ارسال بار هوایی به استراسبورگ

ارسال بار هوایی به استراسبورگ/ فریت بار به فرانسه

ارسال بار هوایی به استراسبورگ: استراسبورگ به معنای شهر در تقاطع است و به آن نام و پس از آن بعضی ها زندگی می کند. این محل زندگی انسانی برای 600،000 سال بوده است و در حدود 1300 سال قبل از میلاد توسط پروتکلفت ها دائمی شده است. این به یک شهر روم به نام آرژانتین عطا کرد. در طی هزاره ها شاهد یک درگیری شدید بودیم، اعلام کردیم که یک جمهوری آزاد است، بیش از یک قرن به حکومت آلمان رفته و سپس به فرانسه بازگردیم.

حمل و نقل هوایی به استراسبورگ

امروز، این شهر مخصوص میراث نهفته است – تقریبا همان اندازه نفوذ آلمان در تاریخ آن به عنوان فرانسوی است. مردم محلی با هر دو زبان راحت هستند. و این تنها چیزی است که آن را برای رفتن به آن بود – یوهانس گوتنبرگ اولین چاپ چاپ اینجا را ایجاد کرد؛ این مرکز تاریخی اولین بار در جهان بود که میراث جهانی یونسکو اعلام شد. این یکی از کرسی های پارلمان اروپا است. این دانشگاه دومین کشور فرانسه است؛ و یک ترکیب منحصر به فرد از فرهنگ کاتولیک و پروتستان وجود دارد.

ارسال بار هوایی به استراسبورگ

ارسال بار هوایی به استراسبورگ

این شهر در ماه های تابستان جذابیت و جمعیت پرجمعیتی را به خود اختصاص می دهد، زمانی که گرانی ها از جعبه های پنجره های خانه های نیمه قیمتی مرکز قرون وسطایی پخش می شوند. Merrymakers در تعطیلات تعطیلات بزرگترین و قدیمی ترین بازار کریسمس فرانسه راضی خواهد شد. استراسبورگ همچنین یک پایگاه عالی برای یک سفر مزه کردن شراب به Route des Vins آلزاس می کند؛ در پاییز می آیند و برای یک روز بازی می کنند.

همچنین بخوانید  فریت بار به امریکا - ارسال بار هوایی به امریکا - قیمت و نحوه ارسال بار به امریکا

ارسال بار هوایی به استراسبورگ

شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه سریع ترین و ارزان ترین راه برای ارسال یک بسته به فرانسه است. هنگامی که شما تحویل پستی خود را با ما رزرو می کنید، می توانید مطمئن باشید که بهترین گزینه ها را انتخاب می کنید، با بهترین قیمت آنلاین.

این به این دلیل است که در فریت بار کیپه ما سخت تلاش می کنیم که با پایین ترین قیمت ممکن با پیک های قابل اطمینان بار ها و محموله های شما را ارسال کنیم. رزرو با ما به این معنی است که شما اسوده خاطر میشود نسبت به محموله خود.

خوشبختانه ما در فریت بار کیپه در حال حاضر تمام کارهای سخت را برای شما انجام داده ایم تا بتوانید هزینه کمتری را برای ارسال بارهای خود پرداخت کنید. ما با طیف وسیعی از خدمات برای اطمینان از یک تجربه عالی برای مشتریانی که نیاز به حمل و نقل به فرانسه دارند، کار می کنیم. بنابراین، برای بسته های ارزان قیمت به فرانسه، به سادگی فرم نقل قول را پر کنید

فرودگاه بین المللی استراسبورگ

فرودگاه استراسبورگ (فرانسوی: یک فرودگاه بین المللی کوچک واقع در Entzheim است و 10 کیلومتر (6.2 مایل) غرب-جنوب غربی استراسبورگ. هر دو کمون از اداره Bas-Rhin در منطقه السس فرانسه. در سال 2014، فرودگاه 1،167،612 مسافر را در اختیار داشت. فرودگاه استراسبورگ در جنوب غربی استراسبورگ واقع شده است. فرودگاه نزدیک به بزرگراه A35 است، از طریق شماره خروج 7 شما به ورودی فرودگاه می رسد.

ارسال بار هوایی به استراسبورگ

ارسال بار هوایی به استراسبورگ

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *