فریت بار به آلمان/ ارسال بار به فرانکفورت

ارسال بار به آلمان – فریت بار آلمان – قیمت و نحوه ارسال بار به آلمان

آلمان یک کشور اروپای غربی با چشم انداز جنگل ها، رودخانه ها، کوه ها و سواحل دریای شمال است. المان بیش از 2 هزار سال سابقه دارد. برلین، پایتخت آن، به صحنه های هنری و شب زنده داری، دروازه براندنبورگ و بسیاری از سایت های مربوط به جنگ جهانی دوم می پردازد. مونیخ برای سالن های جشن Oktoberfest و آبجو، از جمله Hofbräuhaus قرن شانزدهم شناخته شده است. فرانکفورت آسمان خراش ها، بانک مرکزی اروپا را در اختیار دارد.

موقعیت جغرافیایی المان
موقعیت جغرافیایی المان

یکی از بزرگترین کشورهای اروپایی، آلمان دارای طیف گسترده ای از مناظر است: کوه های بلند و بلند جنوب. دشت های شنی، نورد شمالی تپه های جنگلی از غرب شهرنشینی؛ و دشتهای کشاورزی کشاورزی. در قلب روحانی کشور، شهر باشکوه شرقی شرقی برلین، که از خاکستر جنگ جهانی دوم فونیکسکی شده است، در حال حاضر، پس از دهه های پارتیشن، پایتخت یک آلمان متحد شده و رودخانه راین که جریان دارد به سمت شمال از سوئیس و در هنر نقاشی، ادبیات، فولکلور و آهنگ جشن گرفته می شود.

ارسال بارهوایی به المان/ فریت بار

هر کشوری دارای ویژگی های خاص خود است. ما می دانیم که وقتی آلمان را به عنوان کشورجدید برای مسافرت ویا مهاجرت انتخاب میکنید چگونه و از کجا باید شروع کنید، مطمئنن شما که قصد مسافرت دارید به چگونگی ارسال بار و وسایل منزل به کشور مد نظر به عنوان مشکل اصلی و اساسی برخواهید خورد. شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه همه راهنمایی ها و معلومات لازم در مورد نحوه ارسال بار به المان و کار های گمرکی که نیاز به دانش کافی دارد را برای شما عزیزان بیان میکند.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به تفلیس -  فریت بار به گرجستان – قیمت و نحوه ارسال بار به تفلیس

سایر خدمات شرکت فریت بار کیپه/ ارسال با به المان

پالت بندی وسایل منزل، شکستنی، البسه وغیره به صورت استاندارد و حرفه ای.

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر: بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و آگاهی نیاز دارد. و از طرفی باعث  می شوند  که بار ارسالی با مشکل مواجه شود.شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اتمام می رسانند.

بعد از کار تشریفاتی گمرک نوبت به بسته بندی بار و وسایل می شود که این کار درفرودگاه توسط نیروهای حرفه ای صورت میگیرد.

خیلی از کسانی که در کار صادرات و واردات هستند حساسیت بیشتر بر روی کالاهای خود دارند و نحوه بسته بندی و نگهداری بار برای انها بسیار مهم می باشد بنابراین شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه با کمال دقت و مهارت تمامی کالاها و وسایل را پالت بندی وارسال میکند.

فرودگاه بین المللی المان/ فرانکفورت

فرودگاه فرانکفورت، فرودگاه بین المللی فرودگاه راین-ماین ، یک فرودگاه بین المللی بزرگ در فرانکفورت می باشد، فرانکفورت پنجمین شهر بزرگ آلمان و یکی از مراکز مالی پیشرو جهان است. این فرودگاه توسط Fraport اداره می شود و به عنوان مرکز اصلی لوفت هانزا است. این فرودگاه دارای ۴ باند فرود و ۲ ترمینال مسافربری است که ظرفیت جابه‌جایی ۶۵ میلیون مسافر در سال را دارد.

 فرودگاه راین-ماین
فرودگاه راین-ماین
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *