ارسال بار هوایی به بروکسل

ارسال بار هوایی به بروکسل – فریت بار به بروکسل – قیمت و نحوه ارسال به بروکسل

ارسال بار هوایی به بروکسل با شرکت فریت بار کیپه به تمامی نقاط جهان. شرکت فریت بار و حمل بارهوایی کیپه در زمینه حمل و نقل هوایی به بروکسل دیگر کشور های جهان تخصص دارد. از آنجا که ما حمل و نقل کالا را با استفاده از تجهیزات خود انجام می دهیم می توانیم حمل و نقل سریع و تحویل، همراه با خدمات خوب و شخصی را برای شما ارائه دهیم. ما به طور مداوم شما رادر مورد حمل و نقل بار مطلع خواهیم کرد. این که آیا می خواهید چیزی از شهرهای بزرگ مانند بروکسل وارد کنید، یا می خواهید چیزی را به یک شهر کوچک در حومه بلژیک ارسال کنید یا بلعکس، کیپه آن را به صورت حرفه ای و تضمین شده برای شما انجام خواهد داد. با کلیک بر روی ارسال بار هوایی با قوانین ارسال بار به بلژیک اشنا شوید.

درباره بروکسل

بروکسل پایتخت بلژیک و یکی از سه منطقه اداری در داخل کشور به همراه فلاندر و والونیا است. به غیر از نقش خود در داخل کشور این شهر همچنین یک شهر بین المللی با اهمیت است و میزبان بسیاری از موسسات بین المللی و به ویژه مؤسسات اصلی اتحادیه اروپا است. به همین دلیل گاهی اوقات به طور غیر رسمی به عنوان پایتخت اتحادیه اروپا معرفی می شود و حتی به عنوان متهم برای موسسات اتحادیه اروپا نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

بروکسل میراث یک شهر قلمرو قرون وسطایی را با پروژه های باشکوه آغاز شده پس از آنکه پایتخت آن زمان یک کشور فرانسوی زبان بود، و همچنین برخی از معماری های چشمگیر مدرن که در بخش بزرگی ساخته شده است برای پذیرایی مؤسسات بین المللی آمیخته است. هم اکنون بروکسل به صورت دو زبانه میزبان و رسمیت شناختن جامعه های هلندی و فرانسوی بلژیک است و با هجوم افراد با منشاء مختلفی که برای کار به آنجا آمده اند بین المللی بیشتر شده و بسیاری از آنها برای اتحادیه اروپا هستند. این همه باعث می شود که بروکسل به یک ترکیب کاملاً منحصر به فرد تبدیل شود و با تعدادی از خصوصیات بلژیکی پاشیده شده و برای توریست کنجکاوی یک گنجینه بزرگ را کشف کند.

ارسال بار هوایی به بروکسل

ارسال بار هوایی به بروکسل

ارسال بار هوایی به بروکسل

اگر در جستجوی ارزانترین قیمت های آنلاین ارسال محموله های هوایی از ایران به بروکسل می باشید در جای مناسب هستید. ما همچنین یک سرویس کارآمد در باربری هوایی از درب به فرودگاه را در اختیار شما قرار می دهیم که به شما امکان می دهد انواع بار را از هر نشانی در ایران به هر جای بروکسل ارسال کنید. اکنون یک نقل قول بدون تعهد را دریافت کنید. شما می توانید انواع محموله از جمله لباس، نامه، اتومبیل، ماشین آلات، اسباب بازی، الکترونیک، پیک و بسته را به بروکسل ارسال کنید. فرم قیمت بالا را برای قیمت گذاری آنلاین پر کنید یا برای استعلام بیشتر با ما تماس بگیرید.

فریت بار به بروکسل

فریت بار کیپه مفتخر است که با تمام شرکتهای هواپیمایی پیشرو در ایران و بروکسل شریک است بنابراین به محموله شما بیشترین اولویت را می دهد. هم اکنون با ما تماس بگیرید با کمترین نرخ خدمات حمل بار از درب به درب از ایران به بروکسل بصورت آنلاین رزرو کنید. اگر به ارسال خدمات فوری بار نیاز دارید، می توانید برای تحویل سریع آن به ما متکی باشید. ما نرخ حمل و نقل و خدمات عالی مشتری را ارائه می دهیم مسیر تجاری  نیاز به خدمات قابل اعتماد، ایمن و سریع بار به درب دارد و کیپه توانسته است این شکاف را پر کند.

قیمت و نحوه ارسال به بروکسل

فریت بار کیپه نیازهای تجاری مشتریان خود را از طریق خدمات باربری خود تأمین می کند. ما ایمن ترین خدمات بار به درب را به دلیل داشتن سیستم حمل و نقل کارآمد و کارآمد در محل کار ارائه می دهیم. خدمات مشتری ما بریتانیا است و به این معنی است که شما همیشه در مورد حمل و نقل خود در حلقه نگه دارید. هم اکنون برای ارسال محموله های درب به درب به بنگلادش از ایران تماس بگیرید

فرودگاه بین المللی بروکسل

فرودگاه بروکسل ((بروکسل ملی)) یک فرودگاه بین المللی 6 NM (11 کیلومتر ؛ 6.9 مایل) در شمال شرقی بروکسل بلژیک است. این فرودگاه تا حدی در منطقه Zaventem و جزئی در منطقه Diegem Machelen است. فرودگاه بروکسل در حال حاضر از 54 دروازه تماسی و در کل 109 دروازه تشکیل شده است. این خانه در حدود 260 شرکت است که در کنار هم مستقیماً 20،000 نفر اشتغال دارند.

در سال 2005، این فرودگاه براساس نظرسنجی انجام شده با بیش از 100000 مسافر در سراسر جهان ، توسط شورای فرودگاه های بین المللی / انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (ACI/IATA) به بهترین فرودگاه اروپا اعطا شد.

این شرکت که فرودگاه را اداره می کند با عنوان “شرکت فرودگاه بروکسل N.V./S.A” شناخته می شود. قبل از 19 اکتبر 2006 ، این نام BIAC (شرکت بین المللی فرودگاه بروکسل) بود که توسط قانون بلژیک از طریق ادغام BATC با ادارات عملیات زمینی ایجاد شد. در حال حاضر متعلق به گروه استرالیایی MAp فرودگاه ها (75٪) و بلژیکی است

ارسال بار هوایی به بروکسل

ارسال بار هوایی به بروکسل

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *