ارسال بارهوایی به اوکراین

ارسال بارهوایی به اوکراین – فریت بار اوکراین – قیمت و نحوه ارسال به اوکراین

تماس با کارشناس فریت بار

شرکت فریت بار وحمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به اوکراین و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند کی اف وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه اوکراین ارسال کنید یا برعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ی و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

تماس با کارشناس فریت بار

درباره اوکراین

اوکراین کشور بزرگی در اروپای شرقی است. این در انتهای شمال غربی دریای سیاه، با روسیه در شرق، بلاروس در شمال، لهستان در شمال غربی، اسلواکی و مجارستان در غرب، و رومانی در جنوب غربی و جنوب با مولداوی در میان است. تاریخ اوکراین طولانی و افتخار است، با شروع از کیان روس (احتمالا توسط وایکینگهای سوئدی) به عنوان قدرتمندترین دولت در قرون وسطی اروپا تاسیس شده است. در حالی که این کشور سقوط سد انحصار مغول را گرفت، بخش غربی اوکراین از قرن چهاردهم تا قرن هجدهم بخشی از امپراطوری لهستان و لیتوانی بود، حتی مدرن اوکراین، آن را بدهی های خاصی می دانست. یک دولت بعدی اوکراین توانست، در مواجهه با فشار مسلح صعودی، بیش از یک قرن خود را مستقل نگه دارد، اما امپراتوری روسیه در قرن هجدهم، به ضرر فرهنگ و هویت خود، بسیاری از اوکراین را جذب کرد.

ارسال بارهوایی به اوکراین

ارسال بارهوایی به اوکراین

تقسیمات مناطق اوکراین

  • اوکراین مرکزی: مرکز سیاسی، اقتصادی و فرهنگی اوکراین، در اطراف پایتخت کیف قرار دارد
  • غرب اوکراین: از لحاظ تاریخی تحت کنترل کشورهای اروپایی غیر روسی برای قرن ها (به عنوان مثال لهستان، لیتوانی، مجارستان، رومانی، چکسلواکی و ترکیه)؛ بر این اساس شما می توانید معماری، آشپزی، زبان و دین مرکزی اروپا را پیدا کنید
  • شرق اوکراین: بخش سنگ شکن صنعتی و روحانیون دونباس که به شهرهای شوروی بزرگ و بزرگترین جمعیت قومی روسیه وابسته است
  • جنوب اوکراین: محبوب اوکراین سواحل دریای سیاه، بهترین برای شهرستان با شکوه از اودسا شناخته شده است
همچنین بخوانید  ارسال بار به فرانسه - فریت بار فرانسه - قیمت و نحوه ارسال بار به فرانسه

قیمت ارسال بارهوایی به اوکراین

همه ما از دریافت چیزی لذت می بریم. و مطمئنا بنا به یک مناسبت بود که هر یک از ما مجبور به ارسال یک هدیه به یک دوست، یک کالا به یک مشتری، اسناد به یک شریک تجاری. می شدیم. گاهی اوقات شما باید جستجو و مقایسه اطلاعات را در مورد اینکه چه کسی آماده ارائه ارزانترین یا سریع ترین خدمات تحویل می باشد، و گاهی اوقات با شک و تردید در مورد این که آیا واقعا تحویل امن است.

گاهی اوقات، زمانی که ما نیاز به حمل فوری را داریم، به قیمت چنین خدماتی که با توجه به فاصله بیش از حد زیاد است، هراس داریم. اگرچه ظاهرا یک روش ساده است، حمل و نقل از ایران به اوکراین مشکل می شود. این مورد با فریت بار کیپه قابل حل است. یک روش که ممکن است قبلا باعث ناراحتی شما شده است با کیپه بسیار ساده است. شما فقط باید جزئیات حمل و نقل را در فرم پرس و جو وارد کنید و به طور منظم حالت های حمل و نقل و قیمت های ارائه شده توسط شرکت فریت بار کیپه را خواهید دید. ویژگی پلت فرم کیپه این است که سیستم به تنهایی بهترین پیشنهاد را از لحاظ قیمت و زمان برای حمل و نقل (فوری یا نه) از ایران به اوکراین پیدا می کند. فقط چند ثانیه طول خواهد کشید.

ارسال یک بسته به اوکراین

اوکراین بزرگترین کشور در اروپا است و تقریبا 50 میلیون نفر جمعیت دارد. با توجه به این که کشور نشان دهنده یک بازار بزرگ و توسعه یافته مصرف کننده است، تقاضای زیادی برای خدمات حمل و نقل هوایی به اوکراین وجود دارد و با فرایند ساده رزرو آنلاین و خدمات تخفیف ویژه خدمات کیپه، ارسال یک بسته به کشور اروپای شرقی تمام کشور های جهان آسان تر و ارزان تر می باشد.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به بولونیا -  فریت بار به بولونیا – قیمت و نحوه ارسال بار به بولونیا

آیا شما به دنبال ارسال یک بسته به اوکراین به دلایل کسب و کار و یا شخصی هستید، در مقایسه با رزرو مستقیم با حامل، می توانید با فریت بار کیپه از صرفه جویی های بزرگ لذت ببرید. برای دریافت یک نقل قول و مقایسه قیمت های تحویل بار، به سادگی وزن و ابعاد بسته را که می خواهید ارسال کنید با ما تماس بگیرید.

ارسال بارهوایی به اوکراین

ارسال بارهوایی به اوکراین

سایرخدمات فریت بار کیپه برای ارسال بار به لهستان

پالت بندی وسایل منزل، شکستنی، البسه وغیره به صورت استاندارد و حرفه ای.

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر: بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و آگاهی نیاز دارد. و از طرفی باعث  می شوند  که بار ارسالی با مشکل مواجه شود.شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اتمام می رسانند.

بعد از کار تشریفاتی گمرک نوبت به بسته بندی بار و وسایل می شود که این کار درفرودگاه توسط نیروهای حرفه ای صورت میگیرد.

خیلی از کسانی که در کار صادرات و واردات هستند حساسیت بیشتر بر روی کالاهای خود دارند و نحوه بسته بندی و نگهداری بار برای انها بسیار مهم می باشد. محصولاتی که در بالا توضیح داده شد باید با دقت بالا و مواد مخصوص پالت بندی شوند بنابراین فریت بار کیپه با کمال دقت و مهارت تمامی کالاها و وسایل را پالت بندی و ارسال میکند.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به کوالالامپور - فریت بار به کوالالامپور - قیمت و نحوه ارسال بار به کوالالامپور

قوانین ویزا اوکراین

برای کشورهای دیگر، ویزا در عرض چند ساعت از بازدید از یک کنسولگری / سفارت در اوکراین قابل دسترسی است. ممکن است “نامه دعوت نامه” از طرف دوست، اعضای خانواده، ارائه خدمات یا ارائه دهنده خدمات تجاری مورد نیاز باشد.

همیشه بدانید که چقدر ارز با شما دارید. مقامات گمرکی ممکن است در مورد مقدار به کشور وارد شود. ممنوع است که مقدار زیادی از ارز اوکراین به کشور، مگر اینکه آن را پس از ترک اوکراین اعلام کرد. مبلغ نقدی معادل 10،000 یورو یا بیشتر باید به صورت ورود یا خروج از اوکراین اعلام شود.

هنگام ورود به کشور دیگر نیازی به تکمیل فرم مهاجرتی نخواهید داشت. با این حال، اگر پاسپورت شما برای تمبرها فضای نداشته باشد یا شما نمی خواهید آن را تمدید کنید، هنوز می توانید یک فرم مهاجرت را در خانه پر کنید و به جای گذرنامه آن را تمدید کنید.

فرودگاه بین المللی اوکراین

دو پایانه هوایی بزرگ در نزدیکی کیف، پایتخت اوکراین واقع شده است. این فرودگاه بین المللی Boryspil و Zhuliany است. آنهایی که باقی مانده اند در سراسر کشور پراکنده شده و در نزدیکی بزرگترین شهرهای اوکراین واقع شده اند

فرودگاه بین المللی Boryspil  بزرگترین فرودگاه اوکراین است – بیش از 60 درصد از ترافیک مسافری هوایی اوکراین. در حدود 30 کیلومتری جنوب شرقی مرکز کیف قرار دارد و سالانه بیش از 8 میلیون مسافر را در اختیار دارد.

در اوکراین بیش از 20 فرودگاه وجود دارد. با توجه به انتساب روسیه در سال 2014 کریمه و جنگ در دونساس، مقامات حمل و نقل هوایی اوکراین مجبور شدند گواهینامه های فرودگاه ها را در منطقه عملیات نظامی لغو کنند، زیرا کنترل های مثبتی بر فرودگاه ها در کریمه و شرق اوکراین وجود ندارد.

ارسال بارهوایی به اوکراین

ارسال بارهوایی به اوکراین

تماس با کارشناس فریت بار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *