ارسال بارهوایی به ایسلند

ارسال بارهوایی به ایسلند – فریت بار ایسلند – قیمت و نحوه ارسال به ایسلند

شرکت فریت بار وحمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به ایسلند و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند ریکیاویک وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه ایسلند ارسال کنید یا بلعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ی و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

درباره ایسلند

ایسلند کشوری جزیره ای است که در اقیانوس اطلس شمالی واقع شده است. این جزیره بسیار کم جمعیت است که در حدود 328000 نفر زندگی می کند. این کشور اغلب به عنوان سرزمین آتش و یخ از آن یاد می شود زیرا هم یخچال های طبیعی دارد و هم آتشفشانهای فعال و چشمه های آتشفشانی، غالباً در مجاورت همدیگر. هوا در ایسلند می تواند بسیار متغیر باشد اما دمای هوا بین فصول متفاوت نیست. در ژانویه درجه حرارت از -10 درجه سانتی گراد و 10 درجه سانتی گراد و در ژوئیه بین 10 تا 20 درجه سانتی گراد است. برای کسب اطلاعات در مورد سرویس حمل و نقل کیپه به ایسلند، لطفاً در ادامه بخوانید.

ارسال بارهوایی به ایسلند

ارسال بارهوایی به ایسلند

حمل و نقل هوایی به ایسلند

فریت بار کیپه متخصص در زمینه حمل و نقل هوایی می باشد. دفتر ما در تهران می تواند حمل و نقل به هر نقطه از جهان و همچنین ترتیب مجموعه ها و تحویل ها در ایسلند را ترتیب دهد. کیپه یکی از رهبران صنعت حمل و نقل و ذخیره کالاهای کنترل شده در دما است. کارمندان و امکانات ما کاملاً سازگار با تولید داخلی است.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به نورسلطان - فریت بار به نورسلطان - قیمت و نحوه ارسال به نورسلطان

قیمت و نحوه ارسال بار به ایسلند

حمل و نقل بار، وسایل منزل، الات موسیقی و رویدادها تخصص ما است. زمان پر هزینه است و ما خدمات را به موقع و حرفه ای ارائه می دهیم. ما می توانیم در صورت درخواست از دستگاه های پیشرفتهو  حضور 24 ساعته و خدمات حساس زمان استفاده کنیم. کارشناسان ما در پروژه های خاص به شما کمک می کنند تا مطمئن ترین روش حمل و نقل موجود را پیدا کنید.

صادرات کالا با فریت بار کیپه

شرکت حمل هوایی کیپه خدمات صادراتی از ایران را ارائه می دهد و یک راه حل جامع لجستیک در هنگام ارسال کالا به بازارها را ارائه می دهد. فریت بار کیپه با ارائه پوشش جهانی خدمات درب به درب را به هر مقصدی که درخواست می شود ، با زمان حمل و نقل رقابتی و یک سرویس قابل اعتماد ارائه می دهد. با تلاش ها و خدمات مقرون به صرفه کیپه کالاهای شما را به موقع به بازار عرضه می کند.

در کیپه ما خدمات حمل و نقل هوایی و پیک را از طریق شرکای تدارکات شبکه جهانی در سراسر جهان ارائه می دهیم. با داشتن چندین بخش و پذیرایی روزانه در فرودگاه امام خمینی ما می توانیم بهترین راه حل ها را به مشتریان خود ارائه دهیم.

فرودگاه بین المللی

این فرودگاه توسط ارتش آمریكا در طول جنگ جهانی دوم ساخته شده و در سال 1943 رسماً افتتاح شد. ساختمان ترمینال جدید در سال 1987 افتتاح شد و از آن زمان تاكنون در گسترش پرواز تجاری در ایسلند نقش مهمی ایفا كرده است و همچنین به عنوان یك توقف مهم در خدمت است. پیوند بین اروپا و آمریکای شمالی. در طول اوج تابستان ، 28 خط هوایی وجود دارد که به ایسلند پرواز می کنند اما خطوط هوایی اصلی آن معتبر Icelandair و WOW Air است که از نظر بودجه مناسب تر است.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به کمبریج -  فریت بار به انگلستان – قیمت و نحوه ارسال بار به کمبریج

فرودگاه بین المللی کفلاویک بزرگترین فرودگاه ایسلند است ، اما نه به طور پیش فرض – در واقع 33 است! بسیاری از فرودگاه های خصوصی و داخلی وجود دارد ، اما کفلاویک تنها فرودگاه بین المللی مسافر است. در سال 2018 بیش از 9 میلیون مسافر از طریق فرودگاه عبور کردند و این باعث می شود فرودگاه بین المللی کفلاویک پنجمین شلوغ ترین فرودگاه خارج از کشورهای نوردیک باشد.

ارسال بارهوایی به ایسلند

ارسال بارهوایی به ایسلند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *