ارسال بار هوایی به آمستردام –  فریت بار به آمستردام – قیمت و نحوه ارسال بار به آمستردام

ارسال بار هوایی به آمستردام هلند را به شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه بسپارید. ارسال بار به حوزه اروپا بیشتر از طریق هوایی انجام می شود و از آنجا که هلند جزء یکی از کشورهای توسعه یافته و زیبای اروپایی می باشد سالانه افراد زیادی قصد سفر و یا اقدام به اقامت در این شهر می کنند. شما نگران اسباب و اثاثیه و بار خود نباشید زیرا شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه در کمترین زمان بار شما را بسته بندی کرده و ارسال می کند. شما می توانید پس از تحویل کمتر از 7 روز بار خود را در فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار هوایی به آمستردام:

آمستردام پایتخت سرمایه و مالی، فرهنگی و خلاقانه هلند با بیش از 850،000 نفر جمعیت است. آمستردام با کانال هایی که در سطح شهر عبور می کنند، معماری چشمگیر و بیش از 1500 پل شناخته شده است. این شهر دارای میراثی است که قدمت آن به دوران طلایی هلند در قرن هفدهم باز می گردد و همچنین صحنه هنری متنوعی و زندگی شبانه شلوغ دارد. با توجه به پیشرفت فوق العاده در چند دهه اخیر یکی از شهر های با کیفیت برای زندگی شهر آمستردام است به دلیل معماری زیبای این شهر و همچنین توریست پذیری سالانه افراد زیادی این شهر را برای اقامت کوتاه و دائم انتخاب می کنند. برای ارسال هوایی به آمستردام مناسب ترین گزینه برای شما تماس با کارشناسان کیپه است تا شما را در این راستا به طور کاملا تخصصی راهنمایی کند.

ارسال هوایی به آمستردام

ارسال هوایی به آمستردام

فریت بار به آمستردام هلند:

ارسال بار هوایی به آمستردام باعث گردیده صنعت حمل و نقل اروپا و آسیا بسیار رونق پیدا کند بار های تجاری مانند سیب و زعفران و گلاب و فرش و سایر محصولات که ایران در صادرات آن حرفی برای گفتن دارد باعث رونق اقتصادی و ورود ارز به ایران می شود. بیشتر کارخانه ها و شرکت های تولیدی به اروپا صادرات می کنند همیشه اروپا مشتری خوبی برای ایران بوده زیرا با صادراتی که انجام می دهیم می توانیم سود بسیار زیادی را بدست بیاوریم. تنها شرکت که به صورت تخصصی انواع بار شما را می تواند به آمستردام ارسال کند شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه است که با کمترین هزینه و در اسرع وقت بار شما را بسته بندی و ارسال می کند.

قیمت ارسال بار به آمستردام:

اولین مرحله برای ارسال بار استعلام قیمت آن است که با توجه قیمت بسیار پایین شرکت کیپه نسبت به سایر شرکت های هوایی با اطمینان می توانیم خیال شما را از بابت هزینه ها راحت کنیم زیرا همیشه برای ما رضایت مشتری مهم تر بوده و خواهد بود. بعد از استعلام قیمت آدرس شما توسط کارمندان ما ثبت می گردد و در همان روز نیرو هایی که باید برای بسته بندی بار بیاییند به محلی که بار وجود دارد تشریف می آوردند.

نحوه ارسال بار به آمستردام:

بعد از بسته بندی بار شما با احتیاط (بسته به نوع بار) به سمت فرودگاه حمل می شود. و در انبار فرودگاه انبار می شود پس از بررسی های پلیس گمرک مبنی بر مجاز بودن ارسال، بار شما لیبل خورده و به قسمت بار گیری می رود. پس از اینن مراحل شما می توانید بارنامه صادر شده توسط کارکنان ما را دریافت کنید. شما در تمام طول روند اداری و کارهای گمرکی می توانید به طور 24 ساعته با کارشناسان شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه ارتباط داشته باشید تا از روند ارسال بار خود و همچنین مراحل باقی مانده مطلع شوید.

فرودگاه شیپخول آمستردام:

فرودگاه اسخیپول آمستردام: یک فرودگاه همگانی مسافربری با کد یاتا AMS است که در فاصلهٔ ۴٫۹ مایل دریایی (۹٫۱ کیلومتر؛ ۵٫۶ مایل) جنوب‌غربی آمستردام، پایتخت هلند قرار دارد و در ارتفاع -۳ از سطح دریا واقع شده‌است. این فرودگاه از پر رفت‌وآمدترین فرودگاه‌های دنیا است و بسیاری از پروازهای آمریکای شمالی به آسیا از آن به‌عنوان ترانزیت استفاده می‌کنند. اسخیپول در سال‌های اخیر به‌عنوان یکی از سه فرودگاه برتر جهان برگزیده شده‌است. از نظر بزرگی، این فرودگاه در ردهٔ نهم در دنیا قرار دارد.

فرودگاه شیپخول آمستردام

فرودگاه شیپخول آمستردام هلند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *