ارسال بار هوایی به افریقا

ارسال بار هوایی به افریقا – فریت بار به افریقا – قیمت و نحوه ارسال بار به افریقا

شرکت فریت بار وحمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به افریقا و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند مصر وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه افریقا ارسال کنید یا برعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ی و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

آفریقا ریشه های نژاد بشر است. دومین بزرگترین قاره جهان در هر دو منطقه و جمعیت، بازدید کننده را یک ترکیب منحصر به فرد از شگفتی های طبیعی، سایت های تاریخی باستان، بقایای متعدد و اغلب پرتوی از چندین برج بزرگ جهان، فرهنگ های پر جنب و جوش، روستاهای دور افتاده و شهرهای مدرن ارائه می دهد. . آفریقا دارای سواحل در اقیانوس هند به جنوب شرقی، اقیانوس اطلس به غرب، دریای سرخ به شمال شرقی، خلیج عدن کمی بیشتر در جنوب و دریای مدیترانه در شمال است. این قاره بزرگ بیش از 8000 کیلومتر (5000 مایل) در شمال و جنوب و 7،500 کیلومتر (4،800 مایل) شرق-غرب با برخی از جزایر حتی بیشتر است و شامل بسیاری از مردم، مذاهب و فرهنگ های بسیار متفاوت است. آفریقا دارای بیش از پنجاه کشور مستقل – بیشتر از هر قاره است.

نقشه افریقا

نقشه افریقا

ارسال بار هوایی به افریقا

آیا شما بار محموله، بار اضافی، کالاهای ناخواسته، هدایای خانوادگی و دوستان خود را به قاره آفریقا ارسال می کنید؟ آیا شما به دنبال بهترین نرخ آنلاین هستید، پس شما در جای مناسب هستید. ما تمام قاره آفریقا را از تونس در قسمت پایین به آفریقای جنوبی پوشش می دهیم. برای نقل قول ارزان آنلاین در هوا، دریا و درب به درب حمل و نقل در سراسر آفریقا، با فریت بار کیپه در حال حاضر تماس بگیرید.

تحویل اسناد، بسته و حمل و نقل بین المللی توسط چندین شرکت کوچک بین المللی و داخلی بدون هیچ تضمین صورت میگیرد اما فریت بار کیپ دارای شبکه گسترده و ناوگان حمل و نقل است و تنها حامل قادر به ارسال بار به گوشه های از راه دور ترین کشور است.

قیمت ارسال بار به افریقا

به طور متوسط، تحویل بار بین المللی، بسته به نوع ارسال، نوع حمل و نقل و مقصد، از یک تا هفت روز طول می کشد. لطفا از وب سایت و اپراتورها برای محاسبه هزینه و زمان تحویل بازدید کنید. هنگام ارسال بار به افریقا، عوامل متعددی در نظر گرفته شده است. اولا، برخی کالاها به عنوان اسناد در نظر گرفته می شوند و فقط باید یک صورتحساب را تحویل دهند، در حالی که دیگران بایستی با یک فاکتور و در برخی موارد اسناد گمرکی اضافی همراه باشند.

سایرخدمات فریت بار کیپه برای ارسال بار به افریقا

پالت بندی وسایل منزل، شکستنی، البسه وغیره به صورت استاندارد و حرفه ای.

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر: بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و آگاهی نیاز دارد. و از طرفی باعث  می شوند  که بار ارسالی با مشکل مواجه شود.شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اتمام می رسانند.

بعد از کار تشریفاتی گمرک نوبت به بسته بندی بار و وسایل می شود که این کار درفرودگاه توسط نیروهای حرفه ای صورت میگیرد.

خیلی از کسانی که در کار صادرات و واردات هستند حساسیت بیشتر بر روی کالاهای خود دارند و نحوه بسته بندی و نگهداری بار برای انها بسیار مهم می باشد. محصولاتی که در بالا توضیح داده شد باید با دقت بالا و مواد مخصوص پالت بندی شوند بنابراین فریت بار کیپه با کمال دقت و مهارت تمامی کالاها و وسایل را پالت بندی و ارسال میکند.

کالاهای ممنوع فریت بار

لطفا توجه داشته باشید که برخی از انواع کالا برای حمل و نقل بین المللی اکسپرس به اوکراین ممنوع است:

  • سلاح گرم و مهمات
  • مواد منفجره، مواد قابل اشتعال، مواد خطرناک دیگر
  • تجهیزات نظامی (مگر اینکه به طور غیر قانونی در قانون تعریف شده باشد)
  • مواد مخدر، مواد روانگردان و آنالوگهای آنها
  • مواردی از جمله محتوای ناخوشایند و غیر اخلاقی
  • مجوز حق داشتن اسلحه
  • پرونده های استخدامی و شناسایی

فرودگاه بین المللی افریقا

به تازگی، پروازهای به داخل و از آفریقا به دلایل مختلف افزایش یافته است، از قبیل تعداد رو به رشد آفریقایی که در خارج از کشور زندگی می کنند، و فرصت های کسب و کار وسوسه انگیز و فرصت های گردشگری که این قاره باید ارائه دهد. در نتیجه برخی فرودگاه های آفریقایی تعداد زیادی از پروازهای را مشاهده کرده اند و به همین دلیل یکی از شلوغ ترین فرودگاه های بین المللی در زمینه حرکات هواپیمایی و مسافرین بوده است.

فرودگاه بین المللی الیور تمبو 23 کیلومتری شمال شرق مرکز شهر ژوهانسبورگ، پرجمعیت ترین و بزرگترین فرودگاه در آفریقای جنوبی و قاره است. در تاریخ 27 اکتبر 2007، تحت نام فرودگاه بین المللی ام.آر.امبو، یکی از رئيس جمهور سابق کنگره ملی آفریقا، الیور تامبو نامگذاری شد. در سال 2016، این فرودگاه در مجموع بیش از 20 میلیون مسافر را اداره می کند و انتظار می رود در سال های آینده بین 24 تا 28 میلیون مسافر برسد.

ORTIA به عنوان اصلیترین فرودگاه برای پروازهای داخلی و بین المللی بدون توقف به و از آفریقای جنوبی عمل می کند. این فرودگاه مرکز مرکزی شرکت هواپیمایی ملی آفریقای جنوبی است که علاوه بر سایر خطوط هوایی داخلی که در داخل کشور پرواز می کنند نیز دارد.

فرودگاه بین المللی الیور تمبو

فرودگاه بین المللی الیور تمبو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *