ارسال بار هوایی به گوتنبرگ

ارسال بار هوایی به گوتنبرگ – فریت بار به گوتنبرگ – قیمت و نحوه ارسال بار به گوتنبرگ

شرکت فریت بار و حمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به هت یای و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند هت یای وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه سوئد ارسال کنید یا برعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ای و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

گوتنبرگ موتور اصلی و رشدی منطقه گوتنبرگ و منطقه وسترا گوتلند است. این کشور در انواع صنایع قوی و بزرگترین بندر اسکاندیناوی قرار دارد. امروز 23٪ از مردم ساکن گوتنبرگ در خارج از سوئد متولد شده اند. متداول ترین کشورهای مبدا عراق و ایران و پس از آن فنلاند ، بوسنی و هرزگوین ، یوگسلاوی سابق ، لهستان ، سومالی ، ترکیه ، چین و نروژ و بسیاری از کشورهای دیگر هستند.

ارسال بار هوایی به گوتنبرگ

ارسال بار هوایی به گوتنبرگ

قیمت و نحوه ارسال بار به گوتنبرگ

اگر به طور موقت جابجایی میکنید یا مجبور شوید یک سفر کاری به سوئد بروید ، این سفر می تواند بسیار طولانی باشد ، بنابراین نمی خواهد چمدان های خود را بکشید. با رزرو خدمات حمل و نقل از ایران به سوئد و شهرهای بزرگ ان به طور مستقیم از مشکلات حمل و نقل قدیمی خودداری کنید. فریت بار کیپه به صورت شبانه روز در خدمت شما هموطنان می باشد کارشناسان ما بهترین خدمات  حمل و نقل هوایی را ارائه می دهند و شما را برای سفری آزاد اماده میکنند.

همچنین بخوانید  ارسال بارهوایی به تایوان - فریت بار به تایوان - قیمت و نحوه ارسال به تایوان

ارسال بارهوایی به گوتنبرگ

آیا قصد ارسال بسته ای از ایران به سوئد و یا شهر های ان را دارید؟ ارسال بار هوایی کیپه به مشتریان خود – اعم از مشتری های خصوصی و مشاغل – کمک می کند تا بسته های ایران را به سوئد به شیوه ای کارآمد ، مقرون به صرفه و بی خطر ارسال نماید. با توجه به انتخاب بهترین شرکتهای لجستیک به عنوان شرکای ما ، ما اطمینان حاصل می کنیم که کیفیت خدمات شما دریافت می کند به همان اندازه که می تواند باشد.

ارسال بار هوایی به گوتنبرگ

ارسال بار هوایی به گوتنبرگ

مشتریان ما همچنین قادرند برای مسیر انتخابی خود بصورت آنلاین اعلان فوری دریافت کنند در حالیکه هر دو باربری و مشتریان معمولی می توانند از همان نرخ پایین بهره مند شوند. خدمات حمل و نقل درب به درب فریت بار کیپه نیز بسیار ساده است. کافی است به وب سایت ما بروید ، جزئیات حمل و نقل خود را وارد کنید و یک محموله را با موفقیت رزرو کرده اید. ما از همه چیز مراقبت می کنیم در حالی که خدمات مشتری ما برای همه کسانی که سؤال بیشتری دارند وجود دارد

ارسال یک چمدان از ایران به گوتنبرگ

آیا می دانید شرکت های هواپیمایی اگر چمدان های شما خیلی سنگین باشد می توانند هزینه زیادی را به شما وارد کنند؟ با انتخاب فریت بار کیپه، از خطر سقوط در این دام جلوگیری کنید. در عین حال از حمل بار چمدان ها به صورت اضافه بار اجتناب کنید. این نه تنها یک گزینه مقرون به صرفه برای مسافرت با چمدان است بلکه یک روش عملی و صرفه جویی در مسافرت است. شما می توانید با شرکت ارسال بار هوایی کیپه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما سوالات و مطالبی که موجب نگران شما شده اند را پرسش نمایید تا بتوانبد بار و بسته خود را به صورت ایمن ارسال کنید.

همچنین بخوانید  ارسال بار هوایی به مینسک - فریت بار هوای به مینسک - قیمت و نحوه ارسال به مینسک

از آنجا که ما فقط با بهترین شرکت های هواپیمایی در تجارت کار می کنیم ، شما می توانید سفری آرامش بخش داشته باشید و چمدان های گرانبهای خود را فراموش نکنید زیرا در بهترین دست ها قرار دارند و قرار است با خیال راحت و به موقع تحویل داده شوند. شما حتی می توانید در صورت هر گونه سؤال پیشرفت آنها را پیگیری کرده و با کارشناسان ما در تماس باشید.

فرودگاه فرودگاه بین المللی گوتبورگ لاندوستر

فرودگاه گوتبورگ لاندوستر یک فرودگاه بین المللی است که در منطقه گوتنبرگدر سوئد خدمت می کند. با بیش از 6.8 میلیون مسافر در سال 2018 ، این دومین فرودگاه بزرگ سوئد پس از استکهلم – آرلانداست. همچنین یک فرودگاه مهم حمل و نقل است. طی سال 2007 ، 60.1 هزار تن بار هوایی از طریق لندوستر عبور کرده است ، حدود 60٪ از ظرفیت.ا ین فرودگاه به نام محلی لندوستر نامگذاری شده است که در شهرداری هرریدا قرار دارد.

این شهر 11 مایل (20 کیلومتری ؛ 13 مایل) شرقی-جنوب شرقی گوتنبرگ و 40 کیلومتری (25 مایل) غرب بوروس است. این شرکت توسط سوئدویا ، شرکت ملی فرودگاه ها اداره می شود. از زمان بسته شدن فرودگاه شهر گوتبورگ برای انجام اقدامات تجاری ، این تنها فرودگاه مسافر تجاری این شهر است. که درصورت ارسل بار از ایران به شهر های سوئد شما میتوانید بار خود را از این فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار هوایی به گوتنبرگ

ارسال بار هوایی به گوتنبرگ

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *