فریت بار به ترکمنستان

ارسال بار هوایی به ترکمنستان – فریت بار به ترکمنستان – قیمت و نحوه ارسال بار به ترکمنستان

تماس با کارشناس فریت بار

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با ارسال بار به تمامی نقاط جهان با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما هموطنان عزیزمان در ایران می باشد. با شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه امنیت بار و کالای خود را تضیمن کنید.

تماس با کارشناس فریت بار

معرفی کشور ترکمنستان:

ترکمنستان یک کشور در آسیای مرکزی با جمعیت حدود 5 میلیون و یک منطقه نزدیک به نیم میلیون کیلومتر مربع یا تقریبا به اندازه اسپانیا است. کشورهای همسایه ایران و افغانستان به جنوب و ازبکستان و قزاقستان به شمال است. این ساحل در دریای خزر ساحلی است، اما در غیر این صورت دریای سرخ است. تقریبا 80٪ کشور بخشی از کویر Karakum است.

ترکمنستان

ترکمنستان

زندگی سنتی ترکمن ها این است که چوپانان عشایر، گرچه برخی از آن ها در قرن ها در شهرها سکونت دارند. این کشور با فرش های خوب خود (یکی حتی در پرچم خود) و اسب ها شناخته شده است. این یک کشور نسبتا فقیر است که از جهان جدا شده است. به غیر از این، میلیاردها دلار برای مدرن سازی در عشق آباد، ترکمنباشی و بسیاری از شهرهای دیگر در دوران پسا شوروی صرف شده است. همچنین، کشور دارای ذخایر نفت و گاز گسترده ای است که با خط لوله به چین، ایران و به زودی آذربایجان توسعه می یابد. ترکمنستان دومین ثروتمندترین کشور در آسیای مرکزی است.

کشور ترکمنستان

کشور ترکمنستان

شهر های مهم ترکمنستان:

 1. عشق آباد، پایتخت ترکمنستان (2004: 727،200 نفر)
 2. بالکانابات (2004: 140،000 ساکن)
 3. داشوگاز Tashauz (2004: 210،000 ساکن)
 4. مری (2004: 160،000 نفر)
 5. ترکمن آباد (2004: 256،000 نفر)
 6. ترکمنباشی (یک بندر در کنار دریای خزر (2004: 86،000 نفر)
همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به هلسینکی -  فریت بار به هلسینکی – قیمت و نحوه ارسال بار به هلسینکی

از لحاظ تاریخی، بیشتر این شهرها در امتداد جاده ابریشم قرار داشتند.

ارسال بار هوایی به ترکمنستان:

ارسال بار هوایی به ترکمنستان از فرودگاه امام خمینی به مقصد فرودگاه بین‌المللی عشق‌آباد صورت می پذیرد. با توجه به همسایگی با ایران و صادرات به کشور ترکمنستان سالانه افراد زیادی مخصوصا تاجران کالاها و تولیدات و صنایع دستی ایران را به ترکمنستان صادر می کنند. بهترین سریع ترین راه برای ارسال بار هوایی ارسال از طریق هوا می باشد. با توجه به همجواری ترکمنستان با ایران تبادلات زیادی بین 2 کشور انجام می شود. شرکت فریت بار کیپه با بالاترین امنیت کالاها و محصولا شما را به ترکمنستان فریت می کند.

فریت بار به ترکمنستان

فریت بار به ترکمنستان

قیمت ارسال بار به ترکمنستان:

همیشه در ارسال بار عوامل مختلفی بر روی قیمت تاثیر گذار است از جمله وزن بار، فاصله کشور مقصد، بسته بندی و … به همین دلیل توصیه می کنیم حتما قبل از هر کاری با کارشناسان سایت فریت بار کیپه تماس بگیرید تا همه جزئیات در اختیار شما قرار بگیرد.

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه:

شرکت فریت بار و حمل هوایی بار کیپه خدمات حمل و نقل بین المللی حمل و نقل هوایی را ارائه می دهد که شامل همه بازارهای عمده جهانی می شود: ورودی و خروجی، بین قاره ای و بین منطقه ای.

پوشش خدمات ما شامل آمریکای شمالی، آمریکای لاتین، منطقه آسیا و اقیانوس آرام، اروپا، خاورمیانه و آفریقا است.

ارسال بارهوایی به ترکمنستان

ارسال بارهوایی به ترکمنستان

خدمات شرکت کیپه برای فریت بار

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر: بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و آگاهی نیاز دارد. عدم آگاهی باعث  می شوند  که بار ارسالی با مشکل و یا بسیار زمانبر انجام شود. شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می دهد. بعد از کار تشریفاتی گمرک نوبت به بسته بندی بار و وسایل می شود که این کار در فرودگاه توسط نیروهای متخصص صورت می گیرد.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به مالاکا مالزی - فریت بار به مالاکا مالزی - قیمت و نحوه ارسال بار به مالاکا مالزی

بسته بندی:

بیشتر نگرانی مسافران از بارهای خود، سالم ماندن و در خطر نیفتادن در هنگام بارگیری و باراندازی می باشد زیرا برای رفع این مشکل باید کالا اصولی بسته بندی شود. که با توجه به نوع کالا شرکت ما بسته بندی ها را در پالت های مقرر شده و مخصوص و متناسب با نوع بار بسته بندی می کنند. در این صورت مسافران می توانند از سالم ماندن بار خود خیالشان راحت باشد. شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه مسئولیت بار را تا بار انداز مقصد و تحویل به شما به عهده می گیرد.

برخی از وسایل و یا حتی وسایلی که شکستنی نیستند به درخواست فرد ارسال کننده و کارشناسان پالت بندی می شوند و این کار از آسیب دیدن محصول در طول مسیر جلوگیری می‌کند مسئولیت تمامی این کارها بر عهده‌ی شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه می باشد.

ارسال بار هوایی به ترکمنستان

ارسال بار هوایی به ترکمنستان

فرودگاه های مهم ترکمنستان:

 • فرودگاه بین الملی عشق‌آباد در شهر عشق‌آباد
 • فرودگاه داش‌اغوز در شهر داش‌اغوز
 • فرودگاه کرکی در شهر کرکوه
 • فرودگاه ماری در شهر ماری
 • فرودگاه ترکمنباشی در شهر ترکمن‌باشی
 • فرودگاه ترکمن‌آباد درر شهر ترکمن‌آباد
فرودگاه بین الملی عشق‌آباد

فرودگاه بین الملی عشق‌آباد

تماس با کارشناس فریت بار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *