ارسال بار هوایی به فرانسه

ارسال بار به فرانسه – فریت بار فرانسه – قیمت و نحوه ارسال بار به فرانسه

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با ارسال بار به تمامی نقاط جهان با بهتربن کیفیت و کوتاه تربن زمان ممکن در خدمت شما هموطنان عزیزمان در ایران می باشد. با شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه امنیت بار و کالای خود را تضیمن کنید.

قیمت ارسال بار به فرانسه فریت بار فرانسه

همیشه در ارسال بار عوامل مختلفی تاثیر گذار بر روی قیمت هستند، مثلا وزن بار شما چقدر می باشد و شرایط ارسال و امنیت بار و… همگی در کنار هم تاثیر گذار بر روی قیمت می باشند  به همین جهت توصیه می کنیم حتما قبل از هر کاری با کارشناسان سایت فریت بار کیپه تماس بگیرید تا همه جزئیات در اخیتار شما قرار بگیرد.

فرانسه در اروپای غربی شامل شهرهای قرون وسطی، روستاهای آلپ و سواحل مدیترانه ای است. پاریس، پایتخت آن، به خانه های مد، موزه های هنر کلاسیک از جمله لوور و آثار تاریخی مانند برج ایفل مشهور است. این کشور همچنین به خاطر شراب و غذاهای پیچیده خود مشهور است. نقاشی های غار باستانی Lascaux، تئاتر رومی لیون و کاخ وسیع ورسای به تاریخ غنی آن گواهی می دهند.

موقعیت جغرافیایی فرانسه

فرانسوی یکی از زبانهای عاشقانه است. این زبانها، از جمله ایتالیایی و اسپانیایی، ریشه در زبان لاتین دارند. امروزه فرانسوی دومین زبان مورد مطالعه در زبان انگلیسی است و بیش از 300 میلیون نفر در سراسر دنیا به عنوان زبان اول یا دوم صحبت می کنند.

ارسال بارهوایی به فرانسه/ فریت بار

به دلیل تمامی زیبایی ها و پیشرفت های گفته شده در فرانسه هرساله مسافران وتوریست های بسیاری قصد مسافرت از ایران به فرانسه را دارند و همیشه این دغدغه برای مسافران پیش می اید که وسایل و بار خود را به چه نحوی به کشور فرانسه ارسال کنند که بدون هیچ صدمه ای و در وقت معیین به دست انها برسد. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه با تیم مجرب و کارشناسان خود این امکان را برای افرادی که قصد ارسال بار به کشور های خارجی را دارند فراهم کرده است.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به سیلت - فریت بار به سیلت - قیمت و نحوه ارسال به سیلت

سایرخدمات فریت بار کیپه برای ارسال بار به فرانسه

پالت بندی وسایل منزل، شکستنی، البسه وغیره به صورت استاندارد و حرفه ای.

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر: بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و آگاهی نیاز دارد. و از طرفی باعث  می شوند  که بار ارسالی با مشکل مواجه شود.شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اتمام می رسانند.

بعد از کار تشریفاتی گمرک نوبت به بسته بندی بار و وسایل می شود که این کار درفرودگاه توسط نیروهای حرفه ای صورت میگیرد.

خیلی از کسانی که در کار صادرات و واردات هستند حساسیت بیشتر بر روی کالاهای خود دارند و نحوه بسته بندی و نگهداری بار برای انها بسیار مهم می باشد بنابراین شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه با کمال دقت و مهارت تمامی کالاها و وسایل را پالت بندی وارسال میکند.

پالت بندی برخی محصولات در صورت لزوم:برخی از وسایل و یا حتی وسایلی که شکستنی نیستن به درخواست فرد ارسال کننده  و کارشناسان پالت بندی میشوند و این کا از اسیب دیدن محصول در طول مسیر جلوگیری می کند مسئولیت تمامی این کارها بر عهده ی شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه می باشد.

پالت بندی

فرودگاه بین المللی فرانسه

فرودگاه پاریس شارل دوگل به عنوان فرودگاه روایی (نام منطقه محلی) شناخته می شود، بزرگترین فرودگاه بین المللی در فرانسه وبزرگترین در اروپا. در مارس 1974 افتتاح شد. اکثر فرودگاه ها به دو محل تقسیم می شوند: اول، شهر سرویس می شود، دوم شهر است که فرودگاه واقع شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *