ارسال بار هوایی به نورسلطان

ارسال بار هوایی به نورسلطان – فریت بار به نورسلطان – قیمت و نحوه ارسال به نورسلطان

ارسال بار هوایی به نورسلطان با شرکت فریت بار کیپه به تمامی نقاط جهان. شرکت فریت بار و حمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به نورسلطان دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند نورسلطان وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه قزاقستان ارسال کنید یا بلعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ی و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد. با کلیک بر روی ارسال بار هوایی با قوانین ارسال بار به قزاقستان اشنا شوید.

درباره نورسلطان

این شهر در دسامبر سال 1998 نقش خود را به عنوان سرمایه از آلماتی (بزرگترین شهر) به عهده گرفت. آستانه به معنی پایتخت به زبان قزاقستان است. به نظر می رسد تغییر نام از ابتدا برنامه ریزی شده است. اکنون در حال تحول به ارزش میلیارد ها دلار است که معماران برتر بین المللی در تلاش برای ساختن آستانه به پایتخت شایسته – نه تنها قزاقستان بلکه آسیای میانه – کمک می کنند. آستانه ترکیبی جالب و جذاب از معماری قدیمی شوروی را با طرح های مدرن نورمن فاستر و موارد مشابه ارائه می دهد. نور سلطان در حال رشد است. هنوز هم راحتی و هیجان همتایان غربی خود یا آلماتی را ارائه نمی دهد بلکه جذابیت ها و لذت های خاص خود را دارد.

ارسال بار هوایی به نورسلطان

ارسال بار هوایی به نورسلطان

ارسال بار هوایی به نورسلطان

در صورت نیاز به ارسال محموله از طریق حمل و نقل هوایی به قزاقستان با کارشناسان ما در ارتباط باشد فریت بار کیپه خدمات حمل و نقل هوایی را برای انواع و اقسام بار در پروازهای غیر مستقیم ارائه می دهد. مجموعه ها را می توان از هر نقطه در ایران ترتیب داد و یا محموله ها را می توان به انبار ما در تهران تحویل داد. برای به روزرسانی در مورد موقعیت محموله خود، ما ردیابی آنلاین را برای همه محموله ها ارائه می دهیم. هواپیماهای باری در این مسیر فعالیت می کنند بنابراین ارسال محموله سنج می تواند امکان پذیر باشد.

قیمت و نحوه ارسال به نورسلطان

از اسناد گرفته تا بسته های کوچک یا جعبه، ما خدمات پیک درب به فرودگاه انواع محصولات را به قزاقستان ارائه می دهیم. کلیه محموله ها قابل ردیابی هستند و اغلب می توانند در همان روز جمع آوری شوند. محدودیت اندازه و وزن در خدمات پیک ما وجود ندارد اما حداکثر 30 کارتن نیز می توانند به عنوان همان محموله ارسال شوندحداکثر ارتفاع در هر قطعه 160 سانتی متر است. حداکثر طول 310 سانتی متر است. موارد بالاتر و یا طولانی تر از این ممکن است پذیرفته شوند، اما ما باید برای این نوع حمل و نقل به صورت موردی نقل کنیم.

نرخ ها هیچگونه وظایف و مالیات قابل استفاده در مقصد را شامل نمی شود. اینها به شخص گیرنده واریز می شود مگر اینکه از قبل مشخص شده باشد. مگر در مواردی که حمل و نقل برای تحویل شامل درب تحویل شود (شرایط DDP) هزینه های ترخیص کالا، هرگونه حمل و نقل هوایی و یا  بارگیری و تحویل محموله به عهده گیرنده در قزاقستان خواهد بود.

ارسال بار هوایی به نورسلطان

ارسال بار هوایی به نورسلطان

فرودگاه بین المللی آستانه

در حال حاضر فرودگاه آستانه به 18 خط هوایی سرویس می دهد که پروازهای خود را در 24 مقصد بین المللی و 17 مقصد داخلی انجام می دهند. از ژوئن سال 2017 تعداد پروازها و مقصد به 45 افزایش می یابد. حمل و نقل هوایی ترانزیتی از طریق قزاقستان رو به افزایش است در سال 2022 پیش بینی می شود که آنها 1.5 برابر به سطح سال 2011 برسند.

دومین فرودگاه بین المللی بزرگ قزاقستان فرودگاه بین المللی آستانه سیستم های نمایش اطلاعات پرواز AirportVision® کلاس جهانی SITA را برای ارائه اطلاعات پرواز در زمان واقعی به پایگاه رو به رشد مسافر خود معرفی کرده است.

در سال های اخیر فرودگاه آستانه و SITA متخصص برجسته جهان در زمینه ارتباطات حمل و نقل هوایی و راه حل های IT در چندین پروژه نوسازی فرودگاه همکاری داشته اند. به عنوان مثال راه حل مدیریت بعدی فرودگاه SITA – اولین بار در قزاقستان – این فرودگاه را قادر می سازد که در زمان واقعی عملیات خود را کنترل و کنترل کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *