ارسال بارهوایی به برزیل

ارسال بارهوایی به برزیل – فریت بار به برزیل – قیمت و نحوه ارسال به برزیل

تماس با کارشناس فریت بار

شرکت فریت بار وحمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به برزیل و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند ریودوژانیرو وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه برزیل ارسال کنید یا برعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ی و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

تماس با کارشناس فریت بار

درباره برزیل

ارسال بار هوایی به برزیل (پرتغالی: برزیل) بزرگترین کشور در آمریکای جنوبی است. برزیل یک کشور فوق العاده متنوع در مردم، فرهنگ و مناظر است – از کارناوال تابستانی مشهور در ریودوژانیرو، سالوادور، اولیندا و مجسمه به طبیعت وحشی طبیعت در آمازون و ایگواسو فالز. شما می توانید شهرهای شلوغ، سواحل روباز و شیوه های زندگی سنتی، که اغلب در کنار یکدیگر قرار دارند، پیدا کنید. فرهنگ برزیل که اساسا در سراسر کشور متفاوت است، از ترکیب بین المللی استعمارگران اروپایی، جوامع آفریقایی و آسیایی (به ویژه در سالوادور و سائوپائولو)، و نفوذ بومی در سراسر کشور می آید.

ارسال بارهوایی به برزیل

ارسال بارهوایی به برزیل

تقسیمات کشور برزیل

برزیل به پنج منطقه تقسیم می شود که عمدتا در خطوط دولتی کشیده می شوند، اما آنها نیز به مرزهای طبیعی، اقتصادی و فرهنگی نزدیک تر می شوند.

  • شمال :آمازون، جنگل باران و زندگی مرزی، با نفوذ قابل توجه آمریکایی. وضعیت ماتو گروسو در مرکز منطقه غرب (زیر) نیز عمدتا در حوضه آمازون قرار دارد.
  • شمال شرقی :فرهنگ اغلب با فرهنگ سیاه در Bahia، با فرهنگ عامیانه یونانی و سنت های بومی مخلوط می شود. این اغلب به عنوان زیباترین خط ساحلی کشور محسوب می شود و دارای خورشید ترین و گرم ترین آب و هوا است. اما این نیز خشک ترین و فقیرترین منطقه کشور است. پایتخت سبک موسیقی “Forró”.
  • غرب مرکزی :تالاب ، مزارع بزرگ، شهرهای جوان، سرادو و ناحیه فدرال با معماری مدرنیست دیگر جهان. محل تولد سبک موسیقی.
  • جنوب شرقی: قلب جهانگردی کشور. سائوپائولو و ریو بزرگترین شهرهای کشور و مرکز اقتصادی و صنعتی آن هستند. بعضی از شهرهای استعماری چند صد ساله نیز به ویژه در میناس گرایس وجود دارد.
همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به برلین -  فریت بار به برلین – قیمت و نحوه ارسال بار به برلین

ارسال بار هوایی به برزیل

شرکت فریت بار کیپه می تواند واردات و صادرات کالا را به صورت جهانی انجام دهد؛ دسترسی به شبکه عامل مؤسسات معتبر و کارکنان را برای انجام حمل و نقل هوایی، حمل و نقل زمینی، حمل و نقل اقیانوس، حمل و نقل ریلی و حمل بار در هر نوع حمل و نقل کمک می کند.

اولین نکته در هنگام حمل و نقل به برزیل درک روش های مختلف کار خود در صنعت حمل و نقل می باشد. گام دوم، انتخاب یک ارائه دهنده تدارکاتی است که قبلا با این فرهنگ آشنا بوده و دارای مدرک ثابت درمورد بهنگام بودن، ایمنی و قابلیت اطمینان است. فریت بار کیپه این شرکت است. ما همیشه وعده داده ایم که حمل و نقل به برزیل به سرعت، ایمن و با آرامش خاطر انجام شود. درک کامل ما از فرایند تدارکات، کیپه را قادر می سازد تا بار مشتریان را با یک سرویس عالی به پایان برسانیم.

قیمت ارسال بار به برزیل

این که آیا شما اسناد، جعبه ها، پالت ها، وسایل نقلیه، ماشین آلات سنگین، بسته های بزرگ، ظروف، بارهای بخشی و یا الزامات منظمی را ارسال می کنید؛ کیپه می تواند با تمام نیازهای حمل و نقل خود در سراسر جهان کمک کند. و نحوه قیمت گذاری و هزینه ارسال بار بر اساس ابعاد و وزن بار و محموله شما تعیین می شود. فریت بار کیپه ارسال بار مقرون به صرفه ای را برای مشتریان خود ارائه می دهد.

ارسال بارهوایی به برزیل

ارسال بارهوایی به برزیل

سایرخدمات فریت بار کیپه برای ارسال بار به برزیل

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر: بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و آگاهی نیاز دارد. و از طرفی باعث  می شوند  که بار ارسالی با مشکل مواجه شود.شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اتمام می رسانند.

همچنین بخوانید  ارسال بارهوایی به دانمارک - فریت بار دانمارک - قیمت و نحوه ارسال به دانمارک

بعد از کار تشریفاتی گمرک نوبت به بسته بندی بار و وسایل می شود که این کار درفرودگاه توسط نیروهای حرفه ای صورت میگیرد. خیلی از کسانی که در کار صادرات و واردات هستند حساسیت بیشتر بر روی کالاهای خود دارند و نحوه بسته بندی و نگهداری بار برای انها بسیار مهم می باشد. محصولاتی که در بالا توضیح داده شد باید با دقت بالا و مواد مخصوص پالت بندی شوند بنابراین فریت بار کیپه با کمال دقت و مهارت تمامی کالاها و وسایل را پالت بندی و ارسال میکند.

قوانین ویزا برای کشور برزیل

شهروندان از کشورهای دیگر نیاز به ویزا دارند. هزینه ها بسته به نوع متقابل متفاوت است: ویزای توریستی (از جمله کسانی که در حوزه کنترل مهاجرت به سر می برند) می تواند در هر اداره پلیس فدرال گسترش یابد. ویزای گردشگری برای شهروندان منطقه شنگن اعطا نمی شود. تمام پایتخت های دولتی، و بیشتر شهرهای مرزی و بنادر بین المللی یکی هستند. ویزای توریستی تنها یک بار برای حداکثر 90 روز افزایش می یابد و تحت هیچ شرایطی نمی تواند بیش از 180 روز با یک ویزای توریستی برای هر دوره 365 روز اعطا کند. شما باید حدود یک هفته قبل از پایان دادن به ویزای خود، با پلیس فدرال تماس بگیرید. هزینه دست زدن به R $ 67 (اکتبر 2008) است.

فرودگاه بین المللی برزیل

فرودگاه بین المللی پائولو گوارولش که قبلا به نام Cumbica شناخته می شود، یکی از بزرگترین فرودگاههای برزیل است. فرودگاه در نزدیکی شهر گوارولوش در ایالت سائو پائولو واقع شده و در منطقه ای از 13،774 کیلومتر مربع قرار دارد. این در سال 1985 به طور رسمی افتتاح شد و توسط Infraero اداره می شود.

همچنین بخوانید  ارسال بارهوایی به تایوان - فریت بار به تایوان - قیمت و نحوه ارسال به تایوان

این فرودگاه بیش از 26 میلیون مسافر را سرویس می دهد و سالانه بیش از 250،000 فروند هواپیما را ثبت می کند. هر سال حدود 380،000 مگاوات حمل می شود.

این فرودگاه دارای سه پایانه مسافری است. ترمینال 1 (TPS1) بیش از 87850 مترمربع و ترمینال دو است. فرودگاه دارای بیش از 350 شمارنده چک است. یک ترمینال دارای دو بال A و B است، در حالیکه پایانه دو دارای بال های C و D است.

دومین فرودگاه بزرگ در برزیل، فرودگاه بین المللی ریودوژانیرو گالیاو خانه است که به بسیاری از مقصد های منطقه ای از جمله مونته ویدئو، بوینس آیرس و آسونسیون پرواز می کند.

ارسال بارهوایی به برزیل

ارسال بارهوایی به برزیل

تماس با کارشناس فریت بار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *