ارسال بار هوایی به عشق آباد – فریت بار به عشق آباد – قیمت و نحوه ارسال بار به عشق آباد

تماس با کارشناس فریت بار

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با ارسال بار به تمامی نقاط جهان با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما هموطنان عزیزمان در ایران می باشد. با شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه امنیت بار و کالای خود را تضیمن کنید.

تماس با کارشناس فریت بار

معرفی شهر عشق آباد ترکمنستان:

عشق آباد پایتخت ترکمنستان می باشد. نام شهرستانی عشق آباد شهر عشق است اما امروزه اسم مستعار مدرن آن، شهر سنگ مرمر سفید به نظر می رسد بسیار مناسب تر است. ترکمنباشی، رئیس جمهور پیشین ترکمنستان، این شهر را از یک پایتخت شوروی نسبتا پوشیده به شهر ساختمان های مرمر سفید خالص تبدیل کرده است. بسیاری از آن ها نمادگرایانه هستند (ساختمان وزارت امور خارجه، یک تصویر کامل است). اشکال از شهر پیونگ یانگ احتمالا بهترین شهرستانی است که اتفاق می افتد، زمانی که شهر با توجه به دید دقیق یک مرد، دوباره طراحی شده و اکثر بازدید کنندگان در ابتدا در معرض دشواری قرار می گیرند و با توجه به شباهت بسیار زیاد بسیاری از ساختمان ها با هم دارند.

شهر عشق آباد

شهر عشق آباد

ارسال بار هوایی به عشق آباد ترکمنستان:

با توجه به همجواری کشور ترکمنستان با ایران و همچنین میزان صادرات و واردات بین 2 کشور، ارتباط مناسبی بین 2 کشور وجود دارد. شما می توانید بار و کالای خود را از فرودگاه امام خمینی تهران به مقصد عشق آباد در کمترین زمان فریت کنید. با توجه به وجود ترکمن ها در شمال کشور سالانه افراد زیادی ایران را به مقصد عشق آباد ترک می کنند. شرکت فریت بار کیپه تمامی کار های گمرکی، پذیرش، بسته بندی وسایل و … را در کوتاه ترین زمان و با بالاترین امنیت انجام خواهد داد. تاجرانی که قصد صادرات فرش، زعفران، صنایع دستی، تابلوهای نقاشی، گلاب و … را به عشق آباد دارند می توانند بدون نگرانی از امنیت بار خود، کالاهای خود را به ما بسپارند و ما تضمین می کنیم که بار شما را با بالاترین امنیت به مقصد برسانیم.

فریت بار به عشق آباد ترکمنستان

فریت بار به عشق آباد ترکمنستان

قیمت ارسال بار به عشق آباد:

همیشه در ارسال بار عوامل مختلفی بر روی قیمت تاثیر گذار است از جمله وزن بار، فاصله کشور مقصد، بسته بندی و … به همین دلیل توصیه می کنیم حتما قبل از هر کاری با کارشناسان سایت فریت بار کیپه تماس بگیرید تا همه جزئیات در اختیار شما قرار بگیرد.

همچنین بخوانید  ارسال بارهوایی به مصر - فریت بار مصر - قیمت و نحوه ارسال به مصر

فرودگاه بین المللی عشق‌آباد:

فرودگاه عشق‌آباد یک فرودگاه همگانی با کد یاتا ASB است این فرودگاه در ۱۰ کیلومتری شمال غرب شهر عشق‌آباد کشور ترکمنستان قرار دارد. فرودگاه قدیمی که یک باند فرود بتن دارد و طول باند آن ۳۷۰۰ متر است در سال ۱۹۹۴ و به نام صفرمراد نیازف رئیس‌جمهور وقت کشور نامگذاری شد. این فرودگاه در و در ارتفاع ۲۱۱ متری از سطح دریا واقع شده‌است. فردگاه جدید پس از طراحی جدید و بازسازی کامل در سال ۲۰۱۶ افتتاح شد.

فرودگاه بین المللی عشق‌آباد

فرودگاه بین المللی عشق‌آباد

تماس با کارشناس فریت بار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *