فریت بار به پکن

ارسال بار هوایی به پکن – فریت بار به پکن – قیمت و نحوه ارسال بار به پکن

شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه با ارسال بار به تمامی نقاط جهان با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما هموطنان عزیزمان در ایران می باشد. با شرکت فریت بار و حمل هوایی کیپه امنیت بار و کالای خود را تضیمن کنید.

پکن پایتخت چین است و دومین شهر بزرگ آن پس از شانگ های با جمعیتی بیش از 20 میلیون نفر است. پس از انقلاب چینی و همچنین مرکز آموزشی و فرهنگی کشور، پایتخت امپراتوری چینی برای بسیاری از تاریخ خود بوده است. این شهر به خاطر مسطح بودن و ساختار منظم آن شناخته شده است. تنها سه تپه در محدوده شهر وجود دارد (در پارک Jingshan به شمال شهر معروف ممنوع). مانند پیکربندی شهر ممنوعه، پکن با محوریت به اصطلاح “جاده های حلقه”، که در واقع مستطیل شکل هستند، احاطه شده است.

شهر پکن چین

شهر پکن چین

پکن یک شهر پویا و تغییر است. ترکیبی از قدیمی و جدید همه در اطراف (به ویژه در مسیرهای 3 و 2) وجود دارد. در اینجا شما می توانید مدرن ترین فن آوری های پوشش پاکت و نوآوری های اجتماعی را با قواعد فرهنگی قدیمی و تنظیمات اجتماعی ببینید. مردم اینجا می توانند کمی سرد شوند، اما هنگامی که یخ را شکستید، می بینید که بسیار دوستانه و جذاب هستند.

آماده باشید برای آداب و رسوم و هنجارهای اجتماعی که از شما متفاوت هستند؛ مقاله چین برای بحث را ببینید. با این حال اکثر پکنرها شهروندان پیچیده هستند، بنابراین ممکن است چیزها در اینجا نسبت به مناطق روستایی یا شهرها در داخل چین کمتر عجیب و غریب باشند.

موقعیت شهر پکن

موقعیت شهر پکن

ارسال بار هوایی به پکن چین:

در حال حاضر چین رتبه نخست اقتصاد جهان و میزان صادرات را دارد. آنچه که مهم است میزان واردات از چین به ایران می باشد که با توجه به داشتن رتبه در بین کشورهای اقتصادی سالانه تاجران زیادی به چین سفر کرده و کالاهای خود را وارد ایران می کنند. به اندازه ای که حمل و نقل دریایی رونق دارد نمی توان با اطمینان در مورد حمل نقل هوایی حرفی زد. اما با این شرایط هستند کسانی که کشور چین مخصوصا شهر پکن را به عنوان مقصد خود برای اقامت و زندگی انتخاب کنند و تنها دلیل آن را می توان رونق اقتصادی و ورود به بازار جهانی این کشور دانست که سالانه افراد زیادی ایران را به مقصد چین ترک می کنند.

همچنین بخوانید  ارسال لوازم منزل به خارج از کشور - فریت بار لوازم منزل - قیمت و نحوه ارسال لوازم

ارسال بار هوایی به پکن چین

ارسال بار هوایی به پکن چینحمل و نقل هوایی یک شبکه جهانی کنترل شده است ما حضور خود را در سراسر جهان بدون هیچ عامل، هیچ وابستگی، هیچ franchisees و هیچ شرکت جداگانه ای گسترش داده ایم. شما می توانید همیشه از همان ابتدا پذیرش تا پایان، (درب به درب) با ما در تماس باشید.

قیمت ارسال بار هوایی به پکن

همیشه در ارسال بار عوامل مختلفی بر روی قیمت تاثیر گذار است از جمله وزن بار، فاصله کشور مقصد، بسته بندی و … به همین دلیل توصیه می کنیم حتما قبل از هر کاری با کارشناسان سایت فریت بار کیپه تماس بگیرید تا همه جزئیات در اختیار شما قرار بگیرد.

ارسال بار از چین به ایران:

بیشتر تاجران ایرانی کالاها و بار های خود را که از چین وارد ایران می کنند این کار را از طریق راه دریایی انجام می دهند. زیرا حجم بار که زیاد باشد از طریق کانتینر تمامی کالاهای خود را می توان وارد کنند. از معایب راه دریایی این است که هزینه کانتینر ها زیاد و از لحاظ زمانی نسبت به حمل و نقل هایی دیر تر کالا به مقصد می رسد.

فرودگاه بین‌المللی پکن:

فرودگاه بین‌المللی پکن: فرودگاهی بین‌المللی است که در ۲۰ کیلومتری شمال شرقی شهر پکن، پایتخت جمهوری خلق چین واقع شده و پر رفت ‌وآمدترین فرودگاه بین‌المللی این کشور محسوب می‌شود. فرودگاه بین‌المللی پکن، مرکز هواپیمایی ایر چاینا محسوب می‌شود.

  • ترمینال شماره ۱: پروازهای داخلی هاینان ایرلاینز (Hainan Airlines) در این ترمینال انجام می شود.
  • ترمینال شماره ۲: پروازهای داخلی و برخی از پروازهای بین المللی در این ترمینال انجام می شود. چاینا ایسترن ایرلاینز، پروازهای خارجی هاینان ایرلاین، هنگ کنگ ایرلاینز، کوریئن ایر در این ترمینال پروازهای خود را انجام می دهند.
فرودگاه بین‌المللی پکن

فرودگاه بین‌المللی پکن

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *