فریت بار ترکیه

ارسال بار به استانبول – فریت بار استانبول – قیمت و نحوه ارسال بار هوایی به استانبول

اگر دنبال بهترین شرکت ارسال بار به استانبول هستید، در سایت کیپه بهترین شرایط ارسال بار هوایی (فریت بار) با بالاترین امنیت و مناسب ترین هزینه در اختیار شما قرار گرفته است و می توانید با خیال راحت بار خود را از استانبول برای ایران بفرستید یا از ایران فرودگاه امام خمینی بار خود را به استانبول ارسال کنید.

ارسال بار به استانبول – فریت بار استانبول

در این مقاله ارسال بار به ترکیه و نحوه بسته بندی و خدمات شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه، توضیح داده شده است.

نکته: جهت ارسال و فریت بار به ترکیه و تمامی شهر های ان تنها افرادی که کیملیک نامبر (کارت اقامت) ترکیه را دارا می باشند می توانند بار را تحویل کیرند.

قیمت فریت بار استانبول

معیار های متفاوتی در تعیین قیمت ارسال بار ها تاثیر گزار هستند، مثلا وزن بار شما چقدر می باشد و نوع بار شما چه جنسی می باشد، نوع بسته بندی بار شما و چند عامل دیگر به همین جهت بصورت متنی امکانا اعلام هزینه وجود ندارد و حتما باید با یکی از اشخاص متخصص و کارشناسان سایت کیپه تماس بگیرید تا شرایط و هزینه کامل خدمت شما اعلام گردد.

ترکیه، کشور که موقعیت منحصر به فرد جغرافیایی را اشغال می کند و در آسیا و تا حدی در اروپا قرار دارد. در طول تاریخ آن به عنوان یک مانع و یک پل بین دو قاره عمل کرده است.

موقعیت حغرافیایی تریکه
موقعیت حغرافیایی تریکه

ترکیه در تقاطع بالکان، قفقاز، خاورمیانه و دریای مدیترانه واقع شده است. این کشور از لحاظ قلمرو و جمعیت از کشورهای بزرگتر منطقه است و سطح زمین آن بیشتر از هر کشور اروپایی است. تقریبا تمام کشور در آسیا هستند که شامل شبه جزیره مستطیلی آسیای صغیر – همچنین آناتولی (Anadolu) و در شرق، بخشی از یک منطقه کوهستانی که بعدها به عنوان سرزمین ارمنستان شناخته می شود، شناخته شده است. تراکیه ترک (تراکیا) باقی مانده-در جنوب شرقی اروپا قرار دارد و یک بقایای کوچک یک امپراتوری است که بارها در بسیاری از بالکان گسترش یافته است.

همچنین بخوانید  ارسال بارهوایی به پرتغال - فریت بار پرتغال - قیمت و نحوه ارسال به پرتغال

فریت بار به ترکیه/ ارسال بار هوایی

کشور ترکیه از نظر موقعیت جغرافیایی در همسایگی ایران قرار دارد بنا به همین دلیل هرساله افراد زیادی از ایران به قصد مهاجرت و مسافرت وارد ترکیه می‌شوند. ترکیه از نظر کارآفرینی و اقتصاد یکی از کشورهای سرشناس جهان می باشد و همچنین صادرات و واردات کالا بین ایران و ترکیه به دلایل مختلف بسیار می باشد.تجار و افرادی که در کار تجارت هستند با استفاده از راه های هوایی و زمینی کالاهای خود را ببین دوکشور تبادل می کنند. راه زمینی از نظر زمان ، هزینه و خطرات جاده ای مقرون به صرفه نیست، بنابراین بهترین راه که زمان و خطرات کمتری را در بر دارد ارسال بار هوایی می باشد. که شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه این امکان را برای شما هم وطنان عزیز فراهم کرده است.

پالت بندی/ ارسال بار به ترکیه

تمامی محصولات و بار هایی که از طریق شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه ارسال می شوند به صورت پالت بندی شده هستند ودلیل آن هم بدور بودن بار از صدمه و شرایط محیطی و ارتعاش حمل و نقل می باشد.مواد مورد استفاده برای ایجاد جعبه را می توان از چوب، تخته سه لا، OSB یا هر محصول دیگر که به اندازه کافی قوی برای انجام مهار تولید محصول است ساخت با دانش Riverview ما قادر به ساخت هر اندازه یا طراحی جعبه می باشیم

انتخاب جعبه مناسب یکی از مهمترین مواردی است که می توانید انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که اقلام در طول حمل و نقل محافظت شده و با خیال راحت حمل می شوند. هنگام انتخاب یک جعبه سه چیز وجود دارد: جعبه اندازه، جعبه قدرت و اینکه آیا یک جعبه قدیمی مجددا کشیده شده است به اندازه کافی قوی است.

همچنین بخوانید  ارسال بارهوایی به تایوان - فریت بار به تایوان - قیمت و نحوه ارسال به تایوان

وسایل و بارها به صورت جداگانه و در دسته های مختلف همچون شکستنی، مواد غذایی، وسایل منزل و غیره پالت بندی می شود که این کار از صدمه دیدن بار ها جلوگیری می کند و حمل و نقل ان نیز راحت است.

پالت بندی
پالت بندی

خدمات فریت بار و حمل هوایی کیپه

همانگونه که گفته شئ تمامی کالا ها و وسایل به صورت حرفه ای کاملا ایمن توسط تیم فریت بار کیپه پالت بندی (بسته بندی) می شود.

برای ارسال بار باید کارهای تشریفات گمرکی ان انجام شود که خود شخص ارسال کننده می تواند انها ار انجام دهد. اما بهترین راه حل این است که این کار توسط کارشناسان مجرب شرکت فریت بار و هوایی کیپه انجام گیرد. تیم کارشناسی کیپه با توجه به درخواست مشتری تمامی کار های شریفات گمرکی را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد تا هیچ کونه اختلالی در ارسال بار پیش نیاید.

فرودگاه ترکیه/ استانبل

فرودگاه آتاتورک، فرودگاه اصلی استانبول، در محله یشیلکوی منطقه Bakırköy واقع شده و توسط شهر استانبول احاطه شده است.فرودگاه استانبول آتاتورک، فرودگاه اصلی استانبول است و بزرگترین فرودگاه در ترکیه با تعداد کل مسافرین، مقصد های خدمت و حمل و نقل هوایی می باشد.

فرودگاه آتاتورک
فرودگاه آتاتورک

جهت ثبت سفارش ارسال بار هوایی توسط شرکت فریت بار کیپه  با شماره های سایت تماس بگیرید…
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *