ارسال بار هوایی به مصر

ارسال بار هوایی به مصر- فریت بار به مصر – قیمت و نحوه ارسال بار به مصر

شرکت فریت بار وحمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به مصر و دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند قاهره وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه مصرارسال کنید یا برعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ی و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد.

مصر:

جمهوری عربی مصر در شمال شرقی آفریقا قرار دارد. مصر، شاید بیشتر به عنوان خانه تمدن باستان مصر با هنر، معابد، حیرت انگیز، مومیایی ها و بالاتر از همه، هرم آن ها شناخته شده است. که میتسای مسیحی و قفقازی مصر است، با کلیساهای قدیمی، صومعه ها و مساجد در سراسر چشم انداز نقطه. مصر تخیل گردشگران غربی مانند چند کشور دیگر را تحریک می کند و احتمالا یکی از محبوب ترین مقصد های گردشگری در سراسر جهان است.

مصر به علت نگه داشتن شبه جزیره سینا به آسیا گسترش می یابد. مصر با اسرائیل و نوار غزه به شمال شرقی، سودان به جنوب و لیبی به غرب مرز می زند. این کشور توسط دریاهای مدیترانه و سرخ (به ترتیب به شمال و شرق) محدود شده و از لحاظ جغرافیایی هر دو توسط رود نیل و بارانی آن به خوبی آب خورده و توسط بیابان های شرق و غرب غالب است.

موقعیت کشور مصر

موقعیت کشور مصر

در حالی که مصر در درجه اول به عنوان یک مقصد توریستی و برای هرم ها شناخته شده است، همچنین قابل توجه است به عنوان داشتن بزرگترین جمعیت در جهان عربی زبان، و دومین اقتصاد بزرگ در آفریقا پس از آفریقای جنوبی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات حمل و نقل فریت بار کیپه ارسال به مصر لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید:

قیمت حمل و نقل هوایی به مصر

در حال حاضر از تکنولوژی پیشرفته، سادگی در حال گسترش حمل و نقل به همان اندازه که ممکن است وجود دارد، کمبود کمک در دسترس برای سازمان ها و همچنین افرادی که مایل به ارسال بارهوایی به کشور های مورد نظر وجود دارد. بنابراین هنگامی که نیاز به ارسال محموله به مصر می آید، می توانید این را بدانید که می توانید از گزینه های وسیع خدمات در دسترس شما از شرکت حمل و نقل مختلفی استفاده کنید که ایمنی و اعتماد به نفس حمل و نقل کالا را به طور صحیح انجام می دهند.

هنگامی که شما نیاز به حمل و نقل هوایی ارزان به مصر از ایران را دارید، فریت بار کیپه نیاز به اولین نقطه تماس خود را دارد. ما به سرعت در حال توسعه حمل و نقل بین المللی کالا هستیم که در ایران برای راحتی شما است. در سایت ما به سرعت به تمام نرخ های حمل و نقل به هر کشوری که می خواهید دسترسی پیدا کنید. شما همچنین می توانید به سادگی وزن و ابعاد محموله و چمدان خود را به طور کلی نقل قول کنید.

مأموریت ما این است که بار ها و محموله های شما را با ازران ترین قیمت  به مصر از ایران یا به هر قله ای دور و پهناور – به طوری که امروز ما را امتحان کنید. با ما تماس بگیرید و محموله خود را به مصر و تمامی نقاط دنیا ارسال کنید.

فرودگاه بین المللی مصر

بزرگترین فرودگاه در مصر و یکی از بزرگترین فرودگاه های آفریقا، ژ، دروازه اصلی شگفتی های فراعنه های باستانی است و ظرفیت آن برای 30 میلیون مسافر در سال است. این فرودگاه 13.7 مایل (22 کیلومتر) از مرکز قاهره واقع شده است.

امکانات فرودگاه بین المللی قاهره خوب است، مخصوصا در ترمینال 3، که دارای بیش از 5000 فوت مربع فضای خرده فروشی و فروشگاه مواد غذایی است. پایانه ها بیش از دو مایل (3 کیلومتر) از هم جدا شده اند، بنابراین مسافران باید وقت را برای سوار شدن شاتل در هنگام انتقال فراهم کنند.

قاهره همچنین مرکز حمل و نقل هوایی مشغول است و بسیاری از پروازهای بین شرق و غرب را در این شهر متصل می کند. به همین دلیل پروازهای به فرودگاه قاهره در بسیاری از شهرهای آمریکای شمالی، اروپا، آفریقا و آسیا در دسترس هستند.

فرودگاه بین المللی مصر

فرودگاه بین المللی مصر

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *