ارسال بار هوایی به کویت

ارسال بارهوایی به کویت – فریت بار به کویت – قیمت و نحوه ارسال به کویت

شرکت فریت بار وحمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به کویت و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند جلیب الشیوخ وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه کویت ارسال کنید یا بلعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ای و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

درباره کویت

کویت یک کشور مستقل عرب است که در شمال شرقی شبه جزیره عربستان در آسیای غربی واقع شده است. این کشور با جنوب با خافجی با عربستان هم مرز است و عراق با شمال با بصره. در ساحل شمال غربی خلیج فارس قرار دارد. نام کویت از عربی أكوات ، جمع كوت كوت گرفته شده است ، به معنی قلعه ای است كه در نزدیکی آب ساخته شده است. این کشور مساحت 17820 کیلومتر مربع (6،880 مایل مربع) را در بر می گیرد و حدود 3.9 میلیون نفر جمعیت دارد.

ارسال بار هوایی به کویت

ارسال بار هوایی به کویت

ارسال بار هوایی به کویت

شرکت فریت بار کیپه متعهد است تا خدمات با باربری هوایی با مقرون به صرفه ترین ، کامل و تقاضای بار موجود در این صنعت را به مشتریان خود ارائه دهد. به عنوان ارائه دهنده پیشرو حمل و نقل هوایی ، ارائه خدمات حمل و نقل برنامه ریزی و منشور در سراسر جهان ، اگرچه دسترسی ما به هر دو هواپیمای اختصاصی حمل و نقل و مسافر موجود است ، ما می توانیم عملیات منشور هواپیما را با خیال راحت، کارآمد، اقتصادی و مطابق با تمام مقررات مربوط اجرا کنیم. با مشتریان ما برخورد منصفانه و با احترام صورت خواهد گرفت. ما اهمیت رضایت مشتری را درک می کنیم. تیم ما برای دستیابی به این مأموریت با استفاده از مهارت، دانش و تعهد همه اعضای تیم با کیفیت ترین خدمات را ارائه میدهد.

همچنین بخوانید  ارسال بار به آلمان - فریت بار آلمان - قیمت و نحوه ارسال بار به آلمان

قیمت و نحوه ارسال به کویت

تیم پروژه باربری کیپه اغلب در انتقال وسایل بزرگ و سنگین چه در سطح ملی و چه در سطح بین المللی درگیر هستند ، اغلب حمل و نقل قطعات بزرگ، سنگین، با ارزش زیاد یا یک ماده مهم (برای پروژه ای که برای آنها در نظر گرفته شده است) نیاز به دانش تخصصی و حمل و نقل دارد. این چیزی است که متخصصان ما در حمل و نقل هوایی کیپه به خوبی درک می کنند.

کیپه حمل و نقل بار با کیفیت بالا در ایران را ارائه می دهد ما مفتخریم که خدمات حمل و نقل بار شما را به بزرگترین و سریعترین شهرهای در حال رشد مانند دبی ، ابوظبی ، شارجه ، میدوز ، شهر موتور دبی ، لند دبی ، مارینا دبی ، بیزینس خلیج ، چشمه ها ، رنچ های عربی ، سبزها ، پالم ارائه دهیم. فریت بار کیپه بعنوان ارائه دهنده خدمات محبوب لجستیک ظاهر شده است. این شرکت باربری مشهور باربری به عنوان رهبر بازار ظاهر شده است. متخصصان ما می کوشند اطمینان حاصل کنند که حمل و نقل همه محموله ها از مرزها و ایالت ها به موقع صورت می گیرد.

فرودگاه بین المللی کویت

فرودگاه بین المللی کویت (KIA) در فاروانیا ، در 16 کیلومتری جنوب شهر کویت ، پایتخت کویت واقع شده است. این فرودگاه یک فرودگاه نظامی عمومی است و مقرهای نیروی هوایی کویت و پایگاه هوایی المبارک را در بخشی از فرودگاه مستقر کرده است. یک موزه نیروی هوایی کویت نیز در مجموعه فرودگاه ها حضور دارد. این فرودگاه توسط اداره کل هواپیمایی هواپیمایی (DGCA) اداره می شود.

ارسال بار هوایی به کویت

ارسال بار هوایی به کویت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *