ارسال بار هوایی به لیدز

ارسال بار هوایی به لیدز – فریت بار به لیدز انگلستان – قیمت و نحوه ارسال بار به لیدز انگلستان

تماس با کارشناس فریت بار

لیدز یک شهرستان در شمال انگلیسی یورکشایر است. لیدز در وسط انگلستان با جمعیتی متنوع از 751،500 قرار دارد که سومین شهر بزرگ و یکی از سریعترین شهرهای سبز در انگلستان است. لیدز به عنوان یک شهر انگلوساکسون در بندر شمال Aire آغاز شد. این مرکز به عنوان یک مرکز بازار محلی رشد کرد و در سال 1626 تأسیس شد. تا آن زمان، این شهر یک مرکز تکمیل پارچه برای یک منطقه وسیع بود که طلاکاری داخلی، که توسط طلای فلاندرای قرن چهاردهم معرفی شد، دنبال شد.

تماس با کارشناس فریت بار

در شهر مدرن، کارخانه ها عمدتا در مناطق جنوبی و شرقی متمرکز شده اند، که در آن صنایع مهندسی و الکترونیک، چاپ و نشر، پردازش مواد غذایی، مواد شیمیایی و مبلمان به ویژه قابل توجه است. لیدز یکی از مراکز مهم منطقه ای برای خدمات بیمه و مالی است و مرکز خرید و تجاری عمده ای برای غرب یورکشایر است.

ارسال بار هوایی به لیدز

ارسال بار هوایی به لیدز

همانطور که سالن شهر لیدز (1858) بود، به عنوان کاخ شهری و اختصاص داده شده توسط ملکه ویکتوریا، اما در حال حاضر به طور عمده یک محل کنسرت و اجرای. واقع در نزدیکی میدان هزاره، سالن اجتماعات لیدز (1933) است که شامل اتاق های شورای شهر، دفتر شهردار شهرداری و سالن مهمانی است. محل برگزاری نمایشگاه جدید و بزرگتر، اولین میدان مستقیم، در سال 2013 افتتاح شد. علاوه بر چشم انداز معماری لیدز، مهمترین عصر 21st Century، مرکز خرید تریتی لیدز است که توسط یک سقف شیشه ای بزرگ محصور شده است.

ارسال بار هوایی به لیدز

در ایالت ویرجین شایر، لیدز به عنوان بزرگترین شهر شناخته شده است که برای زندگی شبانه جوانان، دانشگاه ها و ورزش ها و بیشتر از همه مراکز خرید شگفت انگیز شناخته شده است. این واقعا شگفت انگیز در مورد این شهر این است که ترکیبی زیبا از معماری گرجستان، ویکتوریا، معماری قرن بیست و یکم است. برای بازدیدکنندگان، تعدادی موزه، تئاتر، کافه و رستوران را ارائه می دهد. رسیدن به اینجا از Yorkshire Dales، Yorkshire Moors و Peak District به آسانی امکان پذیر است، شهر باستانی York و شهر آبگرم تاریخی Harrogate هم بسیار نزدیک هستند.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به استکهلم -  فریت بار به سوئد – قیمت و نحوه ارسال بار به استکهلم

شرکت فریت بار کیپه

اکنون با کمترین هزینه از ایران چمدان ها و کیف های خود را به لیدز ارسال کنید. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی کیپه سریع ترین و مطمئن ترین خدمات باربری را به همه شهرهای ایران ارائه می دهد. شما می توانید محموله های هوایی خود را با امنیت بالا و کیفیت بهتر به کشور های خارجی ارسال کنید. شرکت فریت بار کیپه خدمات قابل اعتماد، مقرون به صرفه و سریع حمل و نقل به لیدز را ارائه می دهد ارزان ترین و سریعترین بار حمل و نقل هوایی از ایران به هرجای انگلستان.

فرودگاه بین المللی لیدز

فرودگاه بین المللی لیدز برادفورد در حومه ایادون، تنها شش مایلی شمال غربی مرکز شهر لیدز است و بزرگترین فرودگاه در یورکشایر است. دو نزدیکترین ایستگاه راه آهن به فرودگاه گیزلی و هورسفورد هستند. اتوبوس 737 از برادفورد در گیزلی به فرودگاه متوقف می شود، در حالی که اتوبوس 757 از لیدز در Horsforth متوقف می شود. شایان ذکر است که اتهامات مربوط به خودروهایی که در جلو ترمینال برداشت می شوند و یا از بین می روند، قابل استفاده است.

ارسال بار هوایی به لیدز

ارسال بار هوایی به لیدز

تماس با کارشناس فریت بار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *