ارسال هوایی لوازم منزل به فرانسه

ارسال هوایی لوازم منزل به فرانسه – فریت ارسال هوایی لوازم منزل به فرانسه

ارسال هوایی لوازم منزل به فرانسه با شرکت فریت بار کیپه به تمامی نقاط جهان. شرکت فریت بار و حمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به فرانسه و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما همچنین یک سرویس کارآمد در باربری هوایی از درب به فرودگاه را در اختیار شما قرار می دهیم که به شما امکان می دهد انواع بار را از هر نشانی در ایران به هر جای فرانسه ارسال کنید. با کلیک بر روی ارسال بار هوایی با قوانین ارسال بار به فرانسه اشنا شوید. برای استعلام بیشتر با ما تماس بگیرید.

ارسال هوایی لوازم منزل به فرانسه

اگر فریت بار کیپه را به عنوان سرویس ارسال اقلام به فرانسه انتخاب می کنید ، باید قبل از ورود راننده تمامی اثاثیه منزل را برای حمل و نقل آماده کنید. در مرحله اول باید وضعیت مواردی را که به فرانسه ارسال می کنید، ضبط کنید (ایده آل شامل عکس). این مهم است زیرا به شما امکان می دهد هنگامی که وسایل شما تحویل داده می شوند متوجه شوند که آیا در هنگام حمل و نقل چه خسارتهایی به آن وارد شده باشد. اگر در حال وارد کردن یک مورد یا نقل قول در مورد کیپه هستید قبل از ارسال اطمینان حاصل کنید که فروشنده جزئیات کالا را داشته باشد.

مزایای خدمات حمل و نقل هوایی

  • امکان استفاده از انبارها توسط مشتریان به منظور تسهیل در عملیات جمع آوری محموله ها، بارگیری مجدد، توزیع یا بسته بندی آنها در صورت نیاز
  •  تجربه گسترده ای در مدیریت عملیات حمل و نقل هوایی برای محموله ها به فرانسه.
  •  تسهیل حمل و نقل و صادرات مجدد به فرانسه از طریق مناطق ایران
  •  ارائه خدمات حمل و نقل اتومبیل از ایران فرانسه
  •  امکان انجام کلیه مراحل و مجوزهای لازم هنگام حمل بار هوایی به فرانسه برای کلیه کالاها، مبلمان، وسایل شخصی و اتومبیل.
ارسال هوایی لوازم منزل به فرانسه

ارسال هوایی لوازم منزل به فرانسه

فریت ارسال هوایی لوازم منزل به فرانسه

فرانسه یک مرکز تجارت جهانی در میان تمامی کشور های دیگر است بنابراین سرویس باربری فریت بار کیپه تلاش کرده است تا راه حل های حمل و نقل کالا و مواد مختلف را از طریق باربری هوایی از ایران به فرانسه را ارائه دهد. از طریق فرودگاه امام خمینی که در آن فریت بار کیپه نهایت حمل و نقل و انعطاف پذیری حمل و نقل را در حالی که محدوده هزینه محدودی متناسب با خواسته های مشتری چه تجاری و چه شخصی فراهم می کند.

قیمت و نحوه ارسال به فرانسه

اگر محموله ای را دارید که می خواهید از ایران به فرانسه ارسال کنید،فریت بار کیپه  باربری بین المللی می تواند به شما کمک کند، خواه شما به پاریس، مارسی،استراسبورگ و بسیاری از مقصد در فرانسه سفر کنید. در صورت تمایل با تیم کیپه ما تماس بگیرید

هنگام سفارش ارسال محموله به فرانسه، لازم است که محل دریافت و محل تحویل و همچنین وزن و ابعاد حمل و نقل، طول، عرض، ارتفاع و محتویات این محموله، برای حمل و نقل مشخص شود. قیمت با بهترین مشاوره در مورد حمل و نقل از ایران با دقت مشخص می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *