ارسال بار به ولینگتون

ارسال بار هوایی به ولینگتون – فریت بار به ولینگتون – قیمت و نحوه ارسال بار به نیوزلند

شرکت فریت بار وحمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به نیوزلند و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند ولینگتون وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه نیوزلند ارسال کنید یا برعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ای و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

ارسال بار به ولینگتون

شهر ولینگتون شهر پایتخت نیوزیلند و دومین شهر پرجمعیت شهر نیوزلند است. ولینگتون مرکز سیاسی نیوزیلند، مجلس مسکن، دفاتر اصلی تمام وزارتخانه ها و ادارات دولتی و عمده مأموریت های دیپلماتیک خارجی در نیوزیلند است.

ولینگتون همچنین مرکز فرهنگی نیوزیلند است که به تپاپا (موزه تعاملی بین المللی نیوزلند)، ارکستر سمفونیک نیوزیلند و گنجینه های ملی مانند پیمان اصلی وایتانی و تولد کاترین منسفیلد می پردازد.

ولینگتون سیتی بین تپه های بندر و حوض آبشار درشت است. لذت بردن از منظره های عالی از بالای کوه ویکتوریا، یا گرفتن ماشین کابل تا باغ های گیاه شناسی. مرکز شهر ولینگتون به خوبی ایده آل است. ساخته شده از چهار چهارم هر یک با ترکیبی متمایز از خرید، کافه ها، حمل و نقل، محل اقامت، تجربه شهری ولینگتون در کشور بی نظیر است.

ارسال بار به ولینگتون

ارسال بار به ولینگتون

قیمت ارسال بار هوایی

حمل بسته های کوچک نسبتا ساده است، اما چگونه می توان چیزی را که بیش از حد بزرگ است حمل کرد؟ حمل و نقل اقلام سنگین می تواند یک چالش (و خطرناک) باشد. مقررات، الزامات و هزینه حمل و نقل بسیار متفاوت از بسته های کوچک است، بنابراین ضروری است که یک “حرفه ای حمل و نقل” پیدا کند که می داند چگونه محموله حمل و نقل منتقل شود تا حمل و نقل قابل اعتماد، کارآمد و ایمن برای قیمت مناسب بودجه ی تو صورت گیرد. شرکت فریت بار کیپه در خدمت شما عزیران می باشد که تمامی کارهای مربوط به ارسال بار را به صورت حرفه ای انجام دهد.

کارشناسان حمل و نقل فریت بار کیپه می توانند (تقریبا) هر چیزی در هر نقطه از جهان بدون توجه به اندازه، شکل یا وزن حمل کنند. هنگامی بار ها و محموله های خود را به کیپه می سپارید اطمینان از ان که وسایل و بار های شما به صورت حرفه ای و با امنیت بالا انتقال میابد حاصل می شود.

فرودگاه بین المللی ولینگتون

فرودگاه بین المللی ولینگتون (قبلا به عنوان فرودگاه Rongotai شناخته شده است) فرودگاه بین المللی واقع در حومه Rongotai در ولینگتون، پایتخت نیوزیلند است. این 5.5 کیلومتر جنوب شرقی از مرکز شهر قرار دارد. این مرکز برای نیوزلند و شرکت های وابسته آن است. فرودگاه بین المللی ولینگتون، یک سرمایه گذاری مشترک بین و شورای شهر ولینگتون، فرودگاه را اداره می کند.

ولینگتون سومین شلوغ ترین فرودگاه در نیوزیلند (بعد از اوکلند و کریستوفر) است که مجموعا 6،049،194 مسافر را در پایان سال 31 مارس 2017 اداره می کند. این دومین شلوغ ترین فرودگاه در نیوزیلند برای حرکات IFR است (84،070 در سال 2013). اوکلند شلوغ ترین است.

ارسال بار به ولینگتون

ارسال بار به ولینگتون

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *