است.

هوایی به چیانگ مای

هوایی به چیانگ مای

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *