ارسال بار به هلند – فریت بار هلند – قیمت و نحوه ارسال بار به هلند

هلند، یک کشور در شمال غربی اروپا، برای منظره ای صاف از کانال ها، زمینه های لاله، آسیاب های بادی و مسیرهای دوچرخه سواری شناخته شده است. آمستردام، پایتخت، به موزه Rijksmuseum، موزه ون گوگ و خانه ی فرانک روزنامه نگار یهودی در طول جنگ جهانی. قصرهای Canalside و کارهای هنری از جمله Rembrandt و Vermeer از قرن هفدهم “عصر طلایی” باقی مانده است.

هلند در شمال غرب اروپا واقع شده است. کشور دارای مرز با آلمان در شرق و بلژیک در جنوب است. غرب و شمال ساحل هلند هستند و توسط دریای شمال تعریف شده اند. ارز رسمی یورو است. هلند شامل دوازده استان است. علاوه بر هلند شمالی و جنوبی، اینها عبارتند از اوترخت، هلدرلند، برابانت شمالی، اوبریسل، فلوریدا، درنته، فریسلند، گرینینگن، لیمبورگ و زلاند. هر استان دارای چشم انداز ی زیبا است. بیش از 17 میلیون نفر در این ولایات زندگی می کنند.

صادرات هلند

بر اساس تخمین ها از Factbook سازمان اطلاعات مرکزی سازمان اطلاعات، خدمات کالاهای صادراتی هلند 83 درصد از کل تولید اقتصادی هلند و یا تولید ناخالص داخلی را نشان می دهد. لطفا توجه داشته باشید که ارزش کل کالاها و خدمات صادراتی شامل سهم قابل توجهی از صادرات مجدد است. تجزیه و تحلیل زیر تنها بر محصولات صادراتی تمرکز دارد.

10 نمونه از صادرات هلند

  • ماشین آلات از جمله رایانه
  • سوخت های معدنی از جمله نفت
  • ماشین آلات و تجهیزات الکتریکی
  • داروسازی
  • تجهیزات نوری، فنی و پزشکی
  • وسایل نقلیه
  • پلاستیک، محصولات پلاستیکی
  • مواد شیمیایی آلی
  • آهن، فولاد
  • سایر محصولات شیمیایی

قریبا 80 درصد از گل های گل دنیا از هلند می آید

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به باتومی -  فریت بار به گرجستان – قیمت و نحوه ارسال بار به باتومی

اکثریت از آنها لاله هستند، و آن را صادر کننده برجسته جهان شیرین می کند. انتظار می رود در سال 2017، صنعت لعاب برای اولین بار به 2 میلیون گل برسد، که در کنار میلیون ها گل دیگر، که عمدتا برای صادرات (حدود 90 درصد) رشد کرده است

ارسال بار به هلند/ واردات از هلند

همان طور که در مورد کشور هلند، شگفتی های بی نظیر و صادرات بزرگ هلند توضیحاتی داده شد. می توان این کشور را به عنوان یکی از مقصد های مهم برای مسافرات انتخاب کرد. در فصل های خاص مخصوصا فصل بهار به دلیل رشد و پرورش گل های زیبا و شاخص ان مسافران و مهاجران زیادی از ایران وارد این کشور پهناور می شوند. یکی از دغدغه های این مسافران ارسال ویا وارد کردن وسایل خود به ایران است. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه در راستایه این گونه مشکلات با استفاده از حمل بارهوایی تمامی وسایل و کالا های مجاز را با بهترین امکانات و کیفیت برای شما عزیزان جابجا خواهد کرد.

سایرخدمات فریت بار کیپه برای ارسال بار به هلند

پالت بندی وسایل منزل، شکستنی، البسه وغیره به صورت استاندارد و حرفه ای.

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر: بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و آگاهی نیاز دارد. و از طرفی باعث  می شوند  که بار ارسالی با مشکل مواجه شود.شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اتمام می رسانند.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به مسکو - فریت بار به مسکو روسیه - قیمت و نحوه ارسال بار به مسکو

بعد از کار تشریفاتی گمرک نوبت به بسته بندی بار و وسایل می شود که این کار درفرودگاه توسط نیروهای حرفه ای صورت میگیرد.

خیلی از کسانی که در کار صادرات و واردات هستند حساسیت بیشتر بر روی کالاهای خود دارند و نحوه بسته بندی و نگهداری بار برای انها بسیار مهم می باشد. محصولاتی که در بالا توضیح داده شد باید با دقت بالا و مواد مخصوص پالت بندی شوند بنابراین شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه با کمال دقت و مهارت تمامی کالاها و وسایل را پالت بندی و ارسال میکند.

اطلاعات در مورد فرودگاه آمستردام شیفل

فرودگاه آمستردام اغلب توسط اسلواکی به عنوان اسپیپول نامیده می شود. این بزرگترین فرودگاه در هلند و یکی از مهم ترین در اروپا است.در صنعت حمل و نقل هوایی، فرودگاه آمستردام با کد IATA AMS نشان داده شده است،فرودگاه آمستردام، فرودگاه دارای شش باند است.

فرودگاه آمستردام شیفل
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *