ارسال حیوانات خانگی به خارج

ارسال حیوانات خانگی به خارج – فریت بار حیوان زنده

ارسال حیوانات خانگی در سطح بین المللی و با استفاد از هواپیما می تواند یک روند پیچیده باشد. حمل و نقل هوایی حیوانات خانگی می تواند برای شما و حیوان خانگی تان استرس زا باشد. بعضی از کشورها ممکن است به حیوان شما اجازه ورود به کشور را ندهند یا ممکن است یک دوره قرنطینه برای حیوان خانگی شما وجود داشته باشد. بهترین راه حل این است شما قبل از اقدام به ارسال حیوانات با قوانین کامل آن آشنا باشید که در این راستا شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه هم اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار می دهد هم سلامت حیوانات شما را تضمین می کند و با بسته بندی مناسب امنیت حیوانات خانگی شما را تا مقصد مورد نظر شما تضمین می کند.

ارسال حیوانات خانگی به خارج

ارسال حیوانات خانگی به خارج

آنچه که قبل از سفر اهمیت دارد امنیت جان حیوانات شما می باشد اگر  فرض بر این باشد که هیچ محدودیتی از طرف کشور مقصد نباشد اگر از بسته بندی نامناسب استفاده شود جان حیوان شما به خطر می افتد و مسئولیت حفظ جان حیوانات به عهده شرکت های فریت بار می باشد.

اطلاعات کافی درباره ارسال حیوانات خانگی به خارج از کشور:

قبل از سفر اطمینان حاصل کنید که شما چگونه می توانید حیوان خانگی خود را با خود به خارج برده و یا آگاهی کامل داشته باشید که آن را چگونه می توان ارسال کرد؟ جواب این سوال توسط متخصصان شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه این چنین داده شده است. “ارسال حیوانات به خارج از کشور دارای اصول و قواعد خاصی می باشد که باید قبل سفر از این قوانین مطلع شد با توجه به محدودیت های پروازی در ایران شما می توانید قبل سفر با کارشناسان متخصص کیپه و یا کنسولگری های آن کشور تماس حاصل فرمایید و از محدودیت های کشور مقصد مطلع شوید. ”

مراحل مهیا سازی حیوان قبل از سفر:

مرحله اول:

قبل از سفر باید حیوان خانگی خود را به دامپزشکی برده و از سلامت حیوان مطمئن شوید. دامپزشک با انجام ازمایشات و ارائه برگه کار شما را در گمرک و انبار راحت می کند و در اسرع وقت و در کمترین زمان بسته بندی شده و ارسال می شود. در ان گواهی اطلاعات سلامت حیوان خانگی شما نوشته شده و چون مهر دامپزشک بر روی برگه می باشد دیگر نگران امور گمرکی و اینکه بخواهند حیوان شما را قرنطینه کنند نیستید. دکتر دامپزشک علاوه بر آزمایشات سلامت به شما خواهند گفت که حیوان توانایی سفر را دارد و اگر حیوان ضعیف باشد به شما برگه ای ارائه نمی دهد.

مرحله دوم:

در صورتی که حیوان شما قادر به سفر نباشد بهتر است آن را به یکی از نزدیکان بسپارید تا از ان در خانه مراقبت کند در این صورت حداقل جان حیوان شما حفظ می شود و مطمئن می شوید حیوان شما در طول سفر مجروح نمی شود. اما اگر حیوان شما بتواند مورد تایید دامپزشک باشد در دومین مرحله شما باید بفکر تغذیه مناسب برای حیوان خود در سفر باشید. هیچکس به اندازه شما حیوان شما را نمی شناسد و نمیدانند به چه نوع غذایی حساسیت دارد. پس در صورت امکان خود شما غذای کافی در یک پناهگاه امن تامین کنید در غیر این صورت قبل از هر چیزی با مسئول شرکت در باره نوع غذا صحبت کنید.

فریت حیوانات زنده

فریت حیوانات زنده

واردات حیوانات خانگی:

با توجه به نوع های متفاوتی که در خارج از ایران از حیوانات خانگی وجود دارد واردات حیوانات در سال های اخیر بسیار قابل توجه بوده است. شما اگر قصد تهیه حیوان خانگی از کشور دیگری دارید به محض ورود آن را به دامپزشک نشان داده و از سلامت آن اطمینان حاصل فرماید. با این کار از اتفاقات احتمالی جلوگیری می کنید و در صورت مشکل هنگام پرواز به موقع می توانید آن را برطرف کنید.

بسته بندی مناسب برای ارسال حیوانات خانگی:

مهمترین مسئله در ارسال حیوانات خانگی بسته بندی اصولی و مناسب آن می باشد. با توجه به ابعاد و اندازه حیوان شما بسته های متفاوتی وجود دارد باید از بسته بندی استفاده شود که تهویه حیوان به درستی تامین شود. شرکت فریت بار و حمل هوایی بار کیپه با بسته بندی مناسب امنیت جان حیوان شما را 100 در 100 تضمین می کند.

بسته بندی مناسب حیوانات خانگی و زنده

بسته بندی مناسب حیوانات خانگی و زنده

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *