ارسال بارهوایی به تایلند

ارسال بارهوایی به تایلند – فریت بار به تایلند – قیمت و نحوه ارسال به تایلند

تماس با کارشناس فریت بار

شرکت فریت بار وحمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به تایلند و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند بانکوک وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه تایلند ارسال کنید یا برعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ی و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

تماس با کارشناس فریت بار

درباره تایلند

ارسال بار هوایی به تایلند: آب و هوای تایلند گرمسیری است و در طول سالها عمدتا گرم و مرطوب است و بین 28 تا 35 درجه سانتیگراد است و این امر به عنوان یک مقصد عالی برای افراد خورشید است. زبان رسمی تایلند تایلندی است و اگر چه انگلیسی به عنوان یک موضوع اجباری است، تعداد سخنرانان مسلط بسیار به ویژه در خارج از شهرها و مناطق گردشگری مهم است

شهرهای بزرگ با گردشگران محبوب شامل بانکوک، پایتخت شلوغ تایلند، شهر تاریخی ایوتایایا و دروازه ای به مثلث طلایی در چیانگ رای هستند. هر شهر برای مسافرین، از پیاده روی کوهستانی تا زندگی شبانه پر جنب و جوش و فرصتی برای تجربه فرهنگ و تاریخ متنوع این کشور باشکوه، ارائه می دهد.

ارسال بارهوایی به تایلند

ارسال بارهوایی به تایلند

دلایل مسافرت به تایلند

غذا به تنهایی یک دلیل عالی برای بازدید از تایلند است و طیف گسترده ای از curry، سرخ کردن سرخ کرده و غذاهای ماهی تازه واقعا شگفت انگیز است. غذا نسبتا ارزان است و خرید غذا از سالنها و رستورانهای پیاده رو کاملا متفاوت است و بر خلاف سایر کشورهای آسیایی. طعم های قوی در بسیاری از غذاهای تایلند، به ویژه ادویه جات ترشی جات و سبزیجات تسلط دارند. برنج و رشته فرنگی مواد غذایی تایلندی هستند، بنابراین انتظار می رود حداقل یکی از این با ظروف خود را.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به ایروان - فریت بار به ایروان - قیمت و نحوه ارسال بار به ایروان

با طیف گسترده ای از فعالیت ها برای تجربه در تایلند، آسان است که ببینید که چرا آن را با گردشگران بسیار محبوب است. جاذبه های تاریخی و فرهنگی در فهرست بسیاری از مردم است، اما برای کسانی که می خواهند آرام شوند، سواحل یکی از بهترین ها در جهان می باشند، به همین دلیل ما می بینیم که تیلور بیشتر و بیشتر از بین می رود.

برای دوستداران در فضای باز، تایلند تقریبا در هر فضای باز ورزشی، از جمله غواصی، صخره نوردی، کوهستان ها و تورهای قایقرانی، با قیمت های بسیار مناسب، ارائه می دهد. گلف نیز در میان گردشگران با بسیاری از زمین های گلف نوین طراحی شده توسط نام های برتر مانند جک نیکلاس و نیک فالدو، سرگرم کننده محبوب است.

ارسال بار هوایی به تایلند

شما در حال رفتن به تایلند هستید و قصد دارید برای مدت زمان طولانی انجا بمانید، ابتدا باید برای یک سال ویزا درخواست کنید. بعد از کارهای مقدماتی برای اقامت نوبت به ارسال بارها و وسایل شخصی خود از ایران به کشور مورد نظر می رسد. شما باید یک نماینده حمل و نقل خوب که بارهای شما را با بهترین کیفیت و امنیت به تایلند برساند پیدا کنید. که در این مورد شرکت فریت بار کیپه در زمینه حمل و نقل بین المللی هوایی در خدمت شما هم وطنان عزیز می باشد. که برای حمل و نقل اقلام، ساده ترین روش هوایی است.

اگر از ایران به تایلند و یا هر کشور دیگری بار ارسال می کنید، می توانید خدمات فریت بار کیپه را امتحان کنید. آنها به موقع می رسند و خدمات عالی ارائه می دهند و اقلام مورد نظر شما را حفظ می کنند. در پایان تایلند، ترخیص و تحویل کالاهای گمرکی به همان اندازه خوب انجام می شود.

سرویس حامل ما می تواند تمامی وسایل خانه شما را جمع آوری کند و به سرعت و ایمن و با قیمت مناسب به تایلند از طریق ارسال بار هوایی ارسال کند. این امر مخصوصا مفید است اگر شما در طول سفر خود چندین بار انتقال دهید. نگرانی و تردید را از حمل بار خود با کیپه از بین ببرید.

همچنین بخوانید  ارسال بارهوایی به قرقیزستان - فریت بار قرقیزستان - قیمت و نحوه ارسال به قرقیزستان

خدمات ما عالی است برای مسافران و گردشگران به طور یکسان، اما همچنین برای دانشجویان انتقال به کشور یا از کشور برای گسترش مهارت های خود مفید است.

قیمت ارسال بار به تایلند

قیمت های ارسال بار به کشور های خارجه بر اساس بار و وزن محموله شما تعیین می شود. و این بسته به شما دارد که بارهای های خود را با چه روشی به کشور مورد نظر ارسال کنید. کیپه ساده ترین و مقرون به صرفه ترین راه را به شما پیشنهاد میکند که بتوانی بار ها وسایل خود را به صورت حرفه ای و ایمن به مقصد ارسال کنید.

بازدید از وب سایت فریت بار کیپه به این عنوان است که پایین ترین رخ موجود برای ارسال بار را بدانید. فقط مطمئن شوید که وسایل خود را از طریق کیپه ارسال می کنید . قیمت “درب به درب” ممکن است گزینه ارزان تری باشد، اما به افراد مختلفی کمک می کند تا اموال خود را از طریق آداب و رسوم تایلندی و غیره پرداخت کنند. از سوی دیگر، تحویل درب به درب، هزینه اضافی پنهان را ارائه نمی دهد. ما همچنین در صورت لزوم بسته بندی های رایگان را ارائه می دهیم.

ارسال بارهوایی به تایلند

ارسال بارهوایی به تایلند

سایرخدمات فریت بار کیپه برای ارسال بار به تایلند

پالت بندی وسایل منزل، شکستنی، البسه وغیره به صورت استاندارد و حرفه ای.

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر: بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و آگاهی نیاز دارد. و از طرفی باعث  می شوند  که بار ارسالی با مشکل مواجه شود.شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اتمام می رسانند.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به بریزبن استرالیا - فریت بار به بریزبن استرالیا - قیمت و نحوه ارسال بار به بریزبن استرالیا

بعد از کار تشریفاتی گمرک نوبت به بسته بندی بار و وسایل می شود که این کار درفرودگاه توسط نیروهای حرفه ای صورت میگیرد.

خیلی از کسانی که در کار صادرات و واردات هستند حساسیت بیشتر بر روی کالاهای خود دارند و نحوه بسته بندی و نگهداری بار برای انها بسیار مهم می باشد. محصولاتی که در بالا توضیح داده شد باید با دقت بالا و مواد مخصوص پالت بندی شوند بنابراین فریت بار کیپه با کمال دقت و مهارت تمامی کالاها و وسایل را پالت بندی و ارسال میکند.

فرودگاه بین المللی تایلند

سوورنابومی: همچنین به صورت غیر رسمی به عنوان فرودگاه بین المللی Bangkok شناخته می شود، یکی از دو فرودگاه بین المللی در خدمت بانکوک، تایلند است. یکی دیگر از قدیمی تر فرودگاه بین المللی دون موآن است. سوورنابومی مساحتی حدود 3،240 هکتار (32.4 کیلومتر مربع و 8000 هکتار) را پوشش می دهد که یکی از بزرگترین فرودگاه های بین المللی در جنوب شرقی آسیا و یک مرکز منطقه ای برای حمل و نقل هوایی است.

سوورنابومی دارای یک ترمینال بزرگ ترمینال است که در خدمت پروازهای داخلی و بین المللی است. این در حال حاضر بیش از ظرفیت مسافر طراحی شده است که می تواند حتی در 2 ساعت در خطوط مهاجرت، تحویل بار و تحویل به ایستگاه از راه دور و یا از آن استفاده شود. ترافیک سالانه در حال افزایش است، اما پروژه توسعه در سرعت حلزون ادامه دارد.

سوورنابومی تنها یک فرودگاه تجاری برای بانکوک بود، اما ترافیک پرشور مجبور شد دوباره فرودگاه Don Mueang را باز کند. از آن زمان تا کنون چند خطوط هواپیمایی بودجه عملیاتی خود را از جمله Air Asia نقل مکان کرده اند.

سوورنابومی به طور رسمی برای خدمات پرواز داخلی محدود در 15 سپتامبر 2006 افتتاح شد و برای بیشتر پروازهای داخلی و بین المللی در 28 سپتامبر 2006 باز شد.

این فرودگاه در حال حاضر مرکز اصلی پروازهای شهر ها است. این همچنین به عنوان دروازه منطقه ای و نقطه اتصال برای حامل های مختلف خارجی عمل می کند.

ارسال بارهوایی به تایلند

ارسال بارهوایی به تایلند

تماس با کارشناس فریت بار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *