حمل و نقل هوای تاجیکستان

ارسال بار هوایی به تاجیکستان –  فریت بار به تاجیکستان – قیمت و نحوه ارسال بار به تاجیکستان

تماس با کارشناس فریت بار

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه وظیفه دارد تا به ارسال بار مطمئن به تمامی نقاط جهان با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما هموطنان عزیزمان در ایران خدمات ارائه کند. با سپردن بار خود به شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه امنیت بار و کالای خود را تضیمن کنید و با خیالی راحت هر نوع باری را ارسال کنید زیرا افراد متخصص ما متناسب با نوع بار شما مناسب ترین بسته بندی را انجام داده و تا مقصد، امنیت بار شما را تضمین می کند.

تماس با کارشناس فریت بار

معرفی کشور تاجیکستان:

تاجیکستان یک کشور در آسیای مرکزی است که از جنوب با افغانستان، از شرق با کشورچین، از شمال با قرقیزستان و از غرب و شمال غربی با ازبکستان مرز و همسایگی دارد. جاده ابریشم باستانی از تاجیکستان  عبور کرد. این کشور منحصر به فرد است در حالی که فرهنگ اکثریت غیر ترک، بر خلاف همسایگان خود در شمال و غرب و شرق است. تاجیکستان فقیرترین کشور از کشورهای شوروی سابق، فقیرترین کشور آسیای مرکزی و یکی از فقیرترین کشورهای جهان است که عمدتا به دلیل یک جنگ داخلی مخرب است که در مدت کوتاهی پس از استقلال در سال 1991 به وقوع پیوست. با توجه به اینکه حدود 30 سال از استقلال این کشور از شوروی می گذرد اما توانسته خود را به سطح بالایی از پیشرفت برساند و جزء کشور های در حال توسعه می باشد.

تاجیکستان

تاجیکستان

حمل و نقل هوای تاجیکستان:

حمل و نقل ملی تاجیک ایر و شرکت هواپیمایی خصوصی جدید سامون ایر دو شرکت هواپیمایی کشور هستند. از فرودگاه دوشنبه، پروازها به شهرهای متعددی در روسیه از جمله مسکو، سنت پترزبورگ، سامرا، سوچی، چلیابینسک، نووسیبیرسک، پرم، کراسنویارسک، اورنبورگ، ایرکوتسک، نایژنوارتوف، سورگوت، کازان و یکتاپرینبورگ در دسترس هستند. مقصد در آسیای مرکزی عبارتند از بیشکک، آلماتی، اورمقی و کابل.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به مراکش -  فریت بار به مراکش – قیمت و نحوه ارسال بار به مراکش

به غیر از روسیه، مقصد اصلی بین المللی تاجیکستان عبارتند از:

 • تهران – سامون ایر، ایران خطوط هوایی آسمان
 • استانبول – هواپیمایی ترکیه، سامن هوا
 • دبی / شارجه – سامون ایر، فرودگاه تاجیکستان
 • فرانکفورت – سامون ایر
 • سامون هوا قصد دارد در آینده به خدمات چین اضافه کند.
 • فرودگاه خجند در حدود دوازده شهر روسیه را از طریق 8 حامل به علاوه پروازهای هواپیمایی جنوب غربی چین به اوریمقی
موقعیت کشور تاجیکستان

موقعیت کشور تاجیکستان

ارسال بار هوایی به تاجیکستان:

ارسال بار هوایی به تاجیکستان از فرودگاه امام خمینی به مقصد فرودگاه بین‌المللی دوشنبه صورت می پذیرد و بلعکس. با توجه به جاذبه های دیدنی و صادرات به کشور تاجیکستان سالانه افراد زیادی مخصوصا تاجران کالاها و تولیدات و صنایع دستی ایران را به تاجیکستان صادر و همچنین از تاجیکستان به ایران وارد می کنند. بهترین سریع ترین راه برای ارسال بار هوایی ارسال از طریق هوا می باشد. با توجه به نزدیکی فرهنگ دو کشور و تبادلات کالا مخصوصا صنایع دستی ارتباط تجاری مناسبی بین 2 کشور انجام می شود. شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با بالاترین امنیت کالاها و محصولا شما را به تاجیکستان فریت می کند.

قیمت ارسال بار به تاجیکستان:

همیشه در ارسال بار عوامل مختلفی بر روی قیمت تاثیر گذار است از جمله وزن بار، فاصله کشور مقصد، بسته بندی و … به همین دلیل توصیه می کنیم حتما قبل از هر کاری با کارشناسان سایت فریت بار کیپه تماس بگیرید تا همه جزئیات در اختیار شما قرار بگیرد. و از میزان هزینه و حتی هزینه اضافه بار اطلاع پیدا کنید.

همچنین بخوانید  ارسال بار به هلند - فریت بار هلند - قیمت و نحوه ارسال بار به هلند

خدمات شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه:

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه خدمات حمل و نقل بین المللی (فریت بار)  یا حمل و نقل هوایی را ارائه می دهد که شامل همه بازارهای عمده جهانی می شود: ورودی و خروجی، بین قاره ای و بین منطقه ای.  پوشش خدمات ما شامل آمریکای شمالی، آمریکای لاتین، منطقه آسیا و اقیانوس آرام، اروپا، خاورمیانه و آفریقا است.

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه

دیگر خدمات شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه

تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر:

بیشتر افراد ارسال کننده برای اطمینان از ارسال بار خود شخصاً تشریفات گمرکی را انجام می دهند که این کار به دانش و آگاهی نیاز دارد. و شاید به دلیل آشنا نبودن با مسائل گمرکی برای مسافران خسته کننده باشد. عدم آگاهی باعث  می شوند  که بار ارسالی با مشکل روبرو شود و یا بسیار زمانبر انجام شود. کسانی که بار قابل ملاحظه ای به همراه دارند بهتر است 1 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه امام خمینی حضور یابند و اقدام به کارهای تشریفاتی کنند. اما اگر زمان آن را ندارید بهتر است چند روز قبل کالای خود را به شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه بسپارید شرکت ما با دانش کافی و استفاده از کارشناسان با تجربه تمامی کارهای تشریفاتی گمرکی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می دهد.

بسته بندی اصولی :

بیشتر نگرانی مسافران از بارهای خود، سالم ماندن و در خطر نیفتادن در هنگام بارگیری و باراندازی می باشد زیرا برای رفع این مشکل باید کالا اصولی بسته بندی شود. که با توجه به نوع کالا شرکت ما بسته بندی ها را در پالت های مقرر شده و مخصوص و متناسب با نوع بار بسته بندی می کنند. در این صورت مسافران می توانند از سالم ماندن بار خود خیالشان راحت باشد. شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه مسئولیت بار را تا بار انداز مقصد و تحویل به شما به عهده می گیرد.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به چین - فریت بار به چین - قوانین ارسال بار از چین به ایران
نکته:

برخی از وسایل و یا حتی وسایلی که شکستنی نیستند به درخواست فرد ارسال کننده و کارشناسان پالت بندی می شوند و این کار از آسیب دیدن محصول در طول مسیر جلوگیری می‌کند مسئولیت تمامی این کارها بر عهده‌ی شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه می باشد.

فرودگاه های مهم تاجیکستان:

 • فرودگاه آینی در شهر آینی، استان سغد
 • فرودگاه بین‌المللی دوشنبه در شهر دوشنبه، ناحیه‌های تابع جمهوری UTDD DYU
 • فرودگاه غرم در شهر غرم، ناحیه‌های تابع جمهوری
 • فرودگاه اسفره در شهر اسفره، استان سغد
 • فرودگاه خاروغ در شهر خاروغ ، ولایت خودمختار کوهستان بدخشانUTOD
 • فرودگاه خجند در شهر خجند، استان سغد UTDL LBD
 • فرودگاه کولاب در شهر کولاب، استان ختلان UTDK TJU
 • فرودگاه مرغاب در شهر مرغاب، ولایت خودمختار کوهستان بدخشان
 • فرودگاه پنجکنت در شهر پنجکنت، استان سغد
 • فرودگاه بین‌المللی قرغان‌تپه در شهر قرغان‌تپه، استان ختلان UTDT KQT
فرودگاه بین المللی دوشنبه

فرودگاه بین المللی دوشنبه

تماس با کارشناس فریت بار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *