ارسال بار هوایی به هت یای

ارسال بار هوایی به هت یای – فریت بار به هت یای – قیمت و نحوه ارسال بار به هت یای

شرکت فریت بار و حمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به هت یای و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند هت یای وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه سوئد ارسال کنید یا برعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ای و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

هت یای چهارمین شهر بزرگ تایلند ، بزرگترین شهر در جنوب تایلند است ، و در استان سونگخلا در ساحل خلیج جنوبی قرار دارد. این مکان گردشگری محبوب برای ایرانی ها ، مالزیایی ها ، سنگاپورها ، اندونزیایی ها در تعطیلات و برای تایل ها از استان های همجوار است. این شهر به عنوان یک قطب مسافرتی ، یک مرکز پزشکی و یک پناهگاه برای تایلز شناخته شده است.

هات یای بزرگترین شهر استان سونگخلا ، بزرگترین منطقه شهری در جنوب و سومین منطقه بزرگ کل کشور است. غالباً به عنوان پایتخت استان اشتباه گرفته می شود ، اما سونگلا پایتخت و مرکز مدیریت و فرهنگ است ، در حالی که هات یای مرکز تجارت است. این دو شهر به دلیل ارتباط تنگاتنگ به عنوان شهرهای دوقلوی در نظر گرفته شده اند و بر همین اساس ، هات یای و سونگخلا منطقه بزرگ هاتیا-سونگخلا بزرگ را تشکیل می دهند.

ارسال بار هوایی به هت یای

ارسال بار هوایی به هت یای

قیمت و نحوه ارسال بار به هت یای

مشتریان در انگلستان می توانند ارزانترین نرخ حمل و نقل هوایی بین المللی را به هات یای و خدمات حمل و نقل هوایی به مقصد های جهانی بدست آورند. نرخ حمل و نقل هوایی بین المللی ما با قیمت مناسب برای کمک به مشتریان بین المللی برای دسترسی به حمل و نقل هوایی و حمل بار با قیمت مناسب کمک می کند. ما نرخ حمل و نقل هوایی بین المللی عالی به بسیاری از مقصد ها از جمله: کشورهای اروپایی ، آسیایی ، ایالات متحده ، امارات داریم. هزینه حمل و نقل هوایی بین المللی ما در بازار کمترین قیمت را دارد و به ارسال کنندگان بار و کالا این اطمینان را میدهیم که هیچ گونه هزینه پنهانی را پرداخت نخواهند کرد.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به مسکو - فریت بار به مسکو روسیه - قیمت و نحوه ارسال بار به مسکو

ارسال بار هوایی به هت یای

فریت بار کیپه می تواند خدمات حمل و نقل هوایی بین المللی با هزینه کم و کارآمد را برای کالاهایی مانند وسایل شخصی ، کالاهای صادراتی و وارداتی و چمدان اضافی بدون همراه در سراسر جهان ارائه دهد. حمل بار هوایی کیپه نیرو خدمات حمل و نقل هوایی بین المللی به هت یای را در همه فرودگاه های اصلی ارائه می دهد.

ارسال بار هوایی به هت یای

ارسال بار هوایی به هت یای

فرودگاه بین المللی هات یای

فرودگاه بین المللی هات یای در جنوب تایلند در استان سونگخلا در نزدیکی شهر هات یای است. تحت مدیریت فرودگاه های تایلند ، PLC (AOT) است. سالانه بیش از 1.500،000 مسافر ، 9،500 پرواز و 12000 تن بار حمل می کند. این فرودگاه برای 2.5 میلیون مسافر طراحی شده است ، قبلاً در سپتامبر 2015 شاهد 3.56 میلیون استفاده از آن بود. تا 4.58 ظرفیت برنامه ریزی شده تا سال 2018 و 10 میلیون تا سال 2030 گسترش یافته است. فرودگاه های محبوب در نزدیکی فرودگاه بین المللی هات یای شامل فرودگاه بین المللی هات یای ، فرودگاه سلطان عبدالحلیم و فرودگاه بین المللی لانگکاوی می باشد.

ارسال بار هوایی به هت یای

ارسال بار هوایی به هت یای

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *