ارسال بارهوایی به اندونزی

ارسال بار هوایی به اندونزی – فریت بار به اندونزی – قیمت و نحوه ارسال بار به اندونزی

تماس با کارشناس فریت بار

شرکت فریت بار وحمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به اندونزی و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند جاوه وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه اندونزی ارسال کنید یا برعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ای و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

تماس با کارشناس فریت بار

اندونزی یک مجمع الجزایر بزرگ جزایر گوناگون است که از هر دو طرف اکواتور بین اقیانوس هند و اقیانوس آرام پراکنده شده است. در حالی که مرزهای کشور با مالزی به شمال و شرق تیمور و پاپوآ گینه نو به شرق است، منطقه اقتصادی منحصر به فرد آن نیز از جنوب استرالیا کنار می رود؛ پالائو، فیلیپین، ویتنام، سنگاپور و تایلند به شمال؛ و هند به شمال غربی. با یک مقدار گسترده اما به سرعت از جنگل های سبز در تمام جزایر آن و نیمه راه بین قطب، اندونزی نامیده می شود اسرارآب استواور.

ارسال بارهوایی به اندونزی

ارسال بارهوایی به اندونزی

حمل و نقل هوایی به اندونزی

حمل و نقل هوایی فریت بار کیپه به اندونزی خدمات روزانه از همه فرودگاه های بزرگ ایران است. ما حمل و نقل هوایی و درب به درب را ارائه می دهیم و به انواع حمل و نقل هوایی شامل وسایل خانگی و شخصی می پردازیم. تمام حمل و نقل هوایی تحت نظارت امنیتی قرار دارد شبکه ما گمرک ها، انبارهای غربالگری در فرودگاه های بزرگ را تأیید می کند، به این معنی است که ما می توانیم بار هواپیمای خود را به سرعت به هواپیما برسانیم – یعنی تحویل سریع تر.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به فرانکفورت -  فریت بار به المان – قیمت و نحوه ارسال بار به فرانکفورت

ما بیمه حمل و نقل جامع را برای محافظت از کالاهای خود در حین حمل و نقل هوایی تهیه می کنیم و می توانیم ذخیره سازی حمل و نقل در ایران یا شهرستان ها را ترتیب کنیم.

پالت بندی و قیمت ارسال بار هوایی

برای حمل و نقل هوایی کالاهای خود که شامل بیش از یک یا دو جعبه است، توصیه می کنیم کالاهایی در یک پالت به اندونزی ارسال شود. این امر تضمین می کند که همه اقلام با هم سفر می کنند و زمانی که حمل و نقل شما به اندونزی می رسد، زمان گمرک تا حد امکان کم می شود. اگر شما قادر به حمل کالا خود را بر روی یک پالت قرار ندادید، تیم بسته بندی متخصص ما می تواند این کار را برای شما انجام دهد زمانی که کالا در انبار ما دریافت می شود.

ارسال بارهوایی به اندونزی

ارسال بارهوایی به اندونزی

هزینه بار های ارسالی بسته به مقصد و نوع بسته بندی مربوط به خود داردو هر باری یک نرخ قیمت دارد که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات حمل و نقل هوایی فریت بار کیپه لطفا با یکی از تیم های حمل و نقل ما تماس بگیرید یا فرم درخواست نقل قول را کامل کنید.

فرودگاه بین المللی سوکارنو هاتا

به عنوان فرودگاه با ترافیک شلوغ ترین در اندونزی، فرودگاه Soekarno Hatta در Tangerang، Banten، امکانات و خدمات پیچیده ترین برای همه بازدید کنندگان که از آنجا بیرون می روند و از آن خارج می شوند. علاوه بر این، Terminal 3 Ultimate مشهور شناخته شده در فرودگاه سوکرنو هاتا به دلیل معماری مدرن آن با فرودگاه برتر اینچون در کره جنوبی مقایسه شده است. با طول 2.4 کیلومتر، این ترمینال با لمس های فرهنگی در قالب مجسمه های Nyoman Nuarta و حصار های قومی در مقابله با اتوبوس تزئین شده است.

تماس با کارشناس فریت بار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *