ارسال بارهوایی به پاناما

ارسال بارهوایی به پاناما – فریت باربه پاناما – قیمت و نحوه ارسال به پاناما

شرکت فریت بار وحمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به پاناما و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند پاناماسیتی وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه پاناما ارسال کنید یا بلعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ی و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

درباره پاناما

پاناما، کشور آمریکای مرکزی واقع در Isthmus، پل باریک زمینی است که آمریکای شمالی و جنوبی را به هم وصل می کند. این کشور گرمسیری با آغوش isthmus و بیش از 1600 جزیره در سواحل آتلانتیک و اقیانوس آرام خود ، به عنوان کانال پاناما مشهور است که از وسط آن عبور می کند. این گیاه به دلیل داشتن زیبایی طبیعی ، به دلیل تنوع حیات گیاهی و جانوری از جمله صدها گونه پرنده و درخت و همچنین موسیقی و فرهنگ پر جنب و جوش بسیار شناخته شده است.

نکته مهم موفقیت پاناما، موقعیت و اهمیت آن به عنوان یک مرکز تجاری است. اقتصاد پاناما از نظر تاریخی مبتنی بر تجارت است و تولیدی نیست ، بنابراین فرصتی برای حمل و فروش محصولات زیادی در خود کشور یا انتقال بیشتر به آمریکای لاتین وجود دارد. پاناما ها عملی و تجارت گرا هستند و کشورها جاه طلبی می کنند که مجرای قاره آمریکا شوند، در سرمایه گذاری هایی که در زیرساخت ها انجام می شود آشکار است. اگر در زمینه تجارت در آمریکا فعالیت جدی دارید، پس پاناما بهترین مکان برای پایه گذاری کار خود و دسترسی آسان به بازارهای آمریکای لاتین است.

ارسال بارهوایی به پاناما

ارسال بارهوایی به پاناما

ارسال بار هوایی به پاناما

فریت بار کیپه ارسال های هفتگی به پاناما دارد. ما می توانیم وسایل نقلیه، مبلمان، تجهیزات سنگین را حمل کنیم. مهم نیست چقدر بزرگ یا چقدر کوچک باشد. خدمات پاناما ما شامل حمل و نقل کمتر از بارهای کانتینری مانند بشکه ، جعبه ، پالت با اندازه ها ، به بارهای کامل کانتینر بصورت هفتگی است

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به لیورپول - فریت بار به لیورپول - قیمت و نحوه ارسال بار به لیورپول

ارسال بار هوایی کیپه متخصص در باربری کالاهای سنگین است. بیشتر شرکت ها به محدودیت اندازه هواپیماهای تجاری وابسته هستند. حمل و نقل هوایی کیپه توانایی پرواز با محصولات بزرگ را در شرایط سخت به پاناما و سایر نقاط جهان را دارد. هنگامی که حمل و نقل بزرگ شما نیاز به تسریع در مکانی دارد ممکن است فکر کنید غیرممکن است که بتوانیم آن را برای شما ارسال کنیم ، لوله بلند ، فولاد سنگین ، موتورهای بزرگ یا قرقره های عظیم سیم ما تخصص لازم را برای تحویل آن داریم.

ارسال بارهوایی به پاناما

ارسال بارهوایی به پاناما

خدمات مشتری اختصاصی

تیم خدمات مشتری ما برای سفر شما اینجا هستند. هرچه نیاز به حمل و نقل داشته باشید ، تیم های متخصصان ما به شما کمک می کنند تا سادگی ، کارایی و قابلیت اطمینان زنجیره تأمین خود را افزایش دهید.ما بسته به نیاز حمل بار شما از شرکتهای هواپیمایی تجاری ، مسافری و باربری و همچنین هواپیماهای چارتر استفاده می کنیم. با استفاده از بیش از یک شرکت هوایی ، می توانیم از بهترین قیمت و خدمات ممکن اطمینان حاصل کنید. این باعث می شود انعطاف پذیرتر از یک گزینه حمل بار حمل و نقل منفرد باشیم.

فرودگاه بین المللی توکومن پاناما

فرودگاه بین المللی توکومن پاناما بزرگترین و مهمترین فرودگاه پاناما و آمریکای مرکزی با پرواز به بیش از 65 شهر بین آمریکا و اروپا است. همه پروازها از اروپا از طریق فرانکفورت مادرید یا آمستردام به فرودگاه بین المللی توکومن هدایت می شوند. این فرودگاه همچنین برای ارتباطات بین کارائیب ، آمریکای جنوبی آمریکای شمالی و آمریکای مرکزی بسیار محبوب است. حدود 30 دقیقه از مرکز شهر پاناما واقع شده است و ورود با تاکسی ، شاتل یا ماشین کرایه ای در بین جاده عوارض مجاور قابل کنترل است.

ارسال بارهوایی به پاناما

ارسال بارهوایی به پاناما

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *