فریت بار به عراق

ارسال بار هوایی به عراق –  فریت بار به عراق – قیمت و نحوه ارسال بار به عراق

تماس با کارشناس فریت بار

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با ارسال بار به تمامی نقاط جهان با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما هموطنان عزیزمان در ایران می باشد. با شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه امنیت بار و کالای خود را تضیمن کنید.

تماس با کارشناس فریت بار

معرفی کشور عراق:

عراق (عربی: العراق الیره) جمهوری در خاورمیانه و شمال غرب خلیج فارس است. این کشور با ایران به شرق، کویت به جنوب، عربستان سعودی به جنوب غربی، اردن به غرب، سوریه به شمال غربی و ترکیه به شمال مرز می زند. در حالی که عراق حاوی بین النهرین باستانی است، گهواره تمدن، آن را از طریق جنگ و ستم برای قرن گذشته ویران شده است.

موقعیت قرارگیری عراق

موقعیت قرارگیری عراق

وضعیت سیاسی در عراق همچنان بسیار ناپایدار است، حتی اگر جنگ در دسامبر 2017 به طور رسمی اعلام شود. مسافرت بسیار خطرناک است و به شدت دلسرد شده است. همه خارجی ها هنوز در معرض آدم ربایی، قتل و خشونت مسلحانه هستند. ویزای گردشگری برای عراق به جز منطقه مستقل کردستان اعطا نمی شود. اگر چه استان های شمال شرقی استان کردستان عراق را می توان نسبتا امن برای خارجی ها درنظر گرفت، اما حاشیه اشتباهات کوچک است. خشونت عضلانی در هر نقطه از کشور ممکن است رخ دهد.

نقشه کشور عراق

نقشه کشور عراق

شهر های مهم عراق:

 1. بغداد
 2. سلیمانیه
 3. بصره
 4. دهوک
 5. اربیل (هولیر)
 6. فلوجه
 7. کربلا
 8. کرکوک
 9. موصل
شهرهای مهم عراق

شهرهای مهم عراق

ارسال بار هوایی به عراق:

با توجه به شهرهای زیارتی مانند کربلا و نجف و همچنین با کیفیت بودن مناطق کردنشین از لحاظ گردشگری و امنیت برای خارجی ها، همچنین به دلیل اتفاقات اخیر که برای ارز ایران افتاد، سالانه افراد زیادی جهت کار ایران را به مقصد سلیمانیه، کرکوک و دیگر شهر ها ترک می کنند. کم ارزش شدن پول ایران باعث شد تا افراد برای درآمد بیشتر راهی عراق شوند با توجه به نزدیکی و همچنین روابط خوب دو کشور تجارت بین دو کشور رونق فراوان دارد. افرادی که قصد دارند کالاهای مانند کاشی مرغوب ایرانی، زعفران، خاویار، فرش و … را به عراق صادر کنند دیگر نگران امنیت با خود نباشید.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به مسکو - فریت بار به مسکو روسیه - قیمت و نحوه ارسال بار به مسکو

دیگر نیاز نیست بار های خود را از طریق کوهستان و راه های نا امن ارسال کنید. ارسال بار هوایی موثرترین راه برای حفظ امنیت بار شما می باشد. ضمن اینکه ارسال بار هوایی بسیار سریع انجام می شود. شرکت فریت بار کیپه با تجربه چندین ساله بهترین انتخاب برای ارسال بار هوایی شما می باشد.

فریت بار به عراق

فریت بار به عراق

قیمت ارسال بار به عراق:

همیشه در ارسال بار عوامل مختلفی بر روی قیمت تاثیر گذار است از جمله وزن بار، فاصله کشور مقصد، بسته بندی و … به همین دلیل توصیه می کنیم حتما قبل از هر کاری با کارشناسان سایت فریت بار کیپه تماس بگیرید تا همه جزئیات در اختیار شما قرار بگیرد.

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه:

شرکت فریت بار و حمل هوایی بار کیپه خدمات حمل و نقل بین المللی حمل و نقل هوایی را ارائه می دهد که شامل همه بازارهای عمده جهانی می شود: ورودی و خروجی، بین قاره ای و بین منطقه ای. پوشش خدمات ما شامل آمریکای شمالی، آمریکای لاتین، منطقه آسیا و اقیانوس آرام، اروپا، خاورمیانه و آفریقا است.

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه

خدمات شرکت کیپه برای فریت بار

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر: بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و آگاهی نیاز دارد. عدم آگاهی باعث  می شوند  که بار ارسالی با مشکل و یا بسیار زمانبر انجام شود. شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می دهد. بعد از کار تشریفاتی گمرک نوبت به بسته بندی بار و وسایل می شود که این کار در فرودگاه توسط نیروهای متخصص صورت می گیرد.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به کوتائیسی -  فریت بار به گرجستان – قیمت و نحوه ارسال بار به کوتائیسی

بسته بندی:

بیشتر نگرانی مسافران از بارهای خود، سالم ماندن و در خطر نیفتادن در هنگام بارگیری و باراندازی می باشد زیرا برای رفع این مشکل باید کالا اصولی بسته بندی شود. که با توجه به نوع کالا شرکت ما بسته بندی ها را در پالت های مقرر شده و مخصوص و متناسب با نوع بار بسته بندی می کنند. در این صورت مسافران می توانند از سالم ماندن بار خود خیالشان راحت باشد. شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه مسئولیت بار را تا بار انداز مقصد و تحویل به شما به عهده می گیرد.

برخی از وسایل و یا حتی وسایلی که شکستنی نیستند به درخواست فرد ارسال کننده و کارشناسان پالت بندی می شوند و این کار از آسیب دیدن محصول در طول مسیر جلوگیری می‌کند مسئولیت تمامی این کارها بر عهده‌ی شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه می باشد.

فرودگاه های مهم عراق:

 • اربیل : فرودگاه بین‌المللی اربیل
 • نجف : فرودگاه بین‌المللی نجف
 • سلیمانیه : فرودگاه بین‌المللی سلیمانیه
 • بصره : فرودگاه بین‌المللی بصره
 • موصل : فرودگاه بین‌المللی موصل
 • بغداد : فرودگاه بین‌المللی بغداد
 • البکر : فرودگاه جنوب ‌شرقی بلد
 • اسکندریه، عراق : فرودگاه اسکندریه
 • کوت : فرودگاه ابوعبیده جراح
 • نعمانیه : فرودگاه نعمانیه
 • واشور : فرودگاه واشور
 • جالیبا : فرودگاه جالیبا
 • کرکوک : فرودگاه کرکوک
 • تکریت : فرودگاه شرق تکریت
 • تکریت : فرودگاه جنوب تکریت
 • ام‌قصر : فرودگاه ام‌قصر
اربیل : فرودگاه بین‌المللی اربیل

اربیل : فرودگاه بین‌المللی اربیل

تماس با کارشناس فریت بار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *