ارسال بار هوایی به مسکو

ارسال بار هوایی به مسکو – فریت بار به مسکو روسیه – قیمت و نحوه ارسال بار به مسکو

مسکو (Москва): مسکو یک شهرک جهانی 860 ساله است که نقش مرکزی در توسعه روسیه و جهان، به عنوان پایتخت امپراتوری روسیه، اتحاد جماهیر شوروی، و امروز ، فدراسیون روسیه. برای بسیاری، چشم انداز مجتمع کرملین در مرکز شهر همچنان با نمادگرایی و تاریخ پر شده است. مسکو یک شهر بزرگ در رودخانه “مسکو” است که از طریق شهر خم می شود. مرکز تاریخی در شمال رودخانه است. یکی دیگر از آبراه های بزرگ رودخانه یوازا است که به سمت شرق Moskva از کرملین جریان دارد.

شهر مسکو روسیه

شهر مسکو روسیه

شهر مسکو:

مسکو مرکز مالی و سیاسی روسیه و کشورهای پیشین اتحاد شوروی است. جمعیت آن در حدود 13 میلیون و منطقه 2،511 کیلومتر مربع بعد از گسترش در سال 2012 است. یک دهم از تمام شهروندان روسیه در منطقه شهری شهر مسکو زندگی می کنند. مسکو زمان 3 ساعت پیش از GMT است. مسکو دومین شهر پرجمعیت در اروپا است، پس از استانبول. مسکو در منطقه زمانی UTC +3 است؛ هیچ وقت صرفه جویی در نور روز وجود ندارد. سال ها پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، اقتصاد پیشرفت کرده است و دوران مدرن به طیف گسترده‌ای از پروژه های ساختمانی، معماری مدرن و سیستم های حمل و نقل جدید تر تبدیل شده است که جایگزین آن‌ها در دوران شوروی شده است.

شهر مسکو روسیه

شهر مسکو روسیه

ارسال بار هوایی به مسکو:

همانطور گفته شد مسکو یکی از شهرهای مهم اقتصادی روسیه و زیبا از لحاظ گردشگری می باشد. اگر شما قصد دارید به مسکو سفر کنید و یا قصد اقامت طولانی مدت را دارید مشاوره قبل از پرواز به شما کمک خواهد کرد. یکی ازز دغدغه های بزرگ مسافران جابجایی کالاها می باشد که بتوانند با کمترین هزینه با خود به مسکو روسیه ببرند. در حالت عادی شاید شرکت های مسافربری برای سود بیشتر بخواهند از شما بابت بار اضافی جریمه در نظر بگیرند. اما راهی بهتر و ارزانتر وجود داد که شما می توانید هر مقدار بار که دارید را به شرکت فریت بار کیپه بسپارید و با کمترین هزینه بار خود را ارسال کنید. (نسبت به جریمه بار 70% در هزینه های شما صرفه جویی می شود)

فریت بار از فرودگاه امام خمینی تهران به مقصد مسکو روسیه

فریت بار از فرودگاه امام خمینی تهران به مقصد مسکو روسیه

مراحل فریت بار کردن:

طبیعتا کسانی که می خواهند بار خود را به خارج از کشور ارسال کنند شاید از روند کار اطلاع نداشته باشند. روند کارهایی که شما باید انجام بدهید به این صورت است:

  • مشاوره تخصصی با شرکت های فریت بار
  • ثبت سفارش و پذیرش کالا
  • بسته بندی و صدور بارنامه
  • ارسال و فریت بار کالا
ارسال بار هوایی به مسکو روسیه

ارسال بار هوایی به مسکو روسیه

ارسال بار از روسیه به ایران:

در سال های اخیر بسیاری از کارآفرینان روسی توجه خود را به جمهوری اسلامی ایران متمرکز کرده اند. صنعت نفت، صنایع نساجی، مواد غذایی و صنایع فلزی در ایران بسیار قوی است و بنابراین پتانسیل زیادی برای همکاری با این کشور نشان می دهد. حمل و نقل به ایران برای روسیه ها بیشتر شد.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به نیوكاسل -  فریت بار به نیوكاسل – قیمت و نحوه ارسال بار به نیوكاسل

فرودگاه بین‌المللی شرمتیوو

فرودگاه بین‌المللی شرمتیوو  Международный Аэропорт Шеремéтьево؛  یک فرودگاه بین‌المللی است که در خیمکی، روسیه و در فاصله ۲۹ کیلومتر (۱۸ مایل) شمال‌غربی مرکز مسکو قرار دارد. این فرودگاه، قطب شرکت هواپیمایی آئروفلوت محسوب می‌شود و به‌همراه فرودگاه بین‌المللی دوموده‌دوو و فرودگاه بین‌المللی ونوکووا جزو سه فرودگاه بزرگ روسیه است. در سال ۲۰۱۵ میلادی، از طریق فرودگاه شرمتیوو ۳۱٬۶۱۲٬۰۰۰ نفر مسافر و ۲۶۵٬۰۴۰ پرواز جابه‌جا شدند که باعث شده تا این فرودگاه از سال ۲۰۱۵ میلادی پررفت‌وآمدترین فرودگاه در روسیه باشد.

فرودگاه بین‌المللی شرمتیوو دارای ۴ پایانه مسافربری عملیاتی و یک پایانه برای استفاده‌های خصوصی و ویژه است. پایانه‌های این فرودگاه براساس موقعیت جغرافیایی به دو گروه تقسیم می‌شوند: پایانه‌های شمالی و پایانه‌های جنوبی. هر دو گروه توسط اتوبوس‌های داخلی و خارجی به یکدیگر متصل هستند.

فرودگاه بین‌المللی شرمتیوو

فرودگاه بین‌المللی شرمتیوو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *