ارسال کتاب به خارج از کشور

ارسال کتاب به خارج از کشور – فریت بار کتاب – قیمت ارسال کتاب به خارج از کشور

حمل و نقل چیزی به خارج از کشور پیچیده تر از انجام آن در داخل می باشد، اما افزایش تبادل جهانی فرصت های بیشتری برای ارسال به خارج از کشور ایجاد کرده است. نوع حمل و نقلی را انتخاب کنید که به نیازها و بودجه شما بستگی دارد که شرکت فریت بار کیپه تمامی نیاز های شما را برطرف خواهد کرد و با خیال راحت کتاب های خود را در جعبه های محکم بسته بندی کنید. و منتظر پیک ما باشید تا بارها و وسایل مورد نظر را در محل زندگی و محل کسب و کار شما تحویل بگیرد.

قیمت و براورد هزینه ارسال بار

فریت بار کیپه پس از تایپ مقصد حمل و نقل و وزن بسته، یک برآورد قیمت گذاری را ارائه می دهد. همچنین جزئیات هایی مانند ابعاد مناسب بسته و حمل و نقل  را توضیح می دهد. همچنین میتوانید برای دریافت این نرخ های قیمت با ما تماس بگیرید.

کتابهای فردی را با پاکت ارسال کنید. رایج ترین گزینه ارسال توسط پاکت نامه است. این بسته ها اغلب با توجه به مقصد کتاب، با هزینه ثابت قیمت گزاری می شوند. برخی از پاکت نامه هایی که می توانید استفاده کنید قبلا پوشیده شده است. پاکت ها دارای فضای محدودی هستند و اگر بیش از حد سنگین باشند، باید مجددا هزینه پرداخت کنید.

برای فضای بیشتری از جعبه استفاده کنید.جعبه حفاظت بیشتری را ارائه می دهد و در اندازه های مختلفی قرار می گیرد. کوچکترین جعبه ها ممکن است همان قیمت را به عنوان پاکت نامه ای داشته باشند. فریت بار کیپه یکی از شرکت های حمل و نقل هوایی است که اغلب بسته های سنگین تر را می پذیرد. هنگام ارسال کتابهای بزرگتر یا چندین کتاب از کیپه استفاده کنید.

ارسال کتاب به خارج از کشور

ارسال کتاب به خارج از کشور

انتخاب هواپیما برای حمل و نقل سریع

هواپیما به طور معمول برای تحویل سریع تر استفاده می شود. اکثر ادارات پست و شرکت های حمل و نقل این گزینه را برای بسته های استاندارد ارائه می دهند.برای رزرو جا و فضا برای کتاب های خود با شرکت هواپیمایی کیپه تماس بگیرید. ما برای بارهای شما فضاهای بخصوصی را احتصاص میدهیم تا با امنیت بالایی وسایل شما به مقصد برسد.

کتابهای خود را در سطح بین المللی ارسال کنید

ما همچنین یک طیف گسترده ای از پیک ها را ارائه می دهیم که می توانند بسته های حمل و نقل را در سراسر جهان حمل کنند، بنابراین فقط جزئیات خود را در موتور نقل قول خود اضافه کنید و ما می توانیم بهترین قیمت را برای شما ارسال کنیم.

ارسال کتاب به خارج از کشور

ارسال کتاب به خارج از کشور

خدمات فریت

این که آیا شما می خواهید کل کتابخانه خانه خود را به آدرس دیگری منتقل کنید و یا با چندین هاربکس قدیمی درآمد کسب کنید، فریت بار کیپه می تواند به شما برای ارسال کتاب در خارج از کشور و همچنین در داخل کشورکمک کند. تنها با انتخاب شركت های معتبر به عنوان شركای ما، ما اطمینان حاصل می كنیم كه هر یك از حمل و نقل از طریق ما به صورت ایمن و در زمان به آدرس انتخابی شما ارسال می شود. زندگی خود را ساده تر کنید – دستورالعمل های ما را برای بسته بندی و تحویل کتاب ها دنبال کنید و از مزایای تحویل درب به درب در برخی از مقرون به صرفه ترین قیمت ها از آن لذت ببرید.

هنگامی که سرویس را رزرو می کنید، موتور ما به طور خودکار بهترین و ارزان ترین راه برای ارسال کتاب ها در مسیر انتخابی شما را انتخاب می کند. تنها کار شما این است که راهنمایی های ما در مورد حمل و نقل کتاب ها را دنبال کنید و صبر کنید تا راننده پیک وارد شود و بارهای مورد نظر را از شما تحویل بگیرد.

ارسال کتاب به خارج از کشور

هنگام ارسال کتاب در خارج از کشور و یا به بخش دیگری از کشور خود، آماده سازی مناسب برای تضمین فرایند تحویل موفقیت آمیز و به ویژه بدون استرس ضروری است. اغلب حمل و نقل کتاب برای خدمات حمل و نقل استاندارد مناسب است. با این حال، اگر می خواهید یک جعبه بزرگتر از کتاب ها را در خارج از کشور حمل کنید، توصیه می شود جعبه را اندازه گیری کنید تا نوع خدمات حمل و نقل مورد نیاز در مورد وسایل خود را بدانید.

کتاب همچنین می تواند بسیار سنگین باشد، به همین دلیل شما باید بسته های سنگین تر را وزن کنید و مطمئن شوید که وزن آنها متاسب است که بالاترین حد برای حمل بسته بندی استاندارد است. اگر حمل و نقل سنگین تر است، می توانید درخواست شخصی بدهید ومتخصصان تدارکات ما بهترین کار را برای ارائه بهترین قیمت ممکن برای خدمات قابل اعتماد انجام خواهند داد. این نیز یک گزینه عالی برای ارسال بیش از 6 جعبه در همان زمان است.

هنگامی که شما قصد دارید مکان انتخاب خود را قبل از ارسال رزرو کنید، حداقل 2 روز قبل از برنامه ریزی شده خود، سفارش دهید. این ساده ترین راه برای جلوگیری از هر گونه مشکل با جمع آوری است.

ارسال کتاب به خارج از کشور

ارسال کتاب به خارج از کشور

چگونه کتاب ها را بسته بندی و حمل کنید

مهم نیست که شما چه کالاها و وسایلی را ارسال میکنید، همیشه باید به موقع به درستی بسته بندی و ایمن کردن اقلامی که می خواهید حمل کنید، سرمایه گذاری کنید. جعبه را آماده کنید هنگامی که شما کتابهای سختگیرانه را تحویل می دهید، جعبه را برداشته و پشت آن را با لایه های مختلف نوار چسبناک تقویت می کنید. این به شما کمک خواهد کرد تا مطمئن شوید جعبه وزن کتاب را حفظ خواهد کرد. پایین جعبه را با یک لایه کاغذ خرد شده (روزنامه قدیمی یا کاغذ بسته بندی) یا برخی از بادام زمینی بسته بندی کنید.

کتاب هار به خوبی بسته بندی کنید، ابتدا یک بسته بندی حباب و یا بسته بندی کاغذی را به آنها اضافه کنید. این امر محافظت بیشتری از جلد کتاب و همچنین جلوگیری از خاك یا گرد و غبار را فراهم می آورد.

قرار دادن کتاب در جعبه

چندین روش برای قرار دادن کتاب در جعبه وجود دارد. انتخاب روش درست بستگی به نوع کتابهایی که میخواهید بفرستید و نیز تعداد آنها. با این حال همیشه با بزرگترین و سنگین ترین عنوان ها شروع می شود.

شما می توانید کتاب های سخت افزاری را در موقعیت ایستاده (مانند قفسه کتاب) بسته کنید. ستون فقرات به لبه های پیشانی با دیواره های جانبی جعبه روبرو می شود. شما همچنین می توانید کتاب را در جعبه با ستون های خود را به سمت پایین قرار دهید. این احتمال وجود دارد که آنها را به صورت عمودی قرار دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *