ارسال بار هوایی به بانکوک –  فریت بار به بانکوک – قیمت و نحوه ارسال بار به بانکوک

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با ارسال بار به تمامی نقاط جهان با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما هموطنان عزیزمان در ایران می باشد. با شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه امنیت بار و کالای خود را تضیمن کنید.

معرفی شهر بانکوک

بانکوک پایتخت و بزرگترین شهر تایلند است و با جمعیتی بیش از یازده میلیون نفر، شهرت اصلی خود را دارد. ساختمان های بلند، تراکم ترافیکی سنگین، گرما شدید به شما خوش آمد میگویند – اما اجازه ندهید اولین تصور شما گمراه شود. این شهر یکی از شهرهای جهان بسیار زیبای آسیا با معابد و کاخ های باشکوه، کانال های معتبر، بازار های شلوغ و یک زندگی شبانه پر جنب و جوش است که چیزی برای همه دارد.

بانکوک یکی از شهرهایی است که هرساله مسافران و توریست های متعددی به انجا سفر میکنند که از ایران بیشترین مسافرت ها مربوط به تایلند است . هم وطنان عزیز که قصد سفر به تایلند و یا هرکشور خارجی دیگر دارند مسلما دارای بارهای اضافی و یا حتی کالاهایی برای صاردارت و واردات دارند. که اگر بار بیش از حد استاندارد باشد اجازه حمل بار با خود شما داده نمی شود . بنابراین شرکت های حمل و نقل هوایی بین المللی در خدمت شما هم وطنان عزیز می باشد که بار ها و سایل شما را به مقصد مورد نظر ارسال کند.

ارسال بار هوایی به بانکوک

ارسال بار هوایی به بانکوک

قیمت ارسال بار به بانکوک

اگر مالک یک کسب و کار هستید یا مسئول یک شرکت بزرگتر هستید، می دانید چقدر مهم است که هزینه های حمل و نقل را مدیریت کنید. این امر مخصوصا در مورد حمل و نقل بین المللی صادق است، زیرا هزینه های حمل و نقل طولانی مدت به همراه هزینه های گمرکی و فرودگاه می تواند از مدل سود برای هر محصول بی نظیر باشد.

در شرکت فریت بار هوایی کیپه ما به طور مداوم با مشتریان خود درباره مقرون به صرفه ترین حمل و نقل بحث خواهیم کرد. ما به کمک کارنمان باتجربه حالت حمل و نقل مطلوب را برای هر کالا مشخص می کنیم. هنگام کار با مشتریان ما برای ایجاد بهترین استراتژی حمل و نقل، بسیاری از مسائل زیر را در نظر می گیریم تا بهترین راه حل را بیابیم.

ارسال بار هوایی به بانکوک

از این رو ما قادر به پیگیری ارسال بار مشتریانمان در ایران به بانکوک هستیم. ما آنها را با هم اداره می کنیم و آنها را تنها با یک بار حمل می کنیم و اجتناب از هر گونه ناراحتی و هزینه اضافی برای ارسال محموله های جداگانه یا استفاده از محموله های مختلف. آنچه ما برای شما انجام می دهیم: ترخیص کالا از گمرک برای کالاهای داخلی، بسته بندی، حمل و نقل، انتقال، ذخیره، حمل و نقل هوایی و فوق العاده کم هزینه.

ارسال بار هوایی به بانکوک

ارسال بار هوایی به بانکوک

فرودگاه بین المللی بانکوک

بانکوک دو فرودگاه دارد: فرودگاه Suvarnabhumi (BKK) و فرودگاه Don Mueang (DMK). Airport Suvarnabhumi توسط تقریبا تمام خطوط هوایی استفاده می شود، اما Nok Air، Orient Thai، Air Asia، Scoot و برخی دیگر از حمل کننده های کم هزینه از فرودگاه Don Mueang استفاده می کنند. هر دوی این فرودگاه ها حدود 30 کیلومتر (19 مایل) در طرف مقابل شهر قرار دارند.

فرودگاه اسپارو Suvarnabhumi در سپتامبر 2006 عملیات آغاز شده و در حال حاضر فرودگاه اصلی بانکوک و یکی از شلوغ ترین فرودگاه ها در جنوب شرقی آسیا است. این برای پروازهای بین المللی و داخلی به بانکوک استفاده می شود. تنها یک ساختمان ترمینال وجود دارد که شامل پروازهای داخلی و بین المللی است. این عظیم است، و با برخی از اقدامات بزرگترین در جهان است، بنابراین اجازه می دهد زمان برای دور زدن. دو بخش مهاجرت وجود دارد، اما زمان پردازش می تواند طولانی باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *