فریت بار به سوئد

ارسال بارهوایی به سوئد- فریت بار سوئد- قیمت و نحوه ارسال بار به سوئد

تماس با کارشناس فریت بار

شرکت فریت بار وحمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به سوئد و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند استکهلم و گووتنبرگ وارد کنید، یا می خواهید چیزی را از ایران به یک شهر کوچک در حومه سوئد ارسال  کنید یا برعکس، شرکت فریت بار و حمل بارهوایی کیپه آن را به صورت حرفه ی و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

تماس با کارشناس فریت بار

درباره کشور سوئد

پایتخت سوئد، استکهلم، بزرگترین شهر این کشور با بیش از 950،000 ساکن است. دیگر شهرهای بزرگ گوتنبرگ، در غرب سوئد (جمعیت 570،000)، و مالمو (جمعیت 340،000) در جنوب است. اوپسالا و لند، شهرهای مشهور هستند.

کمتر از سه درصد از سطح زمین سوئد ساخته شده است و جنگل ها 69 درصد از این کشور را پوشش می دهند. سوئد بلند است – حدود 1،574 کیلومتر از بالا به پایین – و می تواند به سه منطقه عمده تقسیم شده: Götaland در جنوب، Svealand در وسط و Norrland در شمال است.

جمعیت سوئد

در سوئد 10 میلیون نفر وجود دارد که حدود 2 میلیون نفر آنها زیر 18 سال سن دارند. هشتاد و پنج درصد از آنها در شهرها زندگی می کنند. سوئد یک کشور بسیار چند فرهنگی است: 15 درصد از سوئدی ها در یک کشور دیگر متولد شده اند، در حالی که حدود یک تا پنج کودک در سوئد دارای خانواده ای با ریشه در یک کشور دیگر هستند.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به لیدز - فریت بار به لیدز انگلستان - قیمت و نحوه ارسال بار به لیدز انگلستان

قیمت ارسال بار به سوئد

سوئد تنها کشوری است که ایرانی های زیادی در ان اقامت دارند و هرساله مسافرت های زیادی ازایران به این کشور انجام می شود. مسلما افرادی که در سوئد اقامت دارند و کسانی که قصد مسافرت به این کشور را دارند دارای وسایل و بارهای زیادی از جمله (مبلمان، کتاب، ظروف شکستنی و…) می باشند که برای ارسال بارهای خود با قیمت مناسب و امنیت بالا نیاز به شرکت های فریت بار و ارسال بار هوایی دارند که بتوانند بار و کالا ها را به صورت حرفه ای و با تضمین بالا و مناسب ترین قیمت به مقصد برسانند. شرکت فریت بار وحمل بارهوایی کیپه با تیم تخصصی خود این امکان را برای شما هموطنان عزیز فراهم کرده است.

بسته بندی و فریت کردن وسایل

اگر میخواهید بسته ها و وسایل خود را از ایران به سوئد و بلعکس از سوئد به ایران ارسال کنید، کیپه میتواند این سرعت و امنیت را با قیمت مناسب تنظیم کند. در حمل و نقل هوایی بارهایی که پالت نشده اند دچار اسیب های جدی می شوند. وحمل و نقل انها به سختی قابل انجام است.اما با پالت بندی کردن وسایل که در این کار ازچوب های استاندار و فلز های محکم استفاده می شود بار شما هیچ گونه اسیبی نخواهد دید و حمل و نقل ان با دستگاه ها و ماشین الات انجام می شود.

سایرخدمات فریت بار کیپه برای ارسال بار به سوئد

پالت بندی وسایل منزل، شکستنی، البسه وغیره به صورت استاندارد و حرفه ای.

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر: بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و آگاهی نیاز دارد. و از طرفی باعث  می شوند  که بار ارسالی با مشکل مواجه شود.شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اتمام می رسانند.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به قطر - فریت بار به قطر - قیمت و نحوه ارسال بار به قطر

بعد از کار تشریفاتی گمرک نوبت به بسته بندی بار و وسایل می شود که این کار درفرودگاه توسط نیروهای حرفه ای صورت میگیرد.

خیلی از کسانی که در کار صادرات و واردات هستند حساسیت بیشتر بر روی کالاهای خود دارند و نحوه بسته بندی و نگهداری بار برای انها بسیار مهم می باشد. محصولاتی که در بالا توضیح داده شد باید با دقت بالا و مواد مخصوص پالت بندی شوند بنابراین شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه با کمال دقت و مهارت تمامی کالاها و وسایل را پالت بندی و ارسال میکند.

فرودگاه بین المللی سوئد

فرودگاه اکلومل آرلندا بین استکهلم و اوپسالا واقع شده است، پس از فرودگاه کپنهاگ و فرودگاه اسلو شلوغ ترین فرودگاه در اسکاندیناوی است. این فرودگاه به طور عمده توسط خطوط هوایی اسکاندیناوی و کم هزینه Norwegia استفاده می شود

فرودگاه در شمال پایتخت سوئد واقع در کنار بزرگراه E4 واقع شده است. خروج از 181 (Trafikplats Arlanda) این جاده شما را به فرودگاه استکهلم آرلندا می برد.

این فرودگاه دارای چهار پایانه است، مخصوصا ترمینال 2 (بین المللی)، ترمینال 3 (منطقه ای)، ترمینال 4 (داخلی) و ترمینال 5 (بین المللی).


فرودگاه اکلومل آرلندا

تماس با کارشناس فریت بار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *