ارسال بار هوایی پوشاک

ارسال بار هوایی به ویتنام – فریت بار به ویتنام – قیمت و نحوه ارسال بار به ویتنام

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با ارسال بار به تمامی نقاط جهان با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما هموطنان عزیزمان در ایران می باشد. با شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه امنیت بار و کالای خود را تضیمن کنید.

معرفی کشور ویتنام:

ویتنام در ضلع شرقی شبه جزیره هندوچینا در جنوب شرقی آسیا واقع شده است. زبان رسمی ویتنامی است. این کشور دارای زیبایی های طبیعی مختلف و تنوع زیست محیطی است و پذیرای تعداد زیادی از گردشگران است. این کشور مستعمره سابق فرانسه بود و فرودگاه های مختلفی نیز در این دوره ساخته شد و همه آن ها پس از جنگ ویتنام تعمیر شدند. بنابراین حمل و نقل هوایی در ویتنام پیشرفته است. بیش از 20 فرودگاه وجود دارد اگرچه این کشور مساحت کمی دارد. به عنوان یک زمین کشاورزی ، منابع اصلی درآمد ویتنام به برنج ، قهوه و ذرت صادر می شود. در ویتنام ، جشنواره های محلی برگزار می شود، تنوع فرهنگی غنی وجود دارد و این به جهانیان عرضه می شود.

نقشه ویتنام

نقشه ویتنام

شهر های مهم ویتنام:

 1. هانوی – پایتخت ویتنام و مقصد مهم گردشگری
 2. شهر هوشی مین (HCMC) بزرگترین شهر ویتنام ، که در گذشته پایتخت ویتنام جنوبی با نام سایگون شناخته می شد.
 3. دا نانگ – بزرگترین شهر در ویتنام مرکزی
 4. هایپهونگ – “شهر بندری” ، بندری بزرگ در شمال ویتنام
 5. Hoi An بندر باستانی به خوبی حفظ شده
نقشه ویتنام

نقشه ویتنام

ارسال بار هوایی به ویتنام:

هنگام ارسال محموله به خارج از کشور ، ارسال کنندگان و گیرنده ها مشکلات خاصی را تجربه می کنند. اما شرکت ما برای جلوگیری از بروز این مشکلات در خدمات باربری ایران و ویتنام سخت تلاش می کند. ما در مورد مشکلات گمرکی برای کالاهای بزرگ و با ارزش و اقدامات مالیاتی کشورها به مشتریان اطلاع می دهیم و تعدیل های لازم را انجام می دهیم. ضرر و زیان بار و عمده ترین مشکلات حمل و نقل جاده ای در انتقال محموله ایران و ویتنام است. علاوه بر این، این روش گران تر است و مدت زمان بیشتری طول می کشد. اما خدمات باربری ایران و ویتنام ارائه شده توسط شرکت ما این مشکلات را برطرف کرده و تحویل قابل اعتماد ، مقرون به صرفه و سریع را تضمین می کند.

ارسال بار هوایی به ویتنام

ارسال بار هوایی به ویتنام

قیمت ارسال بار به ویتنام:

همیشه در ارسال بار عوامل مختلفی بر روی قیمت تاثیر گذار است از جمله وزن بار، فاصله کشور مقصد، بسته بندی و … به همین دلیل توصیه می کنیم حتما قبل از هر کاری با کارشناسان سایت فریت بار کیپه تماس بگیرید تا همه جزئیات در اختیار شما قرار بگیرد.

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه:

شرکت فریت بار و حمل هوایی بار کیپه خدمات حمل و نقل بین المللی حمل و نقل هوایی را ارائه می دهد که شامل همه بازارهای عمده جهانی می شود: ورودی و خروجی، بین قاره ای و بین منطقه ای. پوشش خدمات ما شامل آمریکای شمالی، آمریکای لاتین، منطقه آسیا و اقیانوس آرام، اروپا، خاورمیانه و آفریقا است.

خدمات شرکت کیپه برای فریت بار

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر: بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و آگاهی نیاز دارد. عدم آگاهی باعث  می شوند  که بار ارسالی با مشکل و یا بسیار زمانبر انجام شود. شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می دهد. بعد از کار تشریفاتی گمرک نوبت به بسته بندی بار و وسایل می شود که این کار در فرودگاه توسط نیروهای متخصص صورت می گیرد.

بسته بندی:

بیشتر نگرانی مسافران از بارهای خود، سالم ماندن و در خطر نیفتادن در هنگام بارگیری و باراندازی می باشد زیرا برای رفع این مشکل باید کالا اصولی بسته بندی شود. که با توجه به نوع کالا شرکت ما بسته بندی ها را در پالت های مقرر شده و مخصوص و متناسب با نوع بار بسته بندی می کنند. در این صورت مسافران می توانند از سالم ماندن بار خود خیالشان راحت باشد. شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه مسئولیت بار را تا بار انداز مقصد و تحویل به شما به عهده می گیرد.

برخی از وسایل و یا حتی وسایلی که شکستنی نیستند به درخواست فرد ارسال کننده و کارشناسان پالت بندی می شوند و این کار از آسیب دیدن محصول در طول مسیر جلوگیری می‌کند مسئولیت تمامی این کارها بر عهده‌ی شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه می باشد.

فرودگاه های مهم ویتنام:

شرکت هواپیمایی ملی هواپیمایی ویتنام است که پروازهای خود را به دو شهر بزرگ ویتنام از شهرهای مختلف استرالیا ، آسیا و اروپا انجام می دهد. شرکت هواپیمایی ویتنام به کلیه شهرهای پایتخت کشورهای جنوب شرقی آسیا به جز دلی ، بندر سری بگاوان و نایپیداو خدمت می کند. بزرگترین شرکت هواپیمایی کم هزینه Vietjet Air است که به تعداد فزاینده ای از مناطق منطقه از جمله بانکوک، چیانگ مای، هنگ کنگ، دهلی نو، سئول، سنگاپور و یانگون و … پرواز می کند.

 • فرودگاه بین‌المللی کن دو در شهر کان تو
 • فرودگاه بین‌المللی لین کنگ در شهر دا لات
 • فرودگاه بین‌المللی دا نانگ در شهر دانانگ
 • فرودگاه بین‌المللی کت بای در شهر هایفونگ
 • فرودگاه بین‌المللی نوا به در شهر هانوی
 • فرودگاه سایگون در شهر هوشی‌مین
 • فرودگاه بین‌المللی فو بای در شهر هوء
 • فرودگاه بین‌المللی کام رانح در شهر نها ترنگ
فرودگاه بین‌المللی کن دو در شهر کان تو

فرودگاه بین‌المللی کن دو در شهر کان تو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *