فریت بار چیست

ارسال محصولات غذایی به خارج از کشور – ارسال هوایی مواد خوراکی – قیمت و نحوه ارسال مواد غدایی

تماس با کارشناس فریت بار

ارسال محصولات غذایی به خارج از کشور یکی دیگر از دسته های ارسالی می باشد که به گفته کارشناسان صنعت هواپیمایی، مصرف کنندگان امروز خواهان دسترسی به تقریبا هر چیزی در هر زمان از سال، از جمله مجموعه ای از اقلام مواد غذایی از کشورهای مختلف است. کارمن تیلور، مدیر عامل شرکت هواپیمایی آمریکایی در آمریکای لاتین، این موضوع را مطرح می کند: “اشتیاق مصرف کنندگان برای تمام انواع غذاهایی که در طول سال موجود می باشند ادامه دارد.

تماس با کارشناس فریت بار

طبق گفته نیک فینبو، برخی از داغ ترین روند غذا و کالاها شامل صادرات ماهی قزل آلا اسکاتلند به ایالات متحده و صادرات گیلاس های  U.S.  به انگلستان است. میفای وایگز، می گوید: خطوط تجاری ایالات متحده و آمریکای جنوبی تحت تأثیر صادرات سبزیجات آمریکای جنوبی مانند اسپارگ به ایالات متحده قرار دارد. او همچنین یادآور شد که واردات گوجه فرنگی از گوام یکی دیگر از اقلام محبوب است

با این حال، این روند به نوعی وابسته به فصلی بودن محصول واقعی خود است. در حالی که حمل و نقل هوایی در حال افزایش است و حجم مواد غذایی در سراسر جهان، مانند دیگر ارائه دهندگان حمل و نقل، در نبرد بی پایان با افزایش هزینه های سوخت هستند.

ارسال محصولات غذایی به خارج از کشور

فکر کردن به ارسال برخی از مواد خوراکی به یکی از دوستان یا بستگان در خارج از کشور میتواند جالب باشد در فریت بار کیپه ما درک می کنیم که هیچ چیز بیش از غذاهای مورد علاقه خاطرات را یادآوری نمی کند، بنابراین ما لیستی از “انجام و مقاصد” را برای کمک به تهیه بسته غذایی مناسب آماده کرده ایم.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به سالزبورگ - فریت بار به سالزبورگ - قیمت و نحوه ارسال بار به سالزبورگ

هنگامی که در مورد ارسال اقلام غذا به خارج از کشور از طریق پیک می آید، قوانین نسبتا ساده هستند: شما نمی توانید هر گونه اقلام غذایی را که به عنوان خوراک فیش خورده (چیزهایی که می توانند از بین بروند یا می توانند در حین ترانزیت خراب شوند) ارسال نکنند. این مهم ترین قاعده همه است و تا زمانی که به این قاعده برسید، به خوبی خواهید بود.

ارسال محصولات غذایی به خارج از کشور

ارسال محصولات غذایی به خارج از کشور

چه خوراکی می تواند حمل شود؟

  • غذا باید در بسته بندی تولید کنندگان اصلی باشد.
  • بسته بندی مواد غذایی باید مهر و موم شده و به هیچ وجه دستکاری نشود.
  • برچسب غذا باید تمام مواد تشکیل دهنده را فهرست کند.
  • غذا باید از تاریخ حمل و نقل طول عمر بیش از 6 ماه داشته باشد.
  • تمام غذاهایی که عمر مفید کمتر از 6 ماه را دارند، به عنوان خوراک های فاسد طبقه بندی می شوند و نمی توانند از طریق پیک ارسال شوند، حتی اگر فروشگاه خریداری شوند.

غذاهای ساخته شده در خانه

متاسفانه، غذاهای خانگی و محصولات پخته معمولا به دسته غذاهای فاسد سبب می شوند چون حاوی مواد نگهدارنده نیستند و در طی حمل و نقل از بین می روند یا از بین می روند. همه کالاهای غذایی که به عنوان غذاهای فاسد طبقه بندی می شوند برای حمل و نقل از طریق پیک مجاز نمی باشند،

ارسال محصولات غذایی به خارج از کشور

ارسال محصولات غذایی به خارج از کشور

برنامه های تازه و خدمات

با توجه به اینکه محصولات غذایی بیشتری حمل می شود و اغلب برای فاصله های طولانی، حمل و نقل به طور یکسان به دنبال راه هایی برای جلوگیری از فاسد شدن در طول راه است. برای شروع، مهم است که مطمئن شوید که محصول خیلی گرم یا خیلی سرد نیست. یکی از راه حل ها، فریت بار کیپه برنامه AA برای نظارت بر کنترل دمای منفعل و فعال در حین حمل و نقل طراحی شده است.

همچنین بخوانید  ارسال بارهوایی به پاراگوئه - فریت بار پاراگوئه - قیمت و نحوه ارسال به پاراگوئه

هرچند ظروف کنترل دما که ما ارائه می دهیم برای صنعت داروسازی بیشتر هدف قرار می گیرند، ما مشتریان بیشتری از مواد غذایی را در آنجا می بینیم که به دنبال این نوع خدمات هستند.” قابلیت نظارت و پیگیری حمل و نقل آنلاین یکی از مزایای برنامه کیپه می باشد.

فریت بار کیپه همچنین سرویس خنک کننده ای ارائه می دهد که خنک سازی را برای حمل و نقل فراهم می کند. هنگامی که محموله ها وارد می شوند، ما آنها را در کولر قرار می دهیم تا آنها را از عناصر آب و هوایی محافظت کنیم.

محصولات دیگری هستند که به دلیل خوب بسته بندی نشدن و همچنین رعایت نکردن نکات از طرف فرد ارسال کننده فاسد می شوند ، به احتمال زیاد کیفیت کاهش می یابد، به همین دلیل محصولاتی که احتمال فاسد شدن را دارند باید به موقع تحویل داده شوند. یکی از مزایای استفاده از این سرویس این است که محموله فاسدشدنی در مسیر بی وقفه و مستقیم قرار می گیرد. فریت بار کیپه تضمین می کند که حمل و نقل در آینده در دسترس خواهد بود و یا مشتری بازپرداخت دریافت خواهید کرد.

ارسال محصولات غذایی به خارج از کشور

ارسال محصولات غذایی به خارج از کشور

تجهیزات سرد

همراه با استفاده از بهترین برنامه ها و خدمات در دسترس، استفاده از تجهیزات مناسب برای ردیابی محموله های مهم و اطمینان از موارد فوری در دمای مطلوب باقی می ماند.

یک قطعه از تجهیزات که توسط ارسال بار هایی کیپه استفاده می شود یک شرکت را با دید کامل در زنجیره نگهداری فراهم می کند و همچنین اطلاعاتی از قبیل مکان فعلی و نظارت بر درجه حرارت پیشگیرانه را فراهم می کند. این دستگاه همچنین اطلاعات مربوط به رطوبت و حرکت محموله را ارائه می دهد.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به لس آنجلس - فریت بار به لس آنجلس - قیمت و نحوه ارسال بار به لس آنجلس

یکی از نگرانی های دستگاه داشتن قدرت باتری کافی در طول پرواز است. هنگامی که دستگاه های الکترونیکی در یک هواپیما قرار می گیرند و به آنها متصل می شوند، به طور پیوسته تلاش می کنند تا به شبکه های مجاور وصل شوند، که باعث می شود باتری خیلی سریع تخلیه شود. مزیت ان داشتن توانایی شناختن زمان برای روشن و خاموش کردن فرستنده های آن است که به حفظ آن کمک می کند تا عمر باتری طولانی تر داشته باشد.

نکاتی برای حمل بار هوایی

  • شناسایی مناسب مهم است: حمل و نقل تازه باید به وضوح به عنوان فاسد شدن برچسب.
  • برای حفظ بهتر حمل و نقل خود، محلول های خنک کننده را در بالا و پایین محموله قرار دهید.
  • آگاه باشید که یخ خشک به عنوان یک کالای خطرناک طبقه بندی شده است
  • مواد خوراکی سریع باید به دقت بسته بندی شوند تا حداقل 72 ساعت زمان حمل و نقل را تحمل کنند.
  • در بیشتر موارد یخ مرطوب ممنوع است فریت بار کیپه توصیه می کند که ژل به عنوان یک سیستم خنک کننده استفاده شود.

تماس با کارشناس فریت بار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *