ارسال بارهوایی به لهستان

ارسال بارهوایی به لهستان – فریت بار لهستان – قیمت و نحوه ارسال به لهستان

تماس با کارشناس فریت بار

شرکت فریت بار وحمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به لهستان و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند ورشو وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه لهستان ارسال کنید یا برعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ی و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

تماس با کارشناس فریت بار

درباره لهستان

لهستان یک کشور مرکزی اروپایی است که در کنار هفت کشور دیگر اروپایی قرار دارد، از جمله روسیه، آلمان و اوکراین. این کشور از سال 2004 عضو اتحادیه اروپا بوده اما از یورو استفاده نکرده است. آن پول خود را دارد – Zloty لهستانی. آب و هوای لهستان متوسط است و دمای تابستان بین 20 تا 30 درجه سانتی گراد و دمای زمستان بین 3 تا 8 درجه سانتیگراد است.

پایتخت لهستان ورشو، واقع در شرق کشور است. این یک شهر بزرگ با بیش از 2 میلیون نفر است. جاذبه های بازدید کننده در ورشو شامل میدان بازار پارک سلطنتی رزیدنس و موزه قیام ورشو است

دیگر شهرهای لهستانی که ارزش دیدن آن را دارند، کراکوف و گدانسک با شهرهای زیبا و قدیمی خود هستند. سفرهای طولانی را می توان در لهستان در اطراف معدن شور جذاب، به موزه دولتی آشویتس و قلعه Malbork گرفته شده است.

اگر در فعالیت های فضای باز هستید، لهستان پیاده روی و اسب سواری عالی را در کوه های تاترا و پارک های مختلف در سراسر کشور ارائه می دهد. ورزش های آبی در ساحل شمالی و اسکی در کوه های جنوبی، بین نوامبر و فوریه می توانند لذت ببرند.

ارسال بارهوایی به لهستان

ارسال بارهوایی به لهستان

تقسیم بندی لهستان

  •  لهستان مرکزی: لهستان مرکزی در اطراف پایتخت ورشو و شهر بزرگ Łódź با میراث تولید کننده نساجی متمرکز شده است
  •  جنوب لهستان: خانه ها به کوه های دیدنی و جذاب، قدیمی ترین معادن عملیاتی جهان، چشم انداز فوق العاده، غارها، بناهای تاریخی و شهرها. شهر قرون وسطایی با شکوه از Kraków، بیشترین بازدید کننده لهستان است، در حالی که شهرک سلیسین بزرگترین کشور در این کشور است.
  •  جنوب غربی لهستان: ترکیبی رنگارنگ از مناظر مختلف. یکی از گرم ترین مناطق لهستان با شهر بسیار محبوب و پویا. در این منطقه میراث لهستانی، آلمانی و چکی را خواهید یافت.
  •  شمال غربی لهستان: چشم انداز متنوع، غنای حیات وحش، بهشت ​​بهشت ​​پرندگان و تپه های داخلی. بخش عمده ای از این بخش از لهستان برای قرن ها به آلمان تعلق داشت که میراث آن را شکل داد.
  •  شمال لهستان: خانه به سوی ساحل جذاب لهستان؛ سواحل شنی با تپه ها و صخره ها دریاچه ها، رودخانه ها و جنگل ها.
  •  شرقی لهستان: منطقه بسیار سبز پر از دریاچه. این طبیعت بی نظیر و امکان کمپینگ در حومه های زیبا را ارائه می دهد. جنگل های منحصر به فرد اولیه و رودخانه های زیبا (مانند رودخانه بیبرگ) با گونه های حفاظت شده پرنده این منطقه را برای گردشگران جذاب تر می کند.
همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به جاکارتا - فریت بار به جاکارتا – قیمت و نحوه ارسال بار به جاکارتا

ارسال بار هوایی به لهستان

بارها و سوغاتی ها با شما در طول سفر خود و بسته بندی آنها در چمدان خود می تواند آزار دهنده باشد، اما ممکن است گزینه ای بهتر برای حمل آنها به خانه وجود داشته باشد. که این گزینه بتر می تواند ارسال بار هوایی به کشور مورد نظر باشد.

اگر در سفرهای خود اقلام شکننده یا ارزشمند مانند ظروف، جواهرات و یا آثار هنری را خریداری کرده اید، باید دقت کنید که چگونه آنها را به خانه می آورید. اگر سوغاتی های شما به اندازه کافی کوچک باشد تا به راحتی بسته بندی شوند، ببا چمدان حمل و نقل خود، احتمالا امن ترین و ارزان ترین گزینه است. اگر اقلام شما بزرگتر باشد، باید تصمیم بگیرید که ان را به چه صورت به خانه و محل زندگی خود ارسال می کنید که چند راه وجود دارد:

  • راه دریایی
  • راه زمینی
  • راه هوایی

مناسب ترین و سریعترین راه که بیشتر مسافران ان را برای ارسال بار خود انتخاب میکنند مسلما حمل و نقل بی المللی هوایی می باشد.

قیمت ارسال بار به لهستان

استفاده از یک کیسه خالی برای سوغاتی دیگر گزینه ارزان قیمت نیست. امروز، بسیاری از خطوط هوایی برای هر کیسه چک شده هزینه های بسیاری را از شما خواهد گرفت. و ممکن است بار شما اسیب ببیند و هیچ گونه تضمینی برای سوغاتی ها و محموله های شما وجود ندارد. با شرکت حمل و نقل هوایی فریت بار کیپه تمامی بار های خود را بیمه کنید و از سالمبودن انها اسوده خاطر باشید در کشور ایران شرکت های حمل و نقل خصوصی خدمات قابل اعتماد و کارکنان فارسی زبان را ارائه می دهند؛ فریت بار کیپه نمونه ای از این نوع شرکت است.

همچنین بخوانید  فریت بار از فرودگاه امام خمینی - ارسال بار هوایی از تهران

بسته بندی و پالت بندی کالا

سیاست های حمل و نقل از کشور به کشور متفاوت است. در ایالات متحده، جعبه های مورد استفاده برای ارسال فقط باید با نوار مناسب مهر و موم شده باشند، اما شما نمی توانید موارد را در جعبه هایی که قبلا برای نگهداری نوشیدنی های استفاده می شود حمل کنید، مگر اینکه همه ارجاعات به این نوشیدنی ها را نادیده بگیرید. در هند، اقلام باید در پارچه بسته بندی شوند. کشورهای دیگر نیاز به بسته بندی همه بسته های کاغذی قهوه ای دارند. شما می توانید اقلام و بار های خود را به شرکت فریت بار کیپه بسپارید که متخصصان بار و حمل و نقل بهترین بسته بندی ممکن در حال حاضر را برای وسایل و کالا های شما انجام دهند.

وظایف گمرکی و مالیات

نرخ های گمرکی و مالیات از کشور به کشور متفاوت است. اگر شما قصد خرید چند کالای گران قیمت یا بسیاری از سوغاتی های کم هزینه دارید، می توانید قبل از خروج از خانه خود را با معافیت های غیر ضروری و شرایط اجباری خود در کشور آشنا کنید. اگر سوغاتی خود را به خانه بفرستید، ممکن است هنوز هم برای عواید گمرکی و مالیات کالاهای تازه خریداری شده مسئولیتی داشته باشید و ممکن است موارد معافیت شخصی برای اقلام ارسال شده و اقلام دستکاری شده متفاوت باشد. تمامی کارهای تشریفات گمرکی در ایران بر عهده فریت بار کیپه می باشد.

ارسال بارهوایی به لهستان

ارسال بارهوایی به لهستان

سایرخدمات فریت بار کیپه برای ارسال بار به لهستان

پالت بندی وسایل منزل، شکستنی، البسه وغیره به صورت استاندارد و حرفه ای.

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر: بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و آگاهی نیاز دارد. و از طرفی باعث  می شوند  که بار ارسالی با مشکل مواجه شود.شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اتمام می رسانند.

بعد از کار تشریفاتی گمرک نوبت به بسته بندی بار و وسایل می شود که این کار درفرودگاه توسط نیروهای حرفه ای صورت میگیرد.

خیلی از کسانی که در کار صادرات و واردات هستند حساسیت بیشتر بر روی کالاهای خود دارند و نحوه بسته بندی و نگهداری بار برای انها بسیار مهم می باشد. محصولاتی که در بالا توضیح داده شد باید با دقت بالا و مواد مخصوص پالت بندی شوند بنابراین فریت بار کیپه با کمال دقت و مهارت تمامی کالاها و وسایل را پالت بندی و ارسال میکند.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به دالیان - فریت بار به دالیان چین

قوانین ویزا کشور لهستان

لهستان عضو توافقنامه شنگن است.به طور معمول هیچ کشوری مرزی بین کشورهائی که امضا کرده و اجرا شده اند، وجود ندارد. این شامل اکثر اتحادیه اروپا و چند کشور دیگر است.معمولا چک های هویت قبل از پرواز بین المللی یا قایق ها وجود دارد. گاهی مرزهای موقت مرزی در مرزهای زمینی وجود دارد.به همین ترتیب، ویزای اعطا شده برای هر عضو شنگن در تمام کشورهای دیگر که معاهده را امضا کرده و اجرا کرده اند، معتبر است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی کار این طرح، کشورهای عضو اعزام شده و شرایط مورد نیاز برای ملیت خود، به مسافرت در سراسر منطقه شنگ مراجعه کنید.

علاوه بر ویزای شینگن معمولی، شهروندان کره جنوبی، ایالات متحده آمریکا و اسرائیل مجاز به صرف 90 روز در لهستان بدون ویزا هستند، صرف نظر از زمان صرف شده در دیگر کشورهای شنگن. با این حال، زمان صرف شده در لهستان در برابر زمانهایی که توسط یک کشور دیگر شنگن اعطا می شود، حساب می شود.

ویزاهای منظم برای مسافران به لهستان برای اهداف گردشگری و تجاری صادر می شود. ویزا های منظم اجازه می دهد تا یک یا چند ورودی به قلمرو لهستانی و اقامت در لهستان برای حداکثر تا 90 روز و برای مدت مشخص اقامت صادر می شود. هنگام درخواست ویزا، لطفا تعداد روزهای مورد نظرتان را در لهستان و تاریخ ورود در نظر بگیرید. دارنده ویزای معمول مجاز به کار نیست.

فرودگاه بین المللی لهستان

در حالی که فرودگاه های بین المللی زیادی در لهستان وجود دارد و مسافرت هوایی بین المللی در حال افزایش است، فرودگاه چوپن ورشو (WAW یاتا) همچنان مرکز اصلی بین المللی این کشور است. این تنها فرودگاهی است که پروازهای مستقیم بین قاره ای را ارائه می دهد – LOT به پکن، تورنتو، نیویورک و شیکاگو پرواز می کند، در حالی که قطار ایرلاینز و امارات پروازهای خود را به هاب های خود در خاورمیانه ارائه می دهند که امکان اتصال به شبکه های بین المللی غنی است. بیشتر هواپیماهای اروپایی نیز به Warsaw متصل می شوند و به شما امکان می دهند که از طریق پروازهای خود از پروازهای متصل استفاده کنید.

ارسال بارهوایی به لهستان

ارسال بارهوایی به لهستان

تماس با کارشناس فریت بار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *